Wpis z mikrobloga

#motocykle #kaski #kamerki #wideorejestrator #kamerasportowa #kamerasamochodowa

Cześć, szukam kamerki/wideorejestratora do zamontowania na kasku (na górę lub na bok) na prezent dla ojca motocyklisty. Jest coś godnego polecenia do powiedzmy 300-400pln? Ważne, żeby jakość nagrań w dzień była przyzwoita, w nocy nie jeździ więc to nie jest istotne.

Czy może są jakieś specjalne uchwyty, do których mógłbym zamontować zwykły wideorejestrator samochodowy i też by było git?
  • 7
  • Odpowiedz
@personalspaceinvader: mam obawę że żaden sjcam nie ma mocowania w zestawie - czasem są takie z przyssawkami i kawałkiem sznurka - tak żeby w razie jak odpadnie to żeby nie poleciał, natomiast wszystko zależy gdzie kamera będzie zamontowana (warto sobie to rozpatrzeć - ja nie jestem zwolennikiem mocowania ani na czubku głowy ani z boku). Ja miałem zamontowaną kamerę na szczęce w kasku (przysłaniała nieco otwór wlotowy powietrza) przy pomocy
  • Odpowiedz
  • 0
@personalspaceinvader budżet masz bardzo skromny. 5-6 lat temu był model sjcam sj5000x elite. Za dnia jakość jest ładna jak na tę cenę, jednak nocą tragicznie zła. Dźwięk oczywiście też jest bardzo zły. Latem chyba trzymała 1.5h nagrywania, zimą z 20 minut.
Można mocować np. na wysokości podbródka, taśma 3m nie musi dolegać cała i mimo 5-6 lat, w tym jazdy w ulewach lub dość mocnym deszczu przez 80 km, to nadal
  • Odpowiedz