Ale jak ktoś przyjdzie i powie "ok, to może zróbmy Izbę Inżynierów Oprogramowania i certyfikacje, tak jak mają lekarze i architekci, żeby ograniczyć podaż i podnieść wartość zawodu" to nagle wszyscy obrażeni.
"Ależ ja nie potrzebuję jakiegoś papierka żeby kodzić!"
"To





















Wydaje mi się że kiedyś w greasemonkey+jakiś skrypt to robiłem, ale nie mogę teraz znaleźć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#html #programista15k #programowanie #javascript