zamierzam podkoloryzować cv


@mirko_anonim: mam nadzieje że obecne zmiany wytną z branży właśnie takich bumelantów szukających wszędzie drogi na skróty. u ciebie mamy bingo:
- react
- brak studiów
- brak wiedzy technicznej
- paniczne próby utrzymania się w branży poprzez pójście na skróty (zostanie PMem)
  • Odpowiedz
Własnie chyba trafiłem w kryptonite LLM, nawet pierwszy raz nie poradził sobie z tym zadaniem Claude Opus 4.5.
DubstepGutter 3D virtualizer, normalnie to kilkagodzinny process renderowania w AffterEffect,Claude zrobiło coś podobnego w Three.js, ale totalnie nudne.

Nawet nie mogę ukraść z guthuba codu, bo dosłownie nikt jeszcze tego nie zrobił, a jak szukam nawet w Google, to 4 wyniki pokazuje, a dwa to jak zostać hakierem?! Co ma "DubstepGutter" "github" "javascript" do bycia hakierem?
aptitude - Własnie chyba trafiłem w kryptonite LLM, nawet pierwszy raz nie poradził s...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lepsze meta tagi w Next.js 16.1 to w końcu konkretny powód, żeby zaktualizować framework, a nie tylko „bo wyszło nowe” 😏
SEO + performance + mniej hacków = tak to powinno wyglądać
👉 https://tomaszs2.medium.com/next-js-v16-1-after-react2shell-tightening-the-framework-where-react-meets-the-server-12f38dcbbb4c
#nextjs #react #frontend #webdev #seo #javascript #programowanie #dev #wydajnosc #it
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak wygląda rynek React Native?
Mamy tu react native developerow? Jak rynek obecnie pod kątem roboty to raz, a dwa - w ostatnich latach wiele nowinek w świecie RN? Z tego co widzę to expo już raczej standard również jako pomoc w deployu?

Mam taką sytuację że 3 lata pracowałem jako RN dev po upgrade z klepania stronek i web developmentu. Poziom mid powiedzmy. Ale ostatnie 2 lata przerwa bo trafił mi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: nijak nie wygląda. to martwa z perspektywy robienia na niej hajsu technologia(w kontekście rzeczy które faktycznie outsourcowali do polski, a nie jakiejś aplikacji typu Facebook) , która była napędzana startupowym boomem kilka lat temu, po którym nie ma już śladu. skoro znalazłeś ofertę to się ciesz i bierz
  • Odpowiedz