Nie, to 15 letni chłopak, który uciekł ze szpitala psychiatrycznego w Abramowicach (a właściwie w Lublinie przy ul. Abramowickiej).
https://www.dziennikwschodni.pl/lublin/uciekl-ze-szpitala-trwaja-poszukiwania-15-letniego-tymoteusza,n,1000264395.html
#lublin #psychiatryk #poszukiwani #jarocin



































A Polska mecz przegrała! Co?! W-------i jesteście?!
GA-GA - Szczur