Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Dymass
via Android- 14

imo0mfg
- 6
@Dymass: ja juz tego nie slucham z rana, bo sie po prostu nie da wytrzymac
konto usunięte via Android
- 4
@Dymass mimo tyłu negatywnych komentarzy Ci dalej ją trzymają...
Wielkie cytaty wielkich ludzi, którzy cytują sami siebie. #fitness #rakcontent #j--------e
źródło: comment_JwKWoKj9jESbnich273F6Lgyp4CDqmbv.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@hosearkadiomorales to jest takie glebokie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 48
@numeryczny_mikolaj12: godności to trzeba nie mieć żeby bóldupić o to jak inni wyglądają xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Usunąć konto też można we wtorek, ale lepiej żebyś zrobił to dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@northernhare za to podazac slepo za tlumem uzywajac tych samych dennych tekstow co wszyscy mozesz codziennie, ja niekoniecznie.
- 1
@mortasmortas: barrrrdzo dobrze zrrrrrrrobione ! :D
@szaremyszki: @JaTegoNiePowiedzialem: @mortasmortas: @ScaRRyMaN: No co, dwuosiowy hak do dwuosiowej trzyczepki ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jestem strasznie podekscytowany,różowa nie bardzo podziela mój entuzjazm trudno woli grać w simsy :d a ja co chwile słyszę ze nie jestem normalny,proszę o wsparcie jak i zapraszam do wspólnej dyskusji,snucia planów!
#spacex #kosmos #j--------e #wiekopomnachwila
#spacex #kosmos #j--------e #wiekopomnachwila
źródło: comment_sKO46f9qRpikooCuYJK2iGELUvihG6oq.jpg
Pobierz- 3
Wersja MP4 jest 65.35% mniejsza niż GIF (689.77 KB vs 1.94 MB).
źródło: comment_nFUtpLjomOwtbneAF3K9hWRfR8uCvhcX.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 97
@Daleki_Jones: oho, mamy pierwszą s---------ę pod wpisem
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 95
@arkagham: daj spokój trollowi. To, że jest idiotą jest już dla niego wystrczającą karą
TLDR : Wysłałem na gwarancję dysk za pośrednictwem #morele
W miarę krótko to kupiłem dysk 500gb toshiba około 16 miesięcy temu, dysk przyszedł i okazał się nie sprawny (cykanie głowicy) zdenerwowany odłożyłem go na półkę a że to było zamówienie dla znajomego który pilnie potrzebował (firma) to dałem mu swój... Dodam że dysk latał i pewnie dlatego się uszkodził xD. Zapomniałem o tym dysku i ostatnio robiąc porządki znalazłem go,
W miarę krótko to kupiłem dysk 500gb toshiba około 16 miesięcy temu, dysk przyszedł i okazał się nie sprawny (cykanie głowicy) zdenerwowany odłożyłem go na półkę a że to było zamówienie dla znajomego który pilnie potrzebował (firma) to dałem mu swój... Dodam że dysk latał i pewnie dlatego się uszkodził xD. Zapomniałem o tym dysku i ostatnio robiąc porządki znalazłem go,

- 0
@Grzesiek_astronaut: odcinek 151900, nie zamawiaj kurierem elektroniki bo kurierzy mają w dupie i rzucają paczkami...
- 0
@Grzesiek_astronaut: w normalnym sklepie z serwisem prawie zawsze mają jakiegoś pajączka i niema problemu żeby podłączyli i sprawdzili od ręki jak ludzi niema
konto usunięte via Android
- 1
Poszedłem do okulisty prywatnie, bo dostać się z NFZ to życzę powodzenia. Okulista tak mocno oblegany, że nawet prywatnie nie umawia na godzinę tylko przychodzisz i stajesz w kolejce. Jako, że dziś miałem plany popołudniowe, a lekarz przyjmuje od 15 to chciałem być cwany i przyszedłem o 14 (posiedzę, poczytam gazetkę). Tak zrobiłem. I co? Jestem 12!!! Mało tego, mogłem przyjść o 15, bo i tak po mnie już nikt nie przyszedł.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Blomex
@Strahl
Tu ludzie z kanapkami przyszli xD
W szpitalu okulista za rok xD
A w drugim z NFZ jest taka akcja, że biorą codziennie 20 osób. Rejestracja jest czynna od 7. I już dwa razy próbowałem. Raz byłem od 6 to wyliczyłem, że jestem 18. Jak otworzyli gabinet to okazało się, że ktoś komu zajął, ktoś zarejestrował brata i siebie itp. I byłem 25... I czujesz się jak tak
@Strahl
Tu ludzie z kanapkami przyszli xD
W szpitalu okulista za rok xD
A w drugim z NFZ jest taka akcja, że biorą codziennie 20 osób. Rejestracja jest czynna od 7. I już dwa razy próbowałem. Raz byłem od 6 to wyliczyłem, że jestem 18. Jak otworzyli gabinet to okazało się, że ktoś komu zajął, ktoś zarejestrował brata i siebie itp. I byłem 25... I czujesz się jak tak
zaraz zapadnę się pod ziemię XDD
od niedawna jestem samotna, a że nie bardzo chcę tego zmieniać, nie szukam bolca, to muszę radzić sobie sama ze wszystkim. Generalnie jestem bardzo samodzielna, ale życie mnie nauczyło, że baba bez bolca dostaje p-------a. Żeby się to na mnie nie odbiło, radzę sobie sztucznym bolcem. Od miesiąca podróżuję (aktualnie Malta) i wczoraj rozkładam się w pokoju z Airbnb i bolec ląduje pod poduszką. Wszystko fajnie,
od niedawna jestem samotna, a że nie bardzo chcę tego zmieniać, nie szukam bolca, to muszę radzić sobie sama ze wszystkim. Generalnie jestem bardzo samodzielna, ale życie mnie nauczyło, że baba bez bolca dostaje p-------a. Żeby się to na mnie nie odbiło, radzę sobie sztucznym bolcem. Od miesiąca podróżuję (aktualnie Malta) i wczoraj rozkładam się w pokoju z Airbnb i bolec ląduje pod poduszką. Wszystko fajnie,
@factoryoffaith_: xDDDDDD szkoda bolca
- 4
@tomosano: dzielę życie na kilka miesięcy w pracy i potem reszta to podróże :) no i mi dużo nie potrzeba - głownie śpię w namiotach/hamaku/couchsurfing/hostele. Nie tym razem XD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
Moi starzy twierdzą że jestem głupi iż chcę budować #meshnet bo to się nie sprzeda w rolnictwie.
Cała ich obecna wiedza o rynku pochodzi z #tvn i śmieciowych gazet na podstawie czego osądzają że ludzie nie będą chcieli takich rozwiązań do monitorowania plonów i automatyki bo "kosztowne GSM lepsze".
Nawet nie wiecie jak bardzo mnie denerwują swoją arogancją...
Przecież nie ma do jasnej ciasnej czegoś takiego że ktoś
Cała ich obecna wiedza o rynku pochodzi z #tvn i śmieciowych gazet na podstawie czego osądzają że ludzie nie będą chcieli takich rozwiązań do monitorowania plonów i automatyki bo "kosztowne GSM lepsze".
Nawet nie wiecie jak bardzo mnie denerwują swoją arogancją...
Przecież nie ma do jasnej ciasnej czegoś takiego że ktoś
źródło: comment_2GAQekSsatxTiSet436U02e9NHPow4Fe.jpg
Pobierz@majsterV2: moi gadali że LORA i ogólnie IoT się nie sprzeda (chciałem założyć startup xD). Po 1,5 roku okazało się że Exatel i T-Mobile wchodzą w tą branżę xDDD
- 3
@majsterV2: Naprowadziłeś mnie tagiem na swój komentarz.
@majsterV2: Może problem polega na tym, że znają cię lepiej niż sądzisz i wątpią, że ci się nie uda. Może dlatego, że zamiast robić coś po cichu i osiągnąć sukces, liczysz na ich pozytywną opinie o niewykonanych i niesprzedanych pomysłach. Młodzi ludzie
Moi starzy twierdzą że jestem głupi iż chcę budować #meshnet bo to się nie sprzeda w rolnictwie.
@majsterV2: Może problem polega na tym, że znają cię lepiej niż sądzisz i wątpią, że ci się nie uda. Może dlatego, że zamiast robić coś po cichu i osiągnąć sukces, liczysz na ich pozytywną opinie o niewykonanych i niesprzedanych pomysłach. Młodzi ludzie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
I wiecie co? Na 3 dni przed bardzo ważnym dla niej imprezą o której wspominała przez ostatnie 3 miesiące - zerwała ze mną. Mimo tego, że już miałem wszystko przygotowane itp. I z tego co wiem poszła z nowo poznanym oczywiście sporo wyższym "kolegą". Nawet nie jakimś ogarniętym, ani specjalnie inteligentym. Oczywiście teraz z nim jest. #j--------e Mogę dodać tylko jeszcze, że kilka dni wcześniej spędzaliśmy czas razem i nic na to
konto usunięte via Android
- 6
Leci karate kid, hadzia, hadzia. Klasyk. Oglądam z dziećmi. Reklamy, wiadomo standard - kia, Bakuś, Neonet, suchość pochwy, LEGO city, knoppers.
Standard.
#telewizja #j--------e #wtfcontent #gorzkiezale
Standard.
#telewizja #j--------e #wtfcontent #gorzkiezale
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Stefanek #j--------e #skoki Kot odlatuje
konto usunięte via Android
- 38
Przeglądanie gorących z 6 godzin w niedzielę wczesnym rankiem to jakby wejść na oddział onkologii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#j--------e #gorzkiezale #wykop #rakcontent
#j--------e #gorzkiezale #wykop #rakcontent
źródło: comment_Jz09OYtNIyHux3BQIrnx0vbgLEFK6vDZ.jpg
Pobierz@ameliniowyguzik gorące z 6 godzin każdego dnia o 6 rano to jest rak. Chodzę na 6 do pracy to wiem xd
@ameliniowyguzik całe szczęście twój post ratuje ten portal, szczególnie ten śmieszny hehe obrazek
konto usunięte via Android
- 2
@bartixon co chcesz zrobic? Problem pewnie polega na tym, ze warunek ">1" jest poza zakresem funkcji countif



















