• 14
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Różowa pytała czy się już zesrałem a ja juz dawno :d coś pięknego dziękuje ze mogłem tego doświadczyć a zarazem podzielić się z wami!
#kosmos #spacex #j--------e
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TLDR : Wysłałem na gwarancję dysk za pośrednictwem #morele
W miarę krótko to kupiłem dysk 500gb toshiba około 16 miesięcy temu, dysk przyszedł i okazał się nie sprawny (cykanie głowicy) zdenerwowany odłożyłem go na półkę a że to było zamówienie dla znajomego który pilnie potrzebował (firma) to dałem mu swój... Dodam że dysk latał i pewnie dlatego się uszkodził xD. Zapomniałem o tym dysku i ostatnio robiąc porządki znalazłem go,
Grzesiek_astronaut - TLDR : Wysłałem na gwarancję dysk za pośrednictwem #morele 
W m...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszedłem do okulisty prywatnie, bo dostać się z NFZ to życzę powodzenia. Okulista tak mocno oblegany, że nawet prywatnie nie umawia na godzinę tylko przychodzisz i stajesz w kolejce. Jako, że dziś miałem plany popołudniowe, a lekarz przyjmuje od 15 to chciałem być cwany i przyszedłem o 14 (posiedzę, poczytam gazetkę). Tak zrobiłem. I co? Jestem 12!!! Mało tego, mogłem przyjść o 15, bo i tak po mnie już nikt nie przyszedł.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Blomex
@Strahl
Tu ludzie z kanapkami przyszli xD
W szpitalu okulista za rok xD
A w drugim z NFZ jest taka akcja, że biorą codziennie 20 osób. Rejestracja jest czynna od 7. I już dwa razy próbowałem. Raz byłem od 6 to wyliczyłem, że jestem 18. Jak otworzyli gabinet to okazało się, że ktoś komu zajął, ktoś zarejestrował brata i siebie itp. I byłem 25... I czujesz się jak tak
  • Odpowiedz
zaraz zapadnę się pod ziemię XDD

od niedawna jestem samotna, a że nie bardzo chcę tego zmieniać, nie szukam bolca, to muszę radzić sobie sama ze wszystkim. Generalnie jestem bardzo samodzielna, ale życie mnie nauczyło, że baba bez bolca dostaje p-------a. Żeby się to na mnie nie odbiło, radzę sobie sztucznym bolcem. Od miesiąca podróżuję (aktualnie Malta) i wczoraj rozkładam się w pokoju z Airbnb i bolec ląduje pod poduszką. Wszystko fajnie,
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moi starzy twierdzą że jestem głupi iż chcę budować #meshnet bo to się nie sprzeda w rolnictwie.
Cała ich obecna wiedza o rynku pochodzi z #tvn i śmieciowych gazet na podstawie czego osądzają że ludzie nie będą chcieli takich rozwiązań do monitorowania plonów i automatyki bo "kosztowne GSM lepsze".
Nawet nie wiecie jak bardzo mnie denerwują swoją arogancją...
Przecież nie ma do jasnej ciasnej czegoś takiego że ktoś
majsterV2 - Moi starzy twierdzą że jestem głupi iż chcę budować #meshnet bo to się ni...

źródło: comment_2GAQekSsatxTiSet436U02e9NHPow4Fe.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majsterV2: Naprowadziłeś mnie tagiem na swój komentarz.

Moi starzy twierdzą że jestem głupi iż chcę budować #meshnet bo to się nie sprzeda w rolnictwie.


@majsterV2: Może problem polega na tym, że znają cię lepiej niż sądzisz i wątpią, że ci się nie uda. Może dlatego, że zamiast robić coś po cichu i osiągnąć sukces, liczysz na ich pozytywną opinie o niewykonanych i niesprzedanych pomysłach. Młodzi ludzie
  • Odpowiedz
I wiecie co? Na 3 dni przed bardzo ważnym dla niej imprezą o której wspominała przez ostatnie 3 miesiące - zerwała ze mną. Mimo tego, że już miałem wszystko przygotowane itp. I z tego co wiem poszła z nowo poznanym oczywiście sporo wyższym "kolegą". Nawet nie jakimś ogarniętym, ani specjalnie inteligentym. Oczywiście teraz z nim jest. #j--------e Mogę dodać tylko jeszcze, że kilka dni wcześniej spędzaliśmy czas razem i nic na to
  • Odpowiedz