Mam dziwne wrażenie, że mój 17letni klekot ma duszę i osobowość ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zacząłem myśleć o sprzedaży #auto i kupnem czegoś młodszego.
Do dziś rana nic się nie działo, żadnych problemów, błędów na komputerze itp. NIC
Dziś rano kumpel dzwoni, że wpadnie obejrzeć, to może by kupił dla żony.
Wracając z zakupów zaświeciła się kontrolka ABS i ESP ()
Niby
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niebieski chce popisać-3 komentarze
Różowa chce popisać-29 komentarzy
XD
#j--------e
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdyby nim się zajął jakiś bechawiorysta czy inny taki, to by się pewnie naprostował,


@szatniarz01: pierwszy raz słyszę o tym, że w ogóle tacy ludzie (BTW: behawiorysta, przez samo "h") istnieją, być może właściciele psa też nie do końca są świadomi (a jeżeli są, to nie wiedzą może nawet gdzie takiego szukać). Można pomóc - poszukać, popytać, podzwonić, zorientować się w cenach itp. i wręczyć właścicielom wizytówkę ze szczegółowymi informacjami.
  • Odpowiedz
Wczoraj na zakupach miałem okazję usłyszeć iście cebulową pogawędkę xD. Rozmawiali ze sobą tacy dwaj 50 letni Janusze i jeden z nich nie mógł znaleźć przyprawy i zdenerwowany mówi do drugiego:

"Kiedyś to człowiek szedł do sklepu kurła i wiedział co miał kupić, gdzie szukać, a teraz panie ? No nie da się kurła, po prostu się nie da. Za komuny było lepiej panie, wszystko prostsze było kurła".

Na co drugi przytakuje i mówi,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LittleWhite: Niestety ale te zwierzęta komunistyczne wybiły inteligencje i oswoiły prostaczków, mocno im mózgi zostały sprane, więc niektórzy do dziś nie potrafią się odnaleźć w nowym, lepszym świecie. Nie ma żadnych psychologów ani ludzi co wytłumaczyliby im nowe technologie.

Na zachodzie co drugi dziadek umie klikać w komputer, a tutaj jeden na 100 dziadków i każdy się zachwyca, że dziadek umie klikać xD
  • Odpowiedz
Na zachodzie co drugi dziadek umie klikać w komputer, a tutaj jeden na 100 dziadków i każdy się zachwyca, że dziadek umie klikać xD


@RobakRewolucjonista: Święta racja. I nie dotyczy to tylko dziadków, ale też Januszów i Grażyn. Moja matka (typowa Grażyna) do dziś nie umie włączać i wyłączać komputera, a co dopiero korzystać z internetu.
  • Odpowiedz
Przypomniała mi się sytuacja jak w zeszłym roku byłem w sklepie komputerowym i w kolejce stali Janusz i Grażyna zamawiający komputer dla Brajanka na komunię:
- Janusz pyta kasjera:
Jaki komputer dobry do tego grania dla Brajanka na komunię?
- Kasjer:
Oto nasza ostatnia sztuka!
Wydajny komputer preferowanego producenta z obudową ATX, super wydajnym dwurdzeniowym procesorem Core2Duo 2.2Ghz, 8gb super wydajnej pamięci operacyjnej DDR2, mocną kartą Graficzną GT 210 1GB DDR2 i super wydajnym oraz pojemnym dyskiem
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majsterV2: Gazetki marketów elektronicznych też są spoko: Dysk? - pińcet! Grafika? - Radeon! Cholera, mózg się lasuje od tych wszystkich parametrów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
  • Odpowiedz
@majsterV2: Z drugiej strony konsumenci często też nie wiedzą czego chcą. Wiele razy spotkałem się z sytuacją że ktoś kompletuje podzespoły do nowego PC a największą uwagę przywiązuje do dizajnu obudowy i do tego czy karta graficzna świeci w kolorach tęczy.

Moje komputery od zawsze, niczym u Taśmena, były upychane po szufladach, kartonach, w ostateczności w obudowach ze złomu i problemów z tym nie miałem.
AdireQ - @majsterV2: Z drugiej strony konsumenci często też nie wiedzą czego chcą. Wi...

źródło: comment_P16Tv4tYOFdSFMOR42wCuAADbCUuQ1xH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumunii. Pracujesz w
  • Odpowiedz