Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 8
konto usunięte via iOS
- 1
@AmonGoeth: xD
@AmonGoeth: już niedługo w wiadomościach o tym, jak grupa saperów dostała zgłoszenie na rozbrojenie paczki z grającym iPhonem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 835
#j--------e #play #januszemarketingu
źródło: comment_3LZbqWOG7f0e5qbE877AidDjayW9P3Ws.jpg
PobierzNiebieski chce popisać-3 komentarze
Różowa chce popisać-29 komentarzy
XD
#j--------e
Różowa chce popisać-29 komentarzy
XD
#j--------e
@NDSS: to raczej logiczne, bo więcej stuleji
- 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
gdyby nim się zajął jakiś bechawiorysta czy inny taki, to by się pewnie naprostował,
@szatniarz01: pierwszy raz słyszę o tym, że w ogóle tacy ludzie (BTW: behawiorysta, przez samo "h") istnieją, być może właściciele psa też nie do końca są świadomi (a jeżeli są, to nie wiedzą może nawet gdzie takiego szukać). Można pomóc - poszukać, popytać, podzwonić, zorientować się w cenach itp. i wręczyć właścicielom wizytówkę ze szczegółowymi informacjami.
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
@wewerwe-sdfsdfsdf nie p-----l, tylko mu pomóż
Wczoraj na zakupach miałem okazję usłyszeć iście cebulową pogawędkę xD. Rozmawiali ze sobą tacy dwaj 50 letni Janusze i jeden z nich nie mógł znaleźć przyprawy i zdenerwowany mówi do drugiego:
"Kiedyś to człowiek szedł do sklepu kurła i wiedział co miał kupić, gdzie szukać, a teraz panie ? No nie da się kurła, po prostu się nie da. Za komuny było lepiej panie, wszystko prostsze było kurła".
Na co drugi przytakuje i mówi,
"Kiedyś to człowiek szedł do sklepu kurła i wiedział co miał kupić, gdzie szukać, a teraz panie ? No nie da się kurła, po prostu się nie da. Za komuny było lepiej panie, wszystko prostsze było kurła".
Na co drugi przytakuje i mówi,
@LittleWhite: Niestety ale te zwierzęta komunistyczne wybiły inteligencje i oswoiły prostaczków, mocno im mózgi zostały sprane, więc niektórzy do dziś nie potrafią się odnaleźć w nowym, lepszym świecie. Nie ma żadnych psychologów ani ludzi co wytłumaczyliby im nowe technologie.
Na zachodzie co drugi dziadek umie klikać w komputer, a tutaj jeden na 100 dziadków i każdy się zachwyca, że dziadek umie klikać xD
Na zachodzie co drugi dziadek umie klikać w komputer, a tutaj jeden na 100 dziadków i każdy się zachwyca, że dziadek umie klikać xD
Na zachodzie co drugi dziadek umie klikać w komputer, a tutaj jeden na 100 dziadków i każdy się zachwyca, że dziadek umie klikać xD
@RobakRewolucjonista: Święta racja. I nie dotyczy to tylko dziadków, ale też Januszów i Grażyn. Moja matka (typowa Grażyna) do dziś nie umie włączać i wyłączać komputera, a co dopiero korzystać z internetu.
@goly8622: @Obserwator_z_ramienia_ONZ: Co ta szydło
@goly8622 pierwsze proby hipnozy stosowal na synku jak sie to skończyło kazdy wie
Co ja patrzę
#rakcontent #j--------e
#rakcontent #j--------e

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
To udowadnia że jak znasz odpowiednich ludzi to mogą z ciebie zrobić celebrytę mimo że nie masz talentu do niczego.
Link
#j--------e #polskiyoutube #takaprawda #polska
Link
#j--------e #polskiyoutube #takaprawda #polska
źródło: comment_taPsEpdXcJpu2Vbl18hULkTLkv4ELrm4.jpg
Pobierz- 15
Przypomniała mi się sytuacja jak w zeszłym roku byłem w sklepie komputerowym i w kolejce stali Janusz i Grażyna zamawiający komputer dla Brajanka na komunię:
- Janusz pyta kasjera:
Jaki komputer dobry do tego grania dla Brajanka na komunię?
- Kasjer:
Oto nasza ostatnia sztuka!
Wydajny komputer preferowanego producenta z obudową ATX, super wydajnym dwurdzeniowym procesorem Core2Duo 2.2Ghz, 8gb super wydajnej pamięci operacyjnej DDR2, mocną kartą Graficzną GT 210 1GB DDR2 i super wydajnym oraz pojemnym dyskiem
- Janusz pyta kasjera:
Jaki komputer dobry do tego grania dla Brajanka na komunię?
- Kasjer:
Oto nasza ostatnia sztuka!
Wydajny komputer preferowanego producenta z obudową ATX, super wydajnym dwurdzeniowym procesorem Core2Duo 2.2Ghz, 8gb super wydajnej pamięci operacyjnej DDR2, mocną kartą Graficzną GT 210 1GB DDR2 i super wydajnym oraz pojemnym dyskiem
- 8
@majsterV2: Gazetki marketów elektronicznych też są spoko: Dysk? - pińcet! Grafika? - Radeon! Cholera, mózg się lasuje od tych wszystkich parametrów ( ͡° ͜ʖ ͡°).
- 4
@majsterV2: Z drugiej strony konsumenci często też nie wiedzą czego chcą. Wiele razy spotkałem się z sytuacją że ktoś kompletuje podzespoły do nowego PC a największą uwagę przywiązuje do dizajnu obudowy i do tego czy karta graficzna świeci w kolorach tęczy.
Moje komputery od zawsze, niczym u Taśmena, były upychane po szufladach, kartonach, w ostateczności w obudowach ze złomu i problemów z tym nie miałem.
Moje komputery od zawsze, niczym u Taśmena, były upychane po szufladach, kartonach, w ostateczności w obudowach ze złomu i problemów z tym nie miałem.
źródło: comment_P16Tv4tYOFdSFMOR42wCuAADbCUuQ1xH.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: Posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumunii. Pracujesz w
- 7
@AnonimoweMirkoWyznania: sam nie wiem, ale czy to za udostepnianie takich tresci nie grozi kara? Lepiej skasuj + zglos to, jest odpowiednia strona ku temu przeznaczona
- 5
@ertrzytrzyjeden: [`]
@ertrzytrzyjeden: ale utopijne friendzone. Szkoda czasu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AnonimoweMirkoWyznania: Tata do Ciebie mówi... kochanie? Chyba nie chce wiedzieć skąd to się wzięło.
I nie dziw się, ze nie masz przyjaciół, ani dziewczyny jak nawet na łyżwy chodzisz z rodzicami. Stulejkę też Ci mama myje?
I nie dziw się, ze nie masz przyjaciół, ani dziewczyny jak nawet na łyżwy chodzisz z rodzicami. Stulejkę też Ci mama myje?
konto usunięte via Android
- 4
@AnonimoweMirkoWyznania a nie wystarczy się zaśmiac I powiedzieć 'mam uczuciowego tatę' i kontynuować rozmowę z dziewczyną? Prędzej nerwowa reakcja ja przestraszy niz coś takiego
@szaremyszki: może odpadł? Grill pusty :>
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 0





























Zacząłem myśleć o sprzedaży #auto i kupnem czegoś młodszego.
Do dziś rana nic się nie działo, żadnych problemów, błędów na komputerze itp. NIC
Dziś rano kumpel dzwoni, że wpadnie obejrzeć, to może by kupił dla żony.
Wracając z zakupów zaświeciła się kontrolka ABS i ESP (╥﹏╥)
Niby
Jakiś gówniany Polski vag (╥﹏╥)
Nie wiem czy to czujnik, bo do tego po zgaszeniu samochodu chodziła pompa ABS ( ͡º ͜ʖ͡º)