Wpis z mikrobloga

Moi starzy twierdzą że jestem głupi iż chcę budować #meshnet bo to się nie sprzeda w rolnictwie.
Cała ich obecna wiedza o rynku pochodzi z #tvn i śmieciowych gazet na podstawie czego osądzają że ludzie nie będą chcieli takich rozwiązań do monitorowania plonów i automatyki bo "kosztowne GSM lepsze".
Nawet nie wiecie jak bardzo mnie denerwują swoją arogancją...
Przecież nie ma do jasnej ciasnej czegoś takiego że ktoś wie wszystko w każdej dziedzinie, nawet nie wiedzą jak działa #blockchain i twirdzą że jak łączą drukarkę z chmurą #google to pliki lecą tylko przez sieć lokalną w czasie drukowania z telefonu XDDD
Jeszcze mi do*****i abym swoje serwery i sprzęt sieciowy sprzedał by kupić jeden komputer na windows 10 (będę żygać).
##!$%@? #analfabetyzm #informatyka #humorinformatykow #polakicebulaki #cyberpunk #siecikomputerowe #rakcontent
majsterV2 - Moi starzy twierdzą że jestem głupi iż chcę budować #meshnet bo to się ni...

źródło: comment_2GAQekSsatxTiSet436U02e9NHPow4Fe.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Luzztro: Wchodzić mogą, ale to im nic nie da jak będzie tańsza i za darmo na paśmie wifi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie chodzi mi o to aby zarabiać na pakietach czy dostępie, chciałbym by zyskiem były usługi serwisowania i instalacji takich urządzeń.
  • Odpowiedz
Moi starzy twierdzą że jestem głupi iż chcę budować #meshnet bo to się nie sprzeda w rolnictwie.


@majsterV2: jednym słowem nie chcą ci dać pieniędzy na twoje zajebiste technologie przyszłości...
  • Odpowiedz
Moi starzy twierdzą że jestem głupi iż chcę budować #meshnet bo to się nie sprzeda w rolnictwie.


@majsterV2: Ja o zbawiennym wpływie meshnetu słyszałem już 10-15 lat temu. I ciągle jest o nim głośno, potem wszystko ucicha aby zaraz znowu się obudzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fervi: Jest G42 pod OpenWRT albo w formie programu napisanego w pythonie pod każdy CPU?
Nawet mozolne MIPSy zostaną zastosowane, co bardzo mocno by pomogło i sporo gratów dostałoby drugie życie.
  • Odpowiedz
@majsterV2: Naprowadziłeś mnie tagiem na swój komentarz.

Moi starzy twierdzą że jestem głupi iż chcę budować #meshnet bo to się nie sprzeda w rolnictwie.


@majsterV2: Może problem polega na tym, że znają cię lepiej niż sądzisz i wątpią, że ci się nie uda. Może dlatego, że zamiast robić coś po cichu i osiągnąć sukces, liczysz na ich pozytywną opinie o niewykonanych i niesprzedanych pomysłach. Młodzi ludzie przeżywają to przez tysiące.
  • Odpowiedz