Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co czytam te ostatnie wpisy apropo niskich facetów. To nieprawda, że nie da się znaleźć mądrej i ładnej dziewczyny będąć niskim. Sam jestem tego przykładem (170 here). Jasne, nie poznasz dziewczyny w klubie czyli w miejscu, gdzie liczy się głównie wygląd. Ale są inne miejsca i możesz wykorzystać inne zalety :)

Ale nie o tym.

Wiecie co jest najgorsze? Że z powodu twojego wzrostu w każdej chwili może coś jej #!$%@?ć. Stwierdzić, że nie spełniasz jej poczucia bezpieczeństwa czy #!$%@? wie co innego.

Sądzę, że mimo młodego wieku jestem dosyć zaradny. Mam przyjaciół, znajomych, fajną pracę, bardzo ciekawe hobby. Nie mieszkam z rodzicami, nie proszę ich o pieniądze.
Ostatnio byłem w długim związku. Dziewczyna ideał. Nieskromnie powiem, że znajomi mi zazdrościli :). Kochaliśmy się. Świetnie się dogadywaliśmy. Wspólne podróże, poczucie humoru, zainteresowania, spędzanie czasu. Organizowałem jej czas. Poznała moich znajomych, bardzo się jej podobało. Ogólnie bardzo fajnie nam się żyło. Nie ograniczaliśmy się. Nigdy jej niczego nie zabraniałem.

I wiecie co? Na 3 dni przed bardzo ważnym dla niej imprezą o której wspominała przez ostatnie 3 miesiące - zerwała ze mną. Mimo tego, że już miałem wszystko przygotowane itp. I z tego co wiem poszła z nowo poznanym oczywiście sporo wyższym "kolegą". Nawet nie jakimś ogarniętym, ani specjalnie inteligentym. Oczywiście teraz z nim jest. ##!$%@? Mogę dodać tylko jeszcze, że kilka dni wcześniej spędzaliśmy czas razem i nic na to nie wskazywało. Po prostu się odkochała we mnie i zakochała w nim.

I wiecie co to jest nie pierwsza dziewczyna, z którą zajebiście mi się żyje i nagle z dnia na dzień #!$%@? się na jakiejś imprezie w jakimś wyższym gościu, którego tylko poznała na niej i zagadała pare zdań.

Nie mam ochoty się więcej zakochać w życiu. Jak żyć :( . I jaki mam na to wpływ?

#zalesie #niebieskiepaski #rozowepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #zwiazki

754a92beee

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 19
I wiecie co? Na 3 dni przed bardzo ważnym dla niej imprezą o której wspominała przez ostatnie 3 miesiące - zerwała ze mną. Mimo tego, że już miałem wszystko przygotowane itp. I z tego co wiem poszła z nowo poznanym oczywiście sporo wyższym "kolegą". Nawet nie jakimś ogarniętym, ani specjalnie inteligentym. Oczywiście teraz z nim jest. ##!$%@? Mogę dodać tylko jeszcze, że kilka dni wcześniej spędzaliśmy czas razem i nic na to
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie przejmuj się. Ja nie należę do super-niskich kobiet (168 cm dokładnie), ale wcale nie lubię wysokich facetów. W każdym moim związku, kiedy zakładałam szpilki - górowałam nad niebieskim. Dla mnie to trochę fetysz, a i "małym" facetom podbija mocno ego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ogółem, uwielbiam krasnoludów. Co prawda - nie znam drugiej kobiety z podobnym gustem do mojego, ale w Polsce wielu, nawet obiektywnie
@maryjuszpitagoras: Wierzyć nie musisz. Ja naprawdę nie lubię facetów powyżej 1,75 xD A raszplą nie jestem - mam powodzenie. Spotykałam się z kilkoma niebieskimi w życiu i żaden nie był wysoki. Taki mam typ. Trochę misiowaty ma być i najlepiej z mega owłosioną klatą i brodą (khe, khe - precyzując). Naprawdę - gust to twór przewrotny i szalenie indywidualny.
@salvia ja też wolę niższych mężczyzn. Właśnie do około 175 cm wzrostu. Mam wrażenie, że są ładniej zbudowani, bardziej proporcjonalnie. Sama mam 1,60 wzrostu i wyglądam jak normalna, przeciętna dziewczyna. Mój Niebieski jest niewysoki.

@kwadratowekolo przeciętny wzrost na pewno nie. Choć pewnie są wyżsi, niż kiedyś, zresztą dziewczyny też.
@mala_rybka: Mam 176 i w młodym pokoleniu ludzie są zdecydowanie wyżsi, i normą jest wzrost 180 cm. Zresztą to zależy od środowiska w jakim żyjemy. Mam w rodzinie kilka osób zamożnych i ich dzieci są wysokie, a te dzieci które żyły w biedzie, pracowały w dzieciństwie i żywiły się jakimś dziadostwem które otrzymali jako pomoc żywnościową, są słabiej rozwinięci, mają często jakieś problemy skórne spowodowane brakami witamin itp. Sam pochodzę z