Wpis z mikrobloga

Złapałem pracę kierowcy bo byłem bezrobotny. W trasie okazało się że miałem nieodkręcone śruby w kole, w każdej oponie inne ciśnienie (obciążony dostawczy) i opony letnie będąc wysłanym na oblodzone i przysypane śniegiem drogi, bo na południu bolzgi w niektórych rejonach padało. Nikt nie sprawdził stanu technicznego auta przed trasą, mogłem się ku#@a zabić a ci udają że nic się nie stało. Nienawidzę tego parszywego kraju i tych sku$wiałych ludzi których nic tu nie obchodzi. I jak tu można żyć. Mieszkać blisko podkarpacia (bolzga c) to jak dostać raka z przerzutami. Co zrobilibyście po czymś takim!?

#gownopraca #januszex #janusztransportu #kolchoz #bekaztransa #bezrobocie #pracbaza
johnny_tsunami - Złapałem pracę kierowcy bo byłem bezrobotny. W trasie okazało się że...

źródło: 0009UZ2PO83RKJ2M-C122-F4

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
@sberatel: Przygotowywali mnie w trasę autem które stało od prawie roku, ja tego nie wiedziałem, teraz mi kolega z firmy powiedział jak szambo się wylało. A co ja k#@a mechanik jestem że mam sam sobie je sam w trasie naprawić!? kiedy jego usterki się zaczęły ujawniać. Tobie jak w biurze się #!$%@? komputer to kupujesz drugi za swoje!? to jest narzędzie pracy i miało być sprawne bo mnie zapewniali
  • Odpowiedz
@johnny_tsunami tak to jest twoje narzędzie pracy i jak mi się siebie komputer to mówię, że będę pracował jak dostanę inny sprawny. Nie masz sam naprawiać, masz sprawdzić czy wyjeżdżasz samochodem sprawnym, którym nikogo i siebie nie zabijesz na drodze. A że tobie nawet się nie chciało sprawdzić czy zrobili auto i czy wszystko jest w porządku to ok prostu twój albo brak doświadczenia albo niedbalstwo.
  • Odpowiedz
@sberatel: Jakie ku$@a nie chciało, pierwsze co zrobiłem to od razu zjechałem na stacji sprawdzić ciśnienie, natomiast ujawniający się stopniowo hurgot i bicie opony udowodniło że nikt auta wcześniej nie sprawdził a byłem zapewniany że było skontrolowane więc jak się to ma do tego co ty bełkoczesz tam wypierdku. Niedbalstwo.. xd no ##!$%@? bo ja jestem szefem żeby sobie jechać od razu sam do diagnosty jak miałem odbębnić robotę na
  • Odpowiedz
  • 0
@bb89 Jak cię kiedyś potrąci kierowca na drodze, który jeździ gruzem bez przeglądu bo ma #!$%@? i mu układ hamulcowy padnie.. Proszę cię. Nie dzowń na policję i nie miej pretensji do niego, w ten sposób nikogo już nic złego nie spotka na drodze.
  • Odpowiedz