Wpis z mikrobloga

Jaki byłeś w wieku około 21-23 lat? Mam na myśli drogę zawodową:

opcja a) dokładnie zaplanowane co robić, jakie studia, kursy wszystko już wiedziałem co trzeba zrobić
opcja b) średnio ogarnięty, jakieś pomysły w głowie były, ale nie wiedziałem nic konkretnego
opcja c) 1000 pomysłów dziennie xD od zaczynania innych studiów, po to żeby je rzucić itp xD

#pracbaza #pracbaza #praca
#korposwiat
#januszex
#pracait #bekaztransa #transport
#logistyka
#spedytor
#b2b
#zalesie
#heheszki #studia
#studbaza
#pytanie
#programista15k
Zimny-jak-lod - Jaki byłeś w wieku około 21-23 lat? Mam na myśli drogę zawodową:

opc...

źródło: images

Pobierz

Jaki byłeś w wieku około 21-23 lat? Mam na myśli drogę zawodową:

  • opcja a 29.1% (104)
  • opcja b 47.6% (170)
  • opcja c 23.2% (83)

Oddanych głosów: 357

  • 14
@Zimny-jak-lod: Jakoś samo wyszło, wydaje mi się że do teraz mam farta i wszystko idzie w dobrym kierunku chociaż do końca nic nie zaplanowałem. Chyba kluczem jest dostosowywać się do tego co masz i wykorzystywać każdą szansę na rozwój.
@Zimny-jak-lod: jebnolem najbardziej prestizowe studia na tym kierunku w PL zeby wyjechac do UK popracowac w fabryce. Po latach, patrzac oplacilo sie. Co by bylo gdybym zostal ? No biedy bym nie mial, patrzac po kolegach ze studiow. Ale luzu, podrozy po swiecie, doswiadczen tez bym nie mial.
@Oskariat: Ech ja tez nie wierzyłem w znajomości, ale to prawda. Mnie tez kolega po znajomosci chciał zatrudnić w swojej firmie. Na dobre stanowiska nie ma nawet ogłoszeń w internecie. 90% ofert w necie to chłam. Znajomości to ludzie z dużą władzą lub szacunkiem w danej branży/ firmie. Nie koleżanka sekretarka, czy kolega inżynier na hali produkcyjnej ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Moksza_Sroksza: Chodzi mi o to ze sam fakt znajomosci nie zalatwi ci pracy. Musisz jeszcze cos umiec i przede wszystkim miec dynamine zeby twoj ziomek ktory jest ceo cie lubil na tyle zeby dac ci prace. Pelno osob ma bogatych znajomych z wlasnymi firmami ale nigdy w tych firmach nie pracuja.

Ja bedac teraz bff ceo firmy w ktorej pracuje moge ogarnac komus prace za $150k/rok ale przeciez nie bede z