Wpis z mikrobloga

@Polnischefuhrer: kiedyś robiłem w typowo robolskej fabryce co Janusz wyżywał się na pracownikach, darł ryja itp, ale każdy z nich miał jakiś powód żeby nie odejść a najpopularniejszy to: „AAAOEA gdzie indziej pójdę? aaeoalbo na budowę albo tutaj. Na budowie to na słonku trza robić aaeaa tutaj przynajmniej dach jest, przerwa i wypłata na czas”
@Polnischefuhrer: Aż sobie przypomniałem jakie starcia miałem z Januszami biznesu p0lskimi XD P0liaki co się znimi robiło coś srały potem że ja "roszczeniowy" jestem XD No ale jak przychodziła wypłata to się dziwili czemu ja mam więcej a oni mniej i pewnie na chacie pierwsze co to bigos musieli se nawarzyć na spokojność XD
po za tym oni na dobra sprawę niczego nie potrafia i to nie z lenistwa a po prostu braku potencjału intelektualnego.


@RudyZibi: i / albo przez zakuty łeb. Czyli typ człowieka, który mógłby się czegoś nauczyć, ale NIE BO NIE. Znałem takie przypadki. Wchodzi nowa technologia, która ułatwia pracę, a Janusz dalej robi tak samo, bo on od 20 lat tak robi i w dupie ma te nasze nowe technologie, on
@sikalafou: oł je. Pamiętam jak założyłem jdg na przyboczny biznes. Powiadomiłem jego żonę która ogarniała papierki bo musiałem (tak to bym osrał temat #!$%@? go to obchodzi). Potem zaczęły się krzywe spojrzenia i traktowanie mnie jako jakieś zagrożenie czy coś. Różne docinki na ten temat itd. Nie mam pojęcia jak ci ludzie mogą zyć w tym kraju w jednym kawałku myśląc i działając takimi kategoriami. Świat jest popieprzony i to mocno