Wpis z mikrobloga

Towarzysze tagowiczez dziś przychodzę ze smutną historią która wciąż się toczy. Doświadczam mobbingu ze strony innego robotnika na tym samym stanowisku przez prawie cały miesiąc dziś nie wytrzymałem, od ostatniej rozmowy 2 tygodnie temu z przełożonym nic sie nie zmieniło a wręcz pogorszyło. Dziś po kolejnej serii wyzwisk i przekleństw skierowanych w moją stronę powiedziałem dość, zszedłem z wózka, pożegnałem sie grzecznie i poszedłem do szatni, uwcześnie informując przełożonego o powtarzającej sie sytuacji i zamiarach opuszczenia miejsca pracy, poprosił mnie bym z nim porozmawiał tym razem jeszcze z kierowniczką. Rezultat będzie mi znany tej rozmowy jutro bądź w poniedziałek, błąd zrobiłem że nie poszedłem do domu wtedy ale już poszedłem na rękę przełożonemu bo obiecał tym razem się tą sprawą zająć widząc powagę problemu a kierowniczka osobiście pójdzie odbyć z nim rozomwe. Trochę szkoda że wyszedłem na totalną, jakby to ująć dosadnie w słowach płaczącą pi*dę, ale nawet moja cierpliwość i nerwy ma swoje granice. Poprzedni nasz wózkowy zrezygnował też z powodu właśnie tego zj*ba.
#przegryw #januszex #mobbing
  • 5
@Robotnik_Czterobrygadowy: opisz proszę konkretną sytuację gdzie cię wyzywał i jak wygląda wasz dialog. Zacytuj go. Ogólnie nie wiem co to za januszex, ale w firmach w których ja byłem kierownikiem to w takiej sytuacji byłoby 1) wniosek o ucięcie premii uznaniowej, która stanowiła dużą część wypłaty, 2) wniosek o naganę 3) dyscyplinarka. Tak to się załatwia we w miarę cywilizowanych firmach.
@sikalafou:

Siema, mam takie pytania.
Pisałeś, że byłeś przez pewien okres (kilka lat?) kierownikiem na produkcji w kilku januszexach, zanim przeszedłeś do IT.
Pisałeś, że masz 33-34 lata (już nie pamiętam, nie chce mi się szukać) i też od paru lat (4 czy więcej? jesteś w IT jako mid.
Studia zakładam, że skończyłeś w wieku 24 lat. Zmierzam do sedna:

- kiedy udało ci się zostać kierownikiem i to w kilku
- kiedy udało ci się zostać kierownikiem i to w kilku januszexach?


od razu po inżynierce poszedłem na technologa do januszexu, gdzie de facto byłem z-cą kierownika zmiany, po pół roku dostałem swoją zmianę już jako kierownik.

- trafiłeś bezpośrednio po studiach jako kieras?


wyżej wyjaśnione

- czy na takie stanowiska biorą młodych świeżaków? Zawsze myślałem, że trzeba odbębnić jakiś okres, parę lat nawet, żeby dochrapać się kierasa, nawet jeśli zaczynałeś tam