#allegro box zgarnia dwa karne (coś tam) - zrobili niezle combo, bo nie dość, że rozbili mi jedno zamówienie na dwa, to jeszcze do dwóch różnych punktów. Do tego jedno wepchali na chama, więc porwało torbę i w sumie trochę pudełko. Drugie zapakowali w tymczasowym, który w przeciwieństwie do #inpost nie oznacza, że przyjdzie potem do docelowego, tylko wraca i tak do nadawcy (a przynajmniej sami to wysłali
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej! Chciałem wam opowiedzieć dzisiejszą moją sytuację z inpostpay i o tym dlaczego nie warto korzystać z inpostpay i dlaczego ja już więcej nie skorzystam :) #inpost

Zacznę od tego że nigdy nie narzekałem na tę firmę a jak biorę paczki to tylko od nich i jeśli chodzi o kurierkę to nadal będę korzystał.
Ostatnio wprowadzono usługę InPost pay, co do której byłem sceptycznie nastawiony, jednak jak zamawiałem jakiś zawór na
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem, że pytanie już było, ale może macie jakieś doświadczenia w praktyce. Ciotka miała dziś odebrać paczkę #paczkomaty #inpost ale boli ją noga. Paczka ma termin jutro do 9. Ciotka nie ma apki, żeby przedłużyć termin. Jaka jest szansa, że jutro (w niedzielę) odeślą paczkę?

Bo jak mieliby ją odesłać, to się zmobilizuję i ją odbiorę dziś dla niej, ale wolałbym jutro na spokojnie, a może też i
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#inpost #paczkomaty
Byłem w delegacji i chciałem coś tam na miejscu coś załatwić, więc poprosiłem mamę o wysłanie mi pewnego przedmiotu. Mama wysłała w środę z paczkomatu A do paczkomatu B. W czwartek została odebrana prze kuriera i przekazana do centrum logistycznego, w piątek znalazła się w drugim centrum logistycznym, a dzisiaj w 3 centrum logistycznym. Pewnie do paczkomatu docelowego zostanie przekazana w poniedzialek. Zgaduje, że przesyłka(300km odleglość
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakis miesiąc temu dałem do paczkomatu inpost zwrot z zalando, zapomniałem napisać kod na paczce. w każdym badź razie chyba przykładałem kod qr ale nie z apki tylko z emaila/strony zalando. wsadziłem tą paczkę i o niej zapomniałem. wiem tylko że na stronie zalando widnieje że zwrot został wygenerowany i w sumie mam go na telefonie. myślałem że może coś się nie zarejestrowało za 1 razem i że jak otworze z apki
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miał ktoś z was taką sytuację, że przesyłka z aliexpress utknęła w oddziale Inpostu i po waszej interwencji okazało się, że jest uszkodzona? Bo właśnie mam taką sytuację. Inpost nie chcę mi powiedzieć na czym polega uszkodzenie i wysłać zdjęć bo przesyłka należy do nadawcy. Dowiedziałem się, że wysłali zdjęcia i protokół szkody do Cainiao, które to niby ma jakiś oddział w Polsce ale nie ma z nimi żadnego kontaktu. Z kolei
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@sylwek2k: Miałem już podobną sytuację i jak InPost nie wprowadzi statusu uszkodzona to ciągle będą pisać, że mam czekać bo jest w dostawie albo będą chcieli więcej dowodów. A kontakt z inpostem to jak z debilami. Nic nie wiedzą nic nie mogą itd. Zresztą ja bym chciał ten przedmiot jeżeli tylko opakowanie jest uszkodzone bo teraz na Ali chodzi o 200 zł drożej. Tylko, że nic mi nie chcą powiedzieć.
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwek2k: Zresztą tak właśnie jest, już im dostarczyłem maila od inpostu , że paczka uszkodzona a oni napisali, że mam spokojnie czekać bo jest w transporcie. Tak to jest jak się trzyma w trackingu status przyjęta w oddziale.
  • Odpowiedz
#inpost #paczkomaty

Dużo zamawiam z Aliexpress i czasem paczki z Ali są umieszczane w sobotę do paczkomatu a czasem nie i dopiero w poniedziałek. Od czego to zależy? W każdym z tych przypadków paczka rano w sobotę dojeżdżała do lokalnego magazynu.
Ktoś to kontroluje? Czy kurier sobie zbiera losowo paczki w sobotę? XD
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ApropoDefakto oficjalnie w sobotę te paczki nie są doręczane. Czasami wyjątkowo centrala firmy daje polecenie doręczania wszystkiego w soboty przed okresami typu święta, majówka itd. Jak jest ryzyko że ich zasypie paczkami.
  • Odpowiedz
Jaki byście dali gabaryt na paczkę o wymiarach 41*53*2cm?
Infolinia mi powiedziała C.
Konsultant na maila przysłał mi odpowiedź że to C.
Dostałem dopłatę do paczki z której wynika że powinno być A.
Napisałem reklamację ze zdjęciami paczki, wymiarami, zrzutem ekranu z regulaminu i zrzutami ekranu z tego co mi napisał konsultant ale #inpost #paczkomaty twardo twierdzi że paczka 41cm * 53cm * 2cm to gabaryt A a
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Spektor: @wiesiu2 mam aplikacje mobilna inpostu, nie dostaje zadnych powiadomien oprocz tych odnosnie dostarczenia paczki do paczkomtu, ale podam slowo klucz "zgody marektignowe" trzeba bylo wszystkiego nie klepac i akceptowac jak leci, a teraz masz pretensje do inpostu za cos na co sie zgodziles.
  • Odpowiedz
#kurier #dpd #inpost
Człowiek jak korzysta z inpostu, to sobie nawet nie zdaje sprawy jak bardzo skomplikowane może być odbieranie paczki z DPD w pickup poincie...

Paczka w serwisie jest jako dostarczona, w sklepie jej nie ma, a kurier tylko mówi "ja nie panimaju"
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwszy raz #inpost nie dostarczył mi paczki na kolejny dzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Paczka wczoraj o 3 w nocy przyjęta w centrum logistycznym i tak wisi.
Zastanawiam się czy czasem im kurierów nie brakuje i przez to opóźnienie xd
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Beard:

Paczka wisi od 3 rano wczoraj. Zazwyczaj kurier rano odbierał i dostarczał do paczkomatu.

Paczka dalej wisi w centrum logistycznym


Zakładasz najgorsze, że brakuje im kurierów, ale może po prostu zgubili albo się zniszczyła?
  • Odpowiedz
Też macie ostatnio problem z odbieraniem przesyłek z paczkomatu? Próba otwarcia skrytki z apki nic nie daje, z panelu paczkomatu to samo i trzeba dzwonić na infolinię (,)
#inpost
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#rozdajo ale nie swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Halo #wroclaw - chcecie prezent? Korzystam z numerow tymczasowych i dostałem dziwnego smsa. Ktoś nie pomyślal i pewnie ustawił sobie tymczasowy numer w aplikacji a potem ten numer stracił bo ja go mam. Dostałem SMSa z kodem odbioru przesyłki. Pobawię się w Mikojała: WRO55M, 169897

Dajcie chociaż fotę co było w środku
#inpost #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach