Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@mat0707: tylko, że te stopy nie wystarczą do zbicia inflacji - pewnie widziałeś prognozy inflacyjne, nie tylko NBP, ale także zagranicznych instytucji - wszyscy mówią jedno - w Polsce za rok będzie rekordowa, najwyższa w Europie inflacja, kiedy w pozostałych krajach inflacja spadnie do 3-5%.
Natomiast będzie bezrobocie i kryzys. Także no słabo, zatrzymali się w połowie drogi, ani nie zbiją inflacji, ani nie uratują miejsc pracy.
Natomiast będzie bezrobocie i kryzys. Także no słabo, zatrzymali się w połowie drogi, ani nie zbiją inflacji, ani nie uratują miejsc pracy.
- 1
@haha123: z miejscami pracy zobaczymy. Ciężko cokolwiek przewidzieć. Wszyscy już myśleli ze dolar będzie zawsze po 5zl a korekta zrobiła się ładna. W skrócie. Robić obserwować xD
#anonimowemirkowyznania
#nieruchomosci #pytanie #kiciochpyta #inflacja
Zastanawiają mnie lekko histeryczne opowieści wykopków o tym, ile to nie urosły w ciągu ostatnich lat ceny mieszkań.
Nie ulega wątpliwości, że wzrosty były spore, zwłaszcza w 2021 roku, dane NBP i inne raporty analityczne mówią o tym jasno, mamy do czynienia z cenami w dużych miastach wyższymi o jakieś 50% niż jeszcze kilka lat temu, czyli kupujący muszą
#nieruchomosci #pytanie #kiciochpyta #inflacja
Zastanawiają mnie lekko histeryczne opowieści wykopków o tym, ile to nie urosły w ciągu ostatnich lat ceny mieszkań.
Nie ulega wątpliwości, że wzrosty były spore, zwłaszcza w 2021 roku, dane NBP i inne raporty analityczne mówią o tym jasno, mamy do czynienia z cenami w dużych miastach wyższymi o jakieś 50% niż jeszcze kilka lat temu, czyli kupujący muszą
@AnonimoweMirkoWyznania: kupiłeś na górce i szukasz argumentów za tym, że nie zrobiłeś głupoty? Niestety, nie pomożemy ci, kupiłeś na górce i spójrz prawdzie w oczy ¯\_(ツ)_/¯
- 1
RzeczywistyBaran: @francoisinho:
Niestety wielu spadkowców (nad czym jako spadkowiec ubolewam) ma małe rozumki, o czym świadczy twój komentarz. Ja tu bardziej nabijałem się ze wzrostowców, którzy histerycznie ogłaszali w niektórych wątkach, że kupujący mieszkania gdzieś tam 2 lata temu mają 100% zwrotu z inwestycji, co jest bzdurą.
A dla twojej informacji: w tym roku sprzedałem stare mieszkanie z zyskiem, zgodnie z twoim rozumowaniem też na górce, czyli zawarłem "na górce" transakcję
Niestety wielu spadkowców (nad czym jako spadkowiec ubolewam) ma małe rozumki, o czym świadczy twój komentarz. Ja tu bardziej nabijałem się ze wzrostowców, którzy histerycznie ogłaszali w niektórych wątkach, że kupujący mieszkania gdzieś tam 2 lata temu mają 100% zwrotu z inwestycji, co jest bzdurą.
A dla twojej informacji: w tym roku sprzedałem stare mieszkanie z zyskiem, zgodnie z twoim rozumowaniem też na górce, czyli zawarłem "na górce" transakcję
- 2
@czlowiekbutelka: Ja kupuje za 48 zł za kg jeden wychodzi około 11.50
- 1
@Pociongowy: Piskorski Natura
618
Wzorowa interwencja policji we Wrocławiu.

Żeby nie było, że tylko hejt na służby. I nie chodziło o brak maseczki.
z- 103
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
Ten Pan byłby bardziej wiarygodny od tego co robi nbp
#inflacja
#inflacja
źródło: comment_16681000060hhp72wAlVb3kJzhI8dU2w.jpg
Pobierz- 0
- 0
Prezes NBP przyznał, że inflacja będzie jeszcze rosła. – W najbliższych miesiącach inflacja prawdopodobnie pozostanie wysoka, a na początku roku – styczeń, luty – może jeszcze wzrosnąć, co będzie związane ze zmianami w tarczy antyinflacyjnej. Od II kw. 2023 r. inflacja będzie się jednak wyraźnie obniżać
Latem bredził, że we wrześniu czy październiku szczyt, później wyjdzie w kwietniu i powie, że sobie zrobili "projekcje" i im wyszło, że jednak w III kwartale
Spokój na tagu #ekonomia #inflacja #nbp głupio przyznać że glapa ma trochę racji, co? Jakiś większych spadków nieruchomości w takiej sytuacji też nie będzie. Ajj wszystko nie po myśli wykopków.W dodatku pewnie załadowani w dolara po 5zl #nieruchomosci
@mat0707: mick się śmiał z Polaków kupujących euro i dolary zaraz po wybuchu wojny, a w wakacje uroczyście ogłaszał "pogrzeb żetona" więc jak zwykle wykopków trzeba czytać odwrotnie
@mat0707 tak jak mówisz jakaś drobną korekta będzie na rynku, ale nic większego nie ma co się spodziewać. Patrząc po ogłoszeniach w mieście powiatowym to schodzą mieszkania bez problemu
1
Glapiński o RPP: Trwa pauza w cyklu podwyżek stóp

– Jesteśmy nadal w stanie zawieszenia i pauzy w cyklu zacieśniania. Nie zakończyliśmy cyklu – zadeklarował Adam Glapiński. Podkreślał, że jeśli w kolejnych kwartałach inflacja będzie się obniżać, to pauza w cyklu podwyżek będzie się wydłużać.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 108
Podczas gdy szary obywatel zmaga się z inflacją, wzrostami rat kredytów i niepewnością zatrudnienia, #pis rozdaje pieniądze jak leci.
Z jakiego powodu wykop dostał te pieniądze? Dlaczego portal internetowy dostaje gruby hajs, a np. piekarnie nie? Na jakiej podstawie publiczne pieniądze trafiły do prywatnej firmy? Czy ma to coś wspólnego z ostatnią aktywnością #orlen?
#inflacja #gielda #nbp #nieruchomosci #
Z jakiego powodu wykop dostał te pieniądze? Dlaczego portal internetowy dostaje gruby hajs, a np. piekarnie nie? Na jakiej podstawie publiczne pieniądze trafiły do prywatnej firmy? Czy ma to coś wspólnego z ostatnią aktywnością #orlen?
#inflacja #gielda #nbp #nieruchomosci #
źródło: comment_16680937331ZNdqhQi8lFJPvRiWk2WVH.jpg
Pobierz- 400
@boskakaratralalala: Widzę że brak osiągnięcia "banan" na 9 letnim koncie zaczął Ci uwierać. xD
@Pieniek1991: Banan jest dla tych co mieli bana i wrócili, op to perma dostanie ;)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
12
Wróżbita Adam Glapiński

Może będzie, może nie będzie, może wzrośnie, może nie wzrośnie. Inflacja do poziomu celu zejdzie w 2025 roku.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
1
Inflacja zacznie wyraźnie spadać? Glapiński wskazał, kiedy to nastąpi

Nie wiem co dać do opisu
z- 6
- #
- #
- #
- #
- 1
@LMLOGID: Ekspres do kawy takiego mleka nie łyka i może rozwalić cały ekspres. Nie będę ryzykował 5000 PLN
"Projekcja NBP była najbardziej trafna ze wszystkich prognoz" - Prezes NBP
A to nie czasem tak, że ich projekcie w ogóle nie mówiły o wysokiej inflacji a do tej pory cały czas wpadamy w krótkim terminie (od projekcji do projekcji) w górne widełki o sprawdzalności ponizej 95%? xD
"Wykresy lekko podnieść w górę" - Prezes NBP
#gielda #glapinski #inflacja #nbp
A to nie czasem tak, że ich projekcie w ogóle nie mówiły o wysokiej inflacji a do tej pory cały czas wpadamy w krótkim terminie (od projekcji do projekcji) w górne widełki o sprawdzalności ponizej 95%? xD
"Wykresy lekko podnieść w górę" - Prezes NBP
#gielda #glapinski #inflacja #nbp
- 71
"Spadek zlotowki o 10% w stosunku do dolara spowodowalby wzrost inflacji jedynie o 0.1%"
PRESS [X] TO DOUBT
#nieruchomosci #rpp #nbp #inflacja
PRESS [X] TO DOUBT
#nieruchomosci #rpp #nbp #inflacja





















źródło: comment_1668207927vZwHctx67i65H1g0Fll5E2.jpg
Pobierz