Wpis z mikrobloga

McD to totalnie #!$%@?ło xD Royal już 21,4zł w zestawie 29,4zł. Ceny na przestrzeni tygodnia 10% w górę. Aktualnie w takim Krakowie McD jest droższy niż wyjście na Ramen czy jakąś niezłą pizzę neapolitańską przynajmniej w moim wypadku bo zazwyczaj biorę zestaw + kanapka więc ponad 50zł wychodzi a pizza często 35-45 podobnie ramen. Cyrk

#mcd #mcdonalds #mcdonald #jedzenie #fastfood #polska #restauracja #inflacja #oszukujo
  • 18
@KingFight: ja wiem że czasem przyjdzie ochota na maka ale tak samo szybko jak mi przyszła ochota tak samo odeszła jak zobaczyłem ceny i zamówiłem sobie coś dwie półki wyżej i jeszcze taniej xd przecież to jakiś nieśmieszny żart że największy fast food ma jedne z największych cen. Ale to chyba podobnie jak z orlenem i brakiem realnej konkurencji. Burger King już dawno odpuścił i prędzej się pozamyka niż nawijąże walkę.
@u8t3io3p: Bardziej mi chodzi o to że oni kompletnie osrali temat. Zero fajnych kuponów, ceny jeszcze wyższe niż w maku w momencie jak są mniej popularni. A w praktyce jakby mieli konkurencyjne ceny to chętnie do nich bym wpadł na big kinga czy steakhouse'a
@DevSharingan: No wtedy to niby tak. Ale mcdonalds to fastfood. Z zamysłu masz dostać ciepłe jedzenie tu i teraz, bez czekania, szukania miejsca/parkingu czy jego rezerwacji. Często też przez całą dobę, a już na pewno w godzinach wydłużonych tak, że większość knajp jest zamknięta. A jedzenie podają w takiej formie, że zjesz to dość wygodnie, nie ubrudzisz się, bez sztućców (wyjątek sałatki i jakieś frytki z sosem).
@AtlantyQ domyslam sie, ze jest powiazane z podwyzkami energii elektrycznej dla firm oraz wzrostem minimalnej placy o 20% tak po krótce. Podpowiem, ze będzie drożej;)