Ten czarny pasek w krewetkach koktajlowych to jest jelito i trzeba to usunac? Dodam ze to mrozone krewety juz podgotowane. #gotujzwykopem #gzw #kiciochpyta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

sohee
via Android- 2

666donovo
- 0
@sohee: raczej chyba tak

sohee
- 0
@Broken: Dobra, zrozumialam aluzje. :-P
- 5
@kicioch: Hm, no nie znam się na babeczkowaniu, ale jeżeli tak mówisz to będzie ok. Tylko smakowały będą nieco inaczej niż te z przepisu :)
- 3
@sowhytryharder: @anonim1133: wyszły, są pyszne i chrupiące :D
- 2
Zrobiłem dzisiaj lasagnie, więcej zabawy miałem przy sosie beszamelowym niż przy bologne... Ogólnie strasznie dużo roboty z tym. #gzw #gotujzwykopem
Komentarz usunięty przez moderatora
@kicioch: Wiesz... jestem słabym człowieczkiem... i tak by mnie bolał jak bym się dopadł do ciasta ;f
- 4
#gzw Dzisiaj smażony łosoś z pietruszką i cytryną oraz pieczone ziemniaczki :)
- 1
@gram_w_mahjonga: białe! :)
@franaa: do pieczonych ziemniaczków nie jest potrzebny, choć prawda reszcie domowników zrobiłem sos cebulowo-musztardowy do zwyklych ziemniaków gotowanych
@MakRojal: miałem fasolkę zieloną :)
@franaa: do pieczonych ziemniaczków nie jest potrzebny, choć prawda reszcie domowników zrobiłem sos cebulowo-musztardowy do zwyklych ziemniaków gotowanych
@MakRojal: miałem fasolkę zieloną :)
- 1
@Pan_Slawek: przed wielkanocą mieli po 19zł bo data spozycia konczyla sie zza dwa dni, ale byla wyżera :D
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Zupa cebulowa, smaczne, szybkie i proste, tylko potem ręce czuje przez następne 2 dni
#gzw #nabijamwpisy
#gzw #nabijamwpisy
- 5
- 2
@anonim1133: piecze się. Na surowo się nie da:)
@gugas: No i to wszystko wyjaśniało by... ;P
Ten kto wynalazl tosty+czosnek+ser+serano opiekane w takim urzadzeniu zasluguje na nobla. Pychota! #gzw
- 9
W końcu w domu, wynagrodzę sobie cierpienia dzisiejszego dnia beauf bourguignon, czyli wołowiną po burgundzku;) Już się gotuje i pachnie!!
To jest najlepsze dania świata <3
http://i.imgur.com/s3xaT.jpg
Mniam
To jest najlepsze dania świata <3
http://i.imgur.com/s3xaT.jpg
Mniam
@Logan00: A gdzie zgubiłeś? Może razem poszukamy ;)
@gugas: Nie ma czego zazdrościć;) Wyobraź sobie, że wchodzisz do malutkiej chłodni, ok. 5x4m, chcesz coś sięgnąć z ostatniej półki, a na środku na hakach dojrzewają po kolei: pół krowy, dwie owce, trzy sarny. Nie ma jak się obrócić, a co dopiero wywlec jakiś pojemnik z żarciem...
Coś mi tak świtało z gastronomika (skończyłem Szkołę, a nie jakieś tam studia), ale przyznaję Ci rację - po dobie wszystko idzie do
Coś mi tak świtało z gastronomika (skończyłem Szkołę, a nie jakieś tam studia), ale przyznaję Ci rację - po dobie wszystko idzie do
#gzw #slodkiezale
Koledzy z pracy zrobili mi przepiękny prezent z okazji rocznicy ślubu. Zarezerwowałem sobie stolik z nadzieją na niedrogie wczesne menu (horrendalne ceny są u nas, bo narzucamy ultra-wysoki poziom całemu miastu i hrabstwu), a oni zrobili mi specjalne 6-daniowe menu za sześciokrotnie niższą cenę niż normalnie:D
Koledzy z pracy zrobili mi przepiękny prezent z okazji rocznicy ślubu. Zarezerwowałem sobie stolik z nadzieją na niedrogie wczesne menu (horrendalne ceny są u nas, bo narzucamy ultra-wysoki poziom całemu miastu i hrabstwu), a oni zrobili mi specjalne 6-daniowe menu za sześciokrotnie niższą cenę niż normalnie:D
@podredowana: Spokojnie, tylko dwie naliczyłem ;P
@podredowana: Faktycznie, zaczynam się bać ;D
- 4
Niedziela, trzeba posprzątać lodówkę z tego co może się zepsuć, więc zapiekanka ziemniaczana z wszystkim :D
#gotujzwykopem #gzw
#gotujzwykopem #gzw
- 2
omnomnomnomnom #gzw #gotujzwykopem
- 4
Biszkopt na wuwuzetkę w piekarniku, a tymczasem sniadanko :)
#gzw #gotujzwykopem
ps. rano się najlepiej gotuje jak nikt nie przeszkadza
#gzw #gotujzwykopem
ps. rano się najlepiej gotuje jak nikt nie przeszkadza
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Trzepaczka: Nie mam pojęcia:)
- 2
Ma ktoś jakiś sprawdzony przepis na WuZetkę? #gzw #gotujzwykopem
- 5
Robię dziś tortillę z panierowanym kurczakiem, ale zastanawiam się nad panierką.
Oglądałam jak koleś z Kocham Gotować (robił twistera z kfc) kurczaka obtaczał w mące + przyprawy, w wodzie i potem znów mąka + przyprawy. To wrzucał na głęboki olej i miał taką chrupiącą panierkę. Druga opcja to zrobienie coś w stylu ciasta naleśnikowego (jedno jajko + trochę mleka i mąki), obtoczyć w tym kurczaka, a potem w pokruszonych płatkach kukurydzianych i
Oglądałam jak koleś z Kocham Gotować (robił twistera z kfc) kurczaka obtaczał w mące + przyprawy, w wodzie i potem znów mąka + przyprawy. To wrzucał na głęboki olej i miał taką chrupiącą panierkę. Druga opcja to zrobienie coś w stylu ciasta naleśnikowego (jedno jajko + trochę mleka i mąki), obtoczyć w tym kurczaka, a potem w pokruszonych płatkach kukurydzianych i
- 7
@choleryk: Mój dziadek też, kłamie na prawo i na lewo. Nawet miejscowości nie chce zdradzić, bo mu przyjadę i wyzbierają... :D
@gugas: Widzisz, sprawa wszystkich jesiennych przeziębień się wyjaśnia! :D
Swoją drogą, jeżeli nie cierpiałbym na lenistwo miałbym zaliczone minimum dwa wypady a tak nawet nie byłem w lesie w tym sezonie. :<
Swoją drogą, jeżeli nie cierpiałbym na lenistwo miałbym zaliczone minimum dwa wypady a tak nawet nie byłem w lesie w tym sezonie. :<















