Zrobiłem dzisiaj lasagnie, więcej zabawy miałem przy sosie beszamelowym niż przy bologne... Ogólnie strasznie dużo roboty z tym. #gzw #gotujzwykopem
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@choleryk: Ja nie lubie kiedy pada snieg a nie moge isc na deske, albo gdy wacek woli do prawej nogawki, kiedy wygodniej mi gdy dynda sobie w lewej. Takie zycie pani, nic na to nie poradzisz. :(

Niefanf.
  • Odpowiedz
W końcu w domu, wynagrodzę sobie cierpienia dzisiejszego dnia beauf bourguignon, czyli wołowiną po burgundzku;) Już się gotuje i pachnie!!

To jest najlepsze dania świata <3

http://i.imgur.com/s3xaT.jpg

Mniam
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gugas: Nie ma czego zazdrościć;) Wyobraź sobie, że wchodzisz do malutkiej chłodni, ok. 5x4m, chcesz coś sięgnąć z ostatniej półki, a na środku na hakach dojrzewają po kolei: pół krowy, dwie owce, trzy sarny. Nie ma jak się obrócić, a co dopiero wywlec jakiś pojemnik z żarciem...

Coś mi tak świtało z gastronomika (skończyłem Szkołę, a nie jakieś tam studia), ale przyznaję Ci rację - po dobie wszystko idzie do
  • Odpowiedz
#gzw #slodkiezale

Koledzy z pracy zrobili mi przepiękny prezent z okazji rocznicy ślubu. Zarezerwowałem sobie stolik z nadzieją na niedrogie wczesne menu (horrendalne ceny są u nas, bo narzucamy ultra-wysoki poziom całemu miastu i hrabstwu), a oni zrobili mi specjalne 6-daniowe menu za sześciokrotnie niższą cenę niż normalnie:D
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rothen: najprościej jest kupić. wcale nie wychodzi dużo drożej, a zostaje więcej czasu na zajęcie się swoją pozycją w rankingu na wykopie.
  • Odpowiedz
Robię dziś tortillę z panierowanym kurczakiem, ale zastanawiam się nad panierką.

Oglądałam jak koleś z Kocham Gotować (robił twistera z kfc) kurczaka obtaczał w mące + przyprawy, w wodzie i potem znów mąka + przyprawy. To wrzucał na głęboki olej i miał taką chrupiącą panierkę. Druga opcja to zrobienie coś w stylu ciasta naleśnikowego (jedno jajko + trochę mleka i mąki), obtoczyć w tym kurczaka, a potem w pokruszonych płatkach kukurydzianych i
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam ponad pół kilo wyzbieranych maślaków! Będę dusić, dusić i dusić!

#gzw
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gugas: Widzisz, sprawa wszystkich jesiennych przeziębień się wyjaśnia! :D

Swoją drogą, jeżeli nie cierpiałbym na lenistwo miałbym zaliczone minimum dwa wypady a tak nawet nie byłem w lesie w tym sezonie. :<
  • Odpowiedz