Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@dikembe-mutombo-mpolondo-mukamba: pies ci zwymiotował?!
- 30
- 3
@PolskiSpecjalista:
Chodziło mi o jedzenie steke... yyy no właśnie.
@Gigi_:
Jak można to w ogóle pić? A Gump się tak zachwycał ;<
Chodziło mi o jedzenie steke... yyy no właśnie.
@Gigi_:
Jak można to w ogóle pić? A Gump się tak zachwycał ;<
@pitrek136: O ile się nie mylę to w TV też lata reklama Ciechana i Książęcego a piwka są mega.
@MasterSoundBlaster: Gwiazdeczki są bardzo przecenione. Przecenione są też według mnie chipsy Lays. Jest wiele innych, tańszych czipsów które smakują lepiej i dodatkowo w paczce jest więcej czipów niż powietrza :)
@MasterSoundBlaster: Gwiazdeczki są bardzo przecenione. Przecenione są też według mnie chipsy Lays. Jest wiele innych, tańszych czipsów które smakują lepiej i dodatkowo w paczce jest więcej czipów niż powietrza :)
Francuska zupa cebulowa z serem gruyere! A wy co, pewnie zupa na przerobionym niedzielnym rosole i pozostalosci po wielkanocy. Nawet mi was nie zal!!11 #foodporn #jedzzwykopem #gzw #gotujzwykopem #u-------------l #cebula
źródło: comment_7VbcbZ1xNMk79iXOZeAyDV0Hf1pFP4kF.jpg
PobierzPęknę, 60cm szczęścia :D #gzw
źródło: comment_24ScXVlUgzvtzCrTVETqTfGiAJn2qQJW.jpg
Pobierz- 1
@GdzieJestBanan: Zrazik to tzw. jednostka anatomiczna, wątroba jest podzielona na takie właśnie zraziki, ale nie ma sensu się zagłębiać w szczegóły :) Też uwielbiam zrazy, a od siebie polecam wrzucić podczas duszenia kilka grzybków. Wychodzą jeszcze lepsze :) Smacznego!
- 0
@Vitru: Z pewnością tak uczynię przy następnej okazji, akurat mam trochę ususzonych grzybów. ;) Dzięki!
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@blackdkiwi: zupa
konto usunięte via Android
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@chixi: ale faktem jest że niektórzy ludzie dopiero odkrywający potencjał gotowania na własną rękę zachwycają się byle gównem, byleby było zzagranico.
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@JokerBonifacy: w passze i na brzegu pomarańczowego :>
konto usunięte via Android
- 17
Dziś znów był czas na improwizację - teraz musiałam zrobić bezglutenowy sernik na zimno.
Z samym serem nie ma problemu (odpadają tylko wszelakie smakowe serki homogenizowane, a przynajmniej te które miałam w domu), gorzej było ze spodem. Nie mogłam dać na dno herbatników, więc upiekłam kukurydziano-ryżowy spód (własny przepis). Chciałam mieć niebanalny smak sernika - pomyślałam o kiedyś tam zmiksowanej żurawinie w słoikach. Na 500g twarogu dałam ~150ml przecieru.
Do masy serowej dosypałam kilka
Z samym serem nie ma problemu (odpadają tylko wszelakie smakowe serki homogenizowane, a przynajmniej te które miałam w domu), gorzej było ze spodem. Nie mogłam dać na dno herbatników, więc upiekłam kukurydziano-ryżowy spód (własny przepis). Chciałam mieć niebanalny smak sernika - pomyślałam o kiedyś tam zmiksowanej żurawinie w słoikach. Na 500g twarogu dałam ~150ml przecieru.
Do masy serowej dosypałam kilka
źródło: comment_6iAqPGbxPGbe9AzqWiXWMAYLzUYlowKS.jpg
Pobierz@Hannahalla: U mnie w tym roku bezglutenowy sernik wiedeński i makowiec :D
- 1
@zielona_herbata: U mnie 3 babki (dwie już zjedzone), dwa serniki, biszkoptowiec, wafle...
To nie koniec :3
To nie koniec :3
- 1
http://www.wykop.pl/link/1956696/gzw-przekladaniec-na-zimno/
Pyszne, bardzo słodkie ciasto na zimno z MASĄ KRÓWKOWĄ, KARPATKOWĄ i BITĄ ŚMIETANĄ. Smacznego ;)
#gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #gzw
Pyszne, bardzo słodkie ciasto na zimno z MASĄ KRÓWKOWĄ, KARPATKOWĄ i BITĄ ŚMIETANĄ. Smacznego ;)
#gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #gzw
- 3
http://www.wykop.pl/link/1956696/gzw-przekladaniec-na-zimno/
#gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #gzw #mikroreklama
Wołam @BigMac bo chciałeś ;)
#gotujzwykopem #gotujzmikroblogiem #gzw #mikroreklama
Wołam @BigMac bo chciałeś ;)
12
GZW: Przekładaniec na zimno

Pyszne, bardzo słodkie ciasto na zimno z MASĄ KRÓWKOWĄ, KARPATKOWĄ i BITĄ ŚMIETANĄ. Smacznego ;)
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
@szalony_kefir: Kebaba :D :D
- 0
#gzw #gotujzwykopem
Poraz pierwszy grillowałem dzisiaj stejka z tuńczyka. Naprawdę fantastyczna szama i imho lepsza od łososia.
Posmarowałem kawałek oliwą z oliwek i standardowo sól + pieprz combo.
Polecam - Żanet Kaleta
Poraz pierwszy grillowałem dzisiaj stejka z tuńczyka. Naprawdę fantastyczna szama i imho lepsza od łososia.
Posmarowałem kawałek oliwą z oliwek i standardowo sól + pieprz combo.
Polecam - Żanet Kaleta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 1
"ciasto można zrobić, proszek do pieczenia i fix do mikrofalówki i ciasto jest na święta" jakaś pani w radio
#ludzietodebile #gzw
#ludzietodebile #gzw


























#gzw #gotujzwykopem #przewijajdalej