#gimbynieznajo #gzw #gotujzwykopem
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
6
Truskawkowe orzeźwienie z nutką kardamonu

Sezon truskawkowy w pełni, nareszcie możemy robić pyszne koktajle ze świeżych i pachnących truskawek! Dziś mieliśmy ochotę na orzeźwiający koktajl na bazie mleka migdałowego z nutką świeżego kardamonu. Kardamon nada truskawkom dosyć ciekawy korzenno-cytrusowy posmak. Koktajl jest nie...
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
Ktoś pamięta tę piosenkę? Moje pierwsze ciasto powstało z tego przepisu :D
#gimbynieznajo #gzw #gotujzwykopem
#gimbynieznajo #gzw #gotujzwykopem

@Shagga: moje pierwsze ciasto powstało z przepisu
Słucham beamer, benz or bentley, robię placek z haszem
Banan, marchew, jabłko, robię placek z
Słucham beamer, benz or bentley, robię placek z haszem
Banan, marchew, jabłko, robię placek z
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 10
OMG to co zrobił WMA to mnie zdziwiło. Teraz to już jestem na 85% pewny że HK wygra Arek.
#hellskitchen #gotujzwykopem #gzw
#hellskitchen #gotujzwykopem #gzw
- 1
- 0
@ManTaQue: Pewnie się pomyliłem bo zostały 3 odcinki HK i będzie "final 4"
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 47

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@softenik: a może kanapeczkę ?

- 12
Poszerzam ostatnio horyzonty kulinarne.. Dziś na tapecie tortilla. Będę nieskromna - naprawdę fajnie wyszło :)
#gzw, #gotujzwykopem, #jedzzwykopem, #jedzenie
#gzw, #gotujzwykopem, #jedzzwykopem, #jedzenie
źródło: comment_jQPVbX54lvhcMV9tEsqtnGlEiaBFLKfO.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
- 0
- 4
@Mr_Przemyslaw: "pizza" :P
- 1
Czy creme fraiche nadaje się do mizerii? Mam ogórka i właśnie to, a naszła mnie ochota na mizerię.
#gzw #gotujzwykopem
#gzw #gotujzwykopem
@deyna: Werdykt: połączenie obranego, pokrojonego w plasterki ogórka zmieszanego z creme fraiche nie doprowadzi do chwilowych niedogodności zdrowotnych więc fuzja takich składników może nastąpić. Jednakże przestrzegam przed możliwym, zbyt uciążliwym rozprowadzaniem śmietany wśród zielonych plasterków ogórków. życzę smacznego.
Mimo niepogody udało mi się dojechać do domu dziadków. Babka gdzieś się cały dzień po wsi włóczy, więc zrobiliśmy sobie z dziadkiem mieszczańskowiejską kanapkę. Tost z serem i świeżym pomidorem w środku, doprawiony solą, pieprzem i sosem tabasco. Na wierzchu jajo sadzone - prosto od wiejskiej kury - 'perfekcyjnie' usmażone, czyli białko ścięte i lekko chrupiące, a żółtko płynne. Przy brzegach się jednak trochę spaliło, ale nadal smaczne ;) #gzw
źródło: comment_VsS5PKOAZip82JYZKtqX8D752fAwhYfd.jpg
Pobierz@donaukind: zjadłbym tylko bez sosu tabasco, nienawidzę jego smaku a kocham wszystko co ostre (on właściwie nawet nie jest specjalnie ostry) Pozdrawiam
Komentarz usunięty przez autora
Racuchy z bananem, jabłkiem i dzemem z brzoskwiń własnej roboty :p nom nom nom #gzw
źródło: comment_AJjMnT398W2Qe4op8FfC35BM24UFEdFl.jpg
PobierzIle gotować tak mniej więcej młode ziemniaki?(Tak, wiem, że do miękkości) #gzw #gotujzwykopem #niebieskipasekgotuje
@szalony_kefir: możesz już odcedzać
@szalony_kefir: Surowe jad :<
Kto mi zrobi pielmieni? Nigdy nie jadłem, a mam niesamowitą ochotę spróbować.
#pielmieni #kuchnia #gotujzwykopem #gzw #oswiadczenie
#pielmieni #kuchnia #gotujzwykopem #gzw #oswiadczenie
@MasterSoundBlaster: Zajebiste :D Tydzień temu jadłem :D
- 4
@UltimateCraving: Przypomniało mi się, że mam schowane ptasie mleczko w szafce na czarną godzinę.
Własnie wpadłem na (moim zdaniem) ciekawy pomysł usprawniający mikroblogi i tagi. Otóż, przed chwilą, przeglądając wykop o dzielnym kocie ratującym dziecko natrafiłem na tag #gzw. Nie mając za bardzo pojęcia co to kliknąłem i moim oczom ukazało się kilka przepysznie roznegliżowanych panienek. Nie mam nic do tak zaprezentowanych niewiast, ale nie zawsze mogę otwierać takie linki. Dlatego też proponuję:
- możliwości dodania do tagów krótkich opisów;
- wyświetlania się tych opisów
- możliwości dodania do tagów krótkich opisów;
- wyświetlania się tych opisów
@Marmite: Ci co chcieli, to korzystają (ja korzystam, mam swój kanał zamknięty do testów), neuropa też pewnie mocno nieistnieje na swoim kanale XD
- 1
@Marmite: Jeszcze raz zaznaczę, że nie każdy tag może starać się o swój opis, a zadaniem "moderatorów" byłoby tylko zatwierdzanie tych opisów. Obserwujący tag po przekroczeniu np. 50 użytkowników wybierają razem kilka opisów, głosują za najlepszym z nich i właśnie ten najlepszy musi być jeszcze zweryfikowany (co zajmie góra 5 minut dla tagów bardziej skomplikowanych).



















#kasikwkuchni #burger #gzw #gotujzwykopem
źródło: comment_OsdhVt3YssOTXeElqqyN4R3rZxUtTKJL.jpg
Pobierz@kasik913: jest mięsko i jest wołowina.