Restartuje mi się telefon huawei y6, robiłem przywracanie nie pomogło, wgrałem firmware od nowa nie pomogło. Jak oddam na gwarancję to serwis pewnie zrobi to samo co ja tylko będzie trzymał telefon 2 tygodnie i nie wiem co robić :/ #gsm #trudnywybor
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Solitary_Man
via Android- 2

powrutkrula
- 0
@Dusza_Jest_Chaosem: Kup sobie myphone, chociaż gwarancje będziesz miał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Felu
- 0
@Dusza_Jest_Chaosem: Hammery są bardzo dobre http://www.hammeromania.pl
- 1
- 1
Mirki pomocy...Kupiłem jakiś czas temu telefon z drugiej ręki, okazało się ze Plus jesli ktoś nie płaci rat za telefon to zakłada blokade na telefon i nie da się z niego dzwonić... Co moge w takiej sytuacji zrobić? Telefon kupiony w lombardzie, mam potwierdzenie zakupu aczkolwiek nie mam paragony z kasy fiskalnej. Chciałbym potwierdzonej/pewnej informacji a nie gdybania. 1200zł od jakiegoś czasu mam zamrożone i nie wiem co z tym fantem zrobic,
- 4
@cysterna: tzn techniczne mogli sprzedać tylko z wadą prawną. Czyli idziesz do lombardu, powołujesz się na art. 556 ze znaczkiem 3 KC i reklamujesz z tytułu rękojmi za wady prawne, odstępujesz od umowy i żądasz zwrotu pieniędzy, najlepiej na piśmie w 2 egzemplarzach, jeden dla Ciebie
doczytaj jeszcze art. 574 kc
doczytaj jeszcze art. 574 kc
- 1
@cysterna: idziesz do rzecznika praw konsumenta, a jeśli nie poskutkuje to do sądu
@ty_wuju: W ofercie Nowego Plusha otrzymujesz za 25 zł 10 GB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y (wystarczy wpisać kod * 136 * 11 * 07#). Po wykorzystaniu tego pakietu możesz aktywować dodatkowe 5 GB za 5 zł ;) Ponadto możesz uruchomić piąte doładowanie gratis, które obniży koszty.
@ty_wuju: Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty Orange Free na kartę, gdzie po każdym doładowaniu otrzymujesz bezpłatny, bonusowy pakiet danych. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://oran.ge/2tsyiU2 Dodatkowo ważność konta i środków z doładowania możesz przedłużyć o 365 dni aktywując usługę Konto ważne rok, wystarczy że po doładowaniu konta wyślesz SMS o treści START pod numer 8002 :-)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Hunchbacked: @maver55: Pochwalę się, że w końcu się udało. Teraz opis ładnymi pełnymi zdaniami, może google poźniej pokaże innym potrzebującym.
Data recovery, odzyskiwanie danych z LG G4 przy bootloop / bootloopie:
- telefon musi być zdolny do uruchomienia się w Download mode
- ściągamy FWUL stąd https://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/live-iso-adb-fastboot-driver-issues-t3526755
- postępujemy instrukcji stąd https://forum.xda-developers.com/g4/help/tutorial-backup-download-mode-t3659223
- dzięki temu że nie wgrywamy żadnego TWRP ani innego softu na telefon; tutaj mamy tylko
Data recovery, odzyskiwanie danych z LG G4 przy bootloop / bootloopie:
- telefon musi być zdolny do uruchomienia się w Download mode
- ściągamy FWUL stąd https://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/live-iso-adb-fastboot-driver-issues-t3526755
- postępujemy instrukcji stąd https://forum.xda-developers.com/g4/help/tutorial-backup-download-mode-t3659223
- dzięki temu że nie wgrywamy żadnego TWRP ani innego softu na telefon; tutaj mamy tylko
- 1
@Hunchbacked: Nie udało się, więc będę wysyłać na gwarancję. Nawet jakby się udało to bym wysyłał;)
Tak, wygląda na wadę konstrukcyjną telefonu: https://www.pcworld.pl/news/LG-G4-wadliwe-egzemplarze-do-naprawy,404362.html
Podobno dotyczyło to tylko kilku serii produkcyjnych telefonów, które wyszły z jednej z fabryk, ale czytałem na reddicie że ludzie, którym telefony wymieniono na nowe, wolne od wady egzemplarze też trafiali na ten problem.
Tak, wygląda na wadę konstrukcyjną telefonu: https://www.pcworld.pl/news/LG-G4-wadliwe-egzemplarze-do-naprawy,404362.html
Podobno dotyczyło to tylko kilku serii produkcyjnych telefonów, które wyszły z jednej z fabryk, ale czytałem na reddicie że ludzie, którym telefony wymieniono na nowe, wolne od wady egzemplarze też trafiali na ten problem.
Używacie tych kabli micro usb w których można wkładać wtyczkę obojętnie jaką stroną do ładowania telefonu? Bo ja ostatnio taki sobie kupiłem i na początku niby spoko ale teraz ładuje strasznie wolno. Spotkał się ktoś z takim problemem?
#kiciochpyta #telefony #smartfon #gsm
#kiciochpyta #telefony #smartfon #gsm
kabli micro usb w których można wkładać wtyczkę obojętnie jaką stroną do ładowania telefonu?
@Antwito: to coś innego niż usb-c ?
- 0
@adgebworthy: tak, są takie specjalne wtyczki które się wkłada normalnie do starego micro usb
źródło: comment_Vr4iT7nMfnWF0zh5Pae7wvlbWNgkDK5p.jpg
Pobierz- 1
Sprzedaj mi ktoś sony ericsson'a w300i
tak z sentymentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chujwiejaktootagowac #telefony #gsm
tak z sentymentu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#chujwiejaktootagowac #telefony #gsm
sony ericsson'a w300i
@agnad: OMG leży mi taki w szafie z wymontowanym aparatem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam jak Linkin Park na nim wtedy słuchałem jak szedłem do szkoły. Ehh co za czasy...
Bardzo fajny numer sobie wynalazłam u jednego operatora :) #oswiadczenie #gsm
- 1
@Abuyin: to Twój?
- 1
@zdzisia___w_pomaranczy___: dzwoń
- 0
@hipokampO_o: apn trzeba ustawić. Mi śmigało aż miło, żałuję że mam teraz playa
konto usunięte via Android
- 1
Mireczki, już mnie coś trafia... Szukałem pomocy w internecie ale na nic się nie natknąłem. Posiadam #xiaomi Redmi Note 2. Kiedy przeglądam internet przez wifi to bywa, że muszę co chwilę wyłączać i włączać wifi w telefonie aby chodził mi internet. Czasami nawet co ~10 sekund. Jednego dnia potrafi wszystko chodzić super, a drugiego totalna masakra. Zauważyłem, że bywa to nie tylko w domowej sieci wifi. Czy ma ktoś pomysł
- 1
Najlepszy wybór w granicach około między 400-600 zł? Z takich wymagań, to raczej solidna konstrukcja(czyli np brak szklanego panelu z tyłu - naprawdę, kto to wymyślił...). Pojemna bateria mile widziana.
Z moich poszukiwań wynika, że chyba Xiaomi 4x, ale może jest coś lepszego?
#telefony #samsung #xiaomi #huawei #lg #gsm #smartfon #sony
Z moich poszukiwań wynika, że chyba Xiaomi 4x, ale może jest coś lepszego?
#telefony #samsung #xiaomi #huawei #lg #gsm #smartfon #sony
@Kukki: ponad 600 i masz redmi 4x, najlepszy wybór
@szczurek_87 a szkło na Aliexpress z chyba oficjalnego sklepu
- 0
@szczurek_87: w teletorium powinni mieć
- 2
Budżet ~2k, ale nie mam parcia na wydanie wszystkiego. Poprzedni telefon mam od 4 lat i od nowego również oczekuje względnej długowieczności. Nie jestem i raczej nie będę hardcorowym użytkownikiem telefonu, zwykłe normickie sprawdzanie fejsa, cykanie foteczek, reddit, wykop, takie gówna. Przesiadam się z Lumii 925, więc z wyboru pewnie i tak będę zachwycony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wzięlibyście coś z listy, czy może coś innego?
#gsm
#gsm
lista
- iPhone 6s 17.1% (7)
- Huawei P10 22.0% (9)
- Samsung Galaxy S7 17.1% (7)
- Xiaomi Mi6 24.4% (10)
- LG G6 17.1% (7)
- Huawei Hodor 8 2.4% (1)
- 2
@nivixi: Weź sobie jakieś Redmi Note 4 w cenie 600 złotych. Na pewno będzie gorszy aparat niż w Lumii, ale do wszystkich wymienionych funkcji z plusem Ci wystarczy, a za resztę pojedź na wakacje
- 1
@brylek: 3 moich znajomych go posiada i sobie bardzo chwalą. Fakt, jest duży, bo chyba 5.5 cala. Miałem RN2 i też byłem mega zadowolony, choć po 2 latach przesiadłem się na Mi5 :)
- 2
@Mleko: mi też pokazuje 0 ;)
- 1
@NowyRokNowyJa: czyli to problem od nich.
Kupiłam żelowe, przezroczyste etui na telefon jakieś 3 dni temu. Dzisiaj z tyłu telefonu zaczęło się jakby przysysać w pewnych miejscach. Sprawia to wrażenie, jakby pod etui była woda, co oczywiście miejsca nie ma. Co prawda widać to jedynie pod światło, ale strasznie mnie irytuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tam, gdzie jest przyssane, widać wyraźnie ciemniejszy kolor. Podczas ściągania słychać charakterystyczny dźwięk "odsysania" etui od telefonu. Ktoś wie
źródło: comment_SN6NT3eMbx5VhGfplEXsPr9fMtUuj5pe.jpg
Pobierz@Heisenburger: pudrem - talkiem.
- 0
@graf_zero: pilnik do paznokci posiadam, paznokcie na zdjęciu są chyba dowodem..w zasadzie to jeden paznokieć, który się uchwycił :D
- 2
Mircy jaką opcję polecacie by mieć ok 5-10gb/msc neta mobilnego w jak najniżej cenie? Obecnie mam jakąś opcję w orange że za nielimitowane rozmowy/sms i 2.5gb neta LTE co miesiąc płacę 10zł jednak ten internet to starcza mi tak na 1/3 miesiąca (potem zwolnienie transferu do poziomu frustracji) a jako że mam telefon #xiaomi z do którego mogę wsadzić 2 sim to poszukuję coś dla samego internetu.
#internetmobilny
#internetmobilny
@sievca: Pod sam internet mobilny? https://lajtmobile.pl/oferta/internet-lte/5 10 GB za 15 zł
@sievca: Chętnie pomożemy. O jakiej nazwie posiadasz taryfę oraz w jakiej wysokości abonament?
Murki i murabelki trochę creepy
Czy zdarzyło Wam się kiedyś że odbiorca SMSa otrzymał zmienioną treść wiadomości? Wysłałem SMSa a na końcu dałem buźkę ://
W efekcie :// (tylko u odbiorcy) zostało zamienione na fragment wiadomości sprzed chyba 2.5 miesiąca (╯°□°)╯︵ ┻━┻
"posprzątane. Oglądałaś Dextera?" WTF. Wyszło to na jaw bo dostałem w odpowiedzi że już o to pytałem, a ja jej napisałem
Czy zdarzyło Wam się kiedyś że odbiorca SMSa otrzymał zmienioną treść wiadomości? Wysłałem SMSa a na końcu dałem buźkę ://
W efekcie :// (tylko u odbiorcy) zostało zamienione na fragment wiadomości sprzed chyba 2.5 miesiąca (╯°□°)╯︵ ┻━┻
"posprzątane. Oglądałaś Dextera?" WTF. Wyszło to na jaw bo dostałem w odpowiedzi że już o to pytałem, a ja jej napisałem
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...


























