Restartuje mi się telefon huawei y6, robiłem przywracanie nie pomogło, wgrałem firmware od nowa nie pomogło. Jak oddam na gwarancję to serwis pewnie zrobi to samo co ja tylko będzie trzymał telefon 2 tygodnie i nie wiem co robić :/ #gsm #trudnywybor
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcę sobie kupić do pracy (budowa) jakiś pancerny telefon, od razu zaznaczę, że niekoniecznie musi to być jakis najnowszy model z nie wiadomo jakimi parametrami, czytam, że Telefunken Outdoor Lte to porządny i trudny do zajechania sprzęt, ma ktoś taki telefon? Ma jakieś istotne wady? #telefony #gsm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trustm3: Właścicielem sklepu internetowego www.e-mediowo.pl jest spółka

SMARTESTT LTD
286C Chase Road, N14 6HF Londyn

Czyli na bank chińczyk. Poszukaj na olxie od kogoś, byleby nie t-mobile/plus.
  • Odpowiedz
Mirki pomocy...Kupiłem jakiś czas temu telefon z drugiej ręki, okazało się ze Plus jesli ktoś nie płaci rat za telefon to zakłada blokade na telefon i nie da się z niego dzwonić... Co moge w takiej sytuacji zrobić? Telefon kupiony w lombardzie, mam potwierdzenie zakupu aczkolwiek nie mam paragony z kasy fiskalnej. Chciałbym potwierdzonej/pewnej informacji a nie gdybania. 1200zł od jakiegoś czasu mam zamrożone i nie wiem co z tym fantem zrobic,
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cysterna: tzn techniczne mogli sprzedać tylko z wadą prawną. Czyli idziesz do lombardu, powołujesz się na art. 556 ze znaczkiem 3 KC i reklamujesz z tytułu rękojmi za wady prawne, odstępujesz od umowy i żądasz zwrotu pieniędzy, najlepiej na piśmie w 2 egzemplarzach, jeden dla Ciebie

doczytaj jeszcze art. 574 kc
  • Odpowiedz
@ty_wuju: W ofercie Nowego Plusha otrzymujesz za 25 zł 10 GB oraz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y (wystarczy wpisać kod * 136 * 11 * 07#). Po wykorzystaniu tego pakietu możesz aktywować dodatkowe 5 GB za 5 zł ;) Ponadto możesz uruchomić piąte doładowanie gratis, które obniży koszty.
  • Odpowiedz
@ty_wuju: Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty Orange Free na kartę, gdzie po każdym doładowaniu otrzymujesz bezpłatny, bonusowy pakiet danych. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://oran.ge/2tsyiU2 Dodatkowo ważność konta i środków z doładowania możesz przedłużyć o 365 dni aktywując usługę Konto ważne rok, wystarczy że po doładowaniu konta wyślesz SMS o treści START pod numer 8002 :-)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hunchbacked: @maver55: Pochwalę się, że w końcu się udało. Teraz opis ładnymi pełnymi zdaniami, może google poźniej pokaże innym potrzebującym.

Data recovery, odzyskiwanie danych z LG G4 przy bootloop / bootloopie:
- telefon musi być zdolny do uruchomienia się w Download mode
- ściągamy FWUL stąd https://forum.xda-developers.com/android/software-hacking/live-iso-adb-fastboot-driver-issues-t3526755
- postępujemy instrukcji stąd https://forum.xda-developers.com/g4/help/tutorial-backup-download-mode-t3659223
- dzięki temu że nie wgrywamy żadnego TWRP ani innego softu na telefon; tutaj mamy tylko
  • Odpowiedz
@Hunchbacked: Nie udało się, więc będę wysyłać na gwarancję. Nawet jakby się udało to bym wysyłał;)
Tak, wygląda na wadę konstrukcyjną telefonu: https://www.pcworld.pl/news/LG-G4-wadliwe-egzemplarze-do-naprawy,404362.html
Podobno dotyczyło to tylko kilku serii produkcyjnych telefonów, które wyszły z jednej z fabryk, ale czytałem na reddicie że ludzie, którym telefony wymieniono na nowe, wolne od wady egzemplarze też trafiali na ten problem.
  • Odpowiedz
Używacie tych kabli micro usb w których można wkładać wtyczkę obojętnie jaką stroną do ładowania telefonu? Bo ja ostatnio taki sobie kupiłem i na początku niby spoko ale teraz ładuje strasznie wolno. Spotkał się ktoś z takim problemem?

#kiciochpyta #telefony #smartfon #gsm
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

sony ericsson'a w300i


@agnad: OMG leży mi taki w szafie z wymontowanym aparatem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pamiętam jak Linkin Park na nim wtedy słuchałem jak szedłem do szkoły. Ehh co za czasy...
  • Odpowiedz
Mireczki, już mnie coś trafia... Szukałem pomocy w internecie ale na nic się nie natknąłem. Posiadam #xiaomi Redmi Note 2. Kiedy przeglądam internet przez wifi to bywa, że muszę co chwilę wyłączać i włączać wifi w telefonie aby chodził mi internet. Czasami nawet co ~10 sekund. Jednego dnia potrafi wszystko chodzić super, a drugiego totalna masakra. Zauważyłem, że bywa to nie tylko w domowej sieci wifi. Czy ma ktoś pomysł
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Najlepszy wybór w granicach około między 400-600 zł? Z takich wymagań, to raczej solidna konstrukcja(czyli np brak szklanego panelu z tyłu - naprawdę, kto to wymyślił...). Pojemna bateria mile widziana.
Z moich poszukiwań wynika, że chyba Xiaomi 4x, ale może jest coś lepszego?
#telefony #samsung #xiaomi #huawei #lg #gsm #smartfon #sony
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Budżet ~2k, ale nie mam parcia na wydanie wszystkiego. Poprzedni telefon mam od 4 lat i od nowego również oczekuje względnej długowieczności. Nie jestem i raczej nie będę hardcorowym użytkownikiem telefonu, zwykłe normickie sprawdzanie fejsa, cykanie foteczek, reddit, wykop, takie gówna. Przesiadam się z Lumii 925, więc z wyboru pewnie i tak będę zachwycony ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wzięlibyście coś z listy, czy może coś innego?
#gsm

lista

  • iPhone 6s 17.1% (7)
  • Huawei P10 22.0% (9)
  • Samsung Galaxy S7 17.1% (7)
  • Xiaomi Mi6 24.4% (10)
  • LG G6 17.1% (7)
  • Huawei Hodor 8 2.4% (1)

Oddanych głosów: 41

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nivixi: Weź sobie jakieś Redmi Note 4 w cenie 600 złotych. Na pewno będzie gorszy aparat niż w Lumii, ale do wszystkich wymienionych funkcji z plusem Ci wystarczy, a za resztę pojedź na wakacje
  • Odpowiedz
@brylek: 3 moich znajomych go posiada i sobie bardzo chwalą. Fakt, jest duży, bo chyba 5.5 cala. Miałem RN2 i też byłem mega zadowolony, choć po 2 latach przesiadłem się na Mi5 :)
  • Odpowiedz
Kupiłam żelowe, przezroczyste etui na telefon jakieś 3 dni temu. Dzisiaj z tyłu telefonu zaczęło się jakby przysysać w pewnych miejscach. Sprawia to wrażenie, jakby pod etui była woda, co oczywiście miejsca nie ma. Co prawda widać to jedynie pod światło, ale strasznie mnie irytuje ( ͡° ʖ̯ ͡°) Tam, gdzie jest przyssane, widać wyraźnie ciemniejszy kolor. Podczas ściągania słychać charakterystyczny dźwięk "odsysania" etui od telefonu. Ktoś wie
Heisenburger - Kupiłam żelowe, przezroczyste etui na telefon jakieś 3 dni temu. Dzisi...

źródło: comment_SN6NT3eMbx5VhGfplEXsPr9fMtUuj5pe.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy jaką opcję polecacie by mieć ok 5-10gb/msc neta mobilnego w jak najniżej cenie? Obecnie mam jakąś opcję w orange że za nielimitowane rozmowy/sms i 2.5gb neta LTE co miesiąc płacę 10zł jednak ten internet to starcza mi tak na 1/3 miesiąca (potem zwolnienie transferu do poziomu frustracji) a jako że mam telefon #xiaomi z do którego mogę wsadzić 2 sim to poszukuję coś dla samego internetu.

#internetmobilny
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Murki i murabelki trochę creepy

Czy zdarzyło Wam się kiedyś że odbiorca SMSa otrzymał zmienioną treść wiadomości? Wysłałem SMSa a na końcu dałem buźkę ://
W efekcie :// (tylko u odbiorcy) zostało zamienione na fragment wiadomości sprzed chyba 2.5 miesiąca (°°
"posprzątane. Oglądałaś Dextera?" WTF. Wyszło to na jaw bo dostałem w odpowiedzi że już o to pytałem, a ja jej napisałem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szukam alternatywy dla lenovo a588t. W zasadzie szukam tego samego, czyli telefon z klapką, dotykowym ekranem, ale żeby obsługiwał 3g i 4g. Czy ktoś zna taki model, który może polecić?
#telefony #lenovo #gsm
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach