#zielonagora #gsm jakiś dobry serwis GSM w ZG?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
konto usunięte via Android
- 1
Czy jest jakiś dobry kabel USB->microUSB (do ładowania telefonu), który będzie miał wytrzymałą wtyczkę i będzie bardziej odporny na wyginanie niż te zwykłe kable? Często używam telefonu podczas ładowania i wiadomo - kabel czasami różnie bywa zginany. Do tego po czasie wysiadały te "haczyki" we wtyczce microUSB i wtyczka sama wypadała. Dlatego pytam
#kiciochpyta #telefony #smartfony #gsm #smartfon #elektronika
#kiciochpyta #telefony #smartfony #gsm #smartfon #elektronika
@Antwito: No nie ma znaczka ksajomi ani innego blitzwolf które ubóstwiają wykopki xD
@Antwito: Sprawdza się. Bo jest gruby, sztywny i nic nie wypada.
Ale niektórym może brakować kolorowego oplotu i napisu ksajomi xD
Ten no name ma za to fejm na ruskim 4pda, dlatego tyle ruskich i ukraińców go zamawia.
Ale niektórym może brakować kolorowego oplotu i napisu ksajomi xD
Ten no name ma za to fejm na ruskim 4pda, dlatego tyle ruskich i ukraińców go zamawia.
źródło: comment_T8lqpeletWqOThkcZ2oUZRQNKizEHBnM.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
Komentarz usunięty przez autora
Mirki z #warszawa amatorzy #radiokomunikacja i #gsm
Czy może mnie ktoś poratować i odsprzedać wtyk N na kabel h-1000 (6-8 sztuk)?
#pytani #kiciochpyta
Czy może mnie ktoś poratować i odsprzedać wtyk N na kabel h-1000 (6-8 sztuk)?
#pytani #kiciochpyta
@tomasz-szalanski albo
AVANTI RADIOKOMUNIKACJA
00-153 Warszawa, ul. Zamenhofa 1
Godziny otwarcia (pon - pt): 10.00 -
AVANTI RADIOKOMUNIKACJA
00-153 Warszawa, ul. Zamenhofa 1
Godziny otwarcia (pon - pt): 10.00 -
- 1
@D0m3L: tu nie mieli ale ogarnąłem. Od 7.30 czekałem, aż otwierały się kolejne sklepy i po kolei nikt nie miał a mi się spieszyło żeby dzisiaj skończyć ヽ( ͠°෴ °)ノ
konto usunięte via Android
- 1
blokada transferu danych w roamingu
Włącz blokadę a nie zaskoczą Cię opłaty za
korzystanie z internetu za granicą.
Jak to dokładnie działa w #njumobile ? Jak powiedzmy mam niecałe 2 GB internetu w UE to po zużyciu tych danych wyłączają mi dalszą możliwość korzystania z internetu?
@NowyRokNowyJa: jak w playu we francji miałem internet to musiałem wyłączyć tą opcję i dostawałem smsy co chwilę, że limit jest taki i taki w tym momencie więc na luzie można korzystać, nie przegapisz
@NowyRokNowyJa: Jeżeli blokada będzie aktywna to po wykorzystaniu bezpłatnego pakietu na połączenia internetowe w roamingu dalsze korzystanie z internetu zostanie zablokowanie.
- 2
konto usunięte via Android
- 2
@Thiago83 jak android to w telefonie możesz zablokować numer albo apke zgrać Call Blacklist – Call Blocker
konto usunięte via Android
- 1
@Thiago83 spróbuj w telefonie w kontaktach je pojedynczo blokować
- 1
Przez ten czas to pięć razy zgubią :)
@Gh0st:
Przestań p-------ć głupoty tylko weź się za przedłużenie umowy jak Bóg nakazał. Weź kartę i długopis, a potem zapraszam do odpowiedniego tematu na forum telepolis.
o co oferuje mi w tej chwili operator na przedłużenie umowy to jest kpina.
Nie umiesz negocjować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@MobiGeek:
Chyba wiem jaka była sytuacja. Nikt nic nie wiedział o żadnym wypowiedzeniu. Dopiero po kłótni przez telefon poszli na ulgę.
Chyba wiem jaka była sytuacja. Nikt nic nie wiedział o żadnym wypowiedzeniu. Dopiero po kłótni przez telefon poszli na ulgę.
konto usunięte via Android
- 2
@jose_arcadio_morales: #tabelkigsm jak sama nazwa wskazuje
- 0
@prawdziwek: podziekował
- 2
@Thiago83: tak, to jest na poziomie OS
sim i numer nie mają nic do tego
sim i numer nie mają nic do tego
- 0
@Specjalista_Plus słabo najelpiej ma play
- 2
- 2
Mikrofon działa, a jak dzwonie to ludzie mnie nie słyszą albo słyszą kilka sekund i znowu nie. Co jest zepsuje? Restart do fabrycznych robiony. Telefon samsung M o ile pamiętam. Help.
#telefony #gsm #naprawatelefonu #informatyka
#telefony #gsm #naprawatelefonu #informatyka
- 0
@mere: niestety mógł zostawić cebule to by polak przyszedł :D
@Brainondrugs: można puścić w świat taki gówniany protip, żeby zalany telefon włożyć do pokrojonej cebuli, to przyjdzie Polak i go ukradnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) razem z cebulą
Witam, czy to możliwe aby ktoś kto dzwoni do mnie z Irladii wyświetlał mi się z numerem +48 , czy ten ktoś ściemnia że jest w Irlandii?
#gsm
#telefony
#telekomunikacja
#gsm
#telefony
#telekomunikacja
konto usunięte via Android
- 2
Zazwyczaj odcinają dostęp
@kasztanozord: Z następnego miesiąca na pewno nie zabiera, nie ma w Play umowy, w której dostajesz pakiet internetu na całą umowę. Limit odnawia się pierwszego dnia cyklu rozliczeniowego. W zależności od oferty internet albo zwalnia, albo przestaje działać, albo dostajesz tzw. "Bezpieczny Internet", za który możesz mieć doliczane od 5 zł do około 24 zł dodatkowo poza abonamentem. Musisz sprawdzić w regulaminie swojej oferty promocyjnej albo podaj nazwę swojej oferty.
- 1
#elektronika #pytanie #gsm
Czy ma ktoś może domofon GSM i ma możliwość zrobienia zdjęcia układu elektronicznego?
Czy ma ktoś może domofon GSM i ma możliwość zrobienia zdjęcia układu elektronicznego?
Muszę dokupić folię ochronną do p9 lite takiego jak tutaj http://www.mgsm.pl/pl/katalog/huawei/p9lite/
Najlepiej taką co była fabrycznie (dziecko się bawiło w odklejanie i teraz są bąble) - co poradzicie?
#gsm #telefony #smartfon #huawei #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Najlepiej taką co była fabrycznie (dziecko się bawiło w odklejanie i teraz są bąble) - co poradzicie?
#gsm #telefony #smartfon #huawei #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
- 0
- 1
@qbek: allegro
- 0
@prawdziwek: w tej chwili albo nie chcą się zgadzać na smsy za 2plny, albo sprzedają po 70-80% wartości.
A ja co prawda mogę dać więcej niż to 30-40% które dają masowi skupywacze, jednak celuję w niższe widełki ;-)
A ja co prawda mogę dać więcej niż to 30-40% które dają masowi skupywacze, jednak celuję w niższe widełki ;-)
Restartuje mi się telefon huawei y6, robiłem przywracanie nie pomogło, wgrałem firmware od nowa nie pomogło. Jak oddam na gwarancję to serwis pewnie zrobi to samo co ja tylko będzie trzymał telefon 2 tygodnie i nie wiem co robić :/ #gsm #trudnywybor


















#lte #gsm #siecikomorkowe #internetmobilny
Idealnie gdyby wspierał B20