#gsm #plus #plusgsm #android dziewczyna ma Lenovo k6 note. Jakiś czas temu telefon przestał reagować na ładowarkę i podpięcie pod PC. Rozładował się i leży jak ta cegła. Poszedł na gwarancję - wrócił z notką o uszkodzeniu mechanicznym EKRANU - sam byłem świadkiem jak rano wstaliśmy, że słuchawka leżała obok na półce nie ruszona z końcówką baterii. Plus się wypiera bo ekran. W salonie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Protesty przeciwko budowie nadajników a nauka i technologia

Operatorzy często trafiają na opór przyszłych sąsiadów budowanych przez sieci stacji bazowych. Sprawdziliśmy, czy słusznie.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
always_peeping
via Android- 1
always_peeping
- 0
@waciak dodam że jest ochrona ekranu w pakiecie. Ale nie bo ekran uszkodzony. Folia na nim jest, zero rys nawet na folii, nigdzie nie uderzył. Nosz ku*wa ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ

asunez
via Android- 0
@always_peeping Walcz o uznanie gwarancji. W ostateczności chyba można skierować sprawę do UOKiK?
- 5
Apple co dopiero wydało iOS 11.1 a tu bum - exploit przez WiFi, przeżywa restart telefonu i daje wykonanie kodu na iPhone7: https://sekurak.pl/iphone7-z-najnowszym-systemem-exploit-przejmujacy-telefon-przez-wifi/
#sekurak #ios11 #iphone7 #hacking #gsm #bezpieczenstwo
#sekurak #ios11 #iphone7 #hacking #gsm #bezpieczenstwo
źródło: comment_frCr5b64lUTANprZmSSCCW5R0ErzoCh1.jpg
Pobierz@pogop: W takiej sytuacji proponujemy aktywowanie usługi Rok Ważności Konta kodem *136*11*10#, a następnie zasil je za minimum 5 zł po otrzymaniu potwierdzenia włączenia promocji w ciągu 30 dni. Ważność Twojego konta zostanie przedłużona o 365 dni :)
- 1
@Specjalista_Plus: tak w ogóle, to mi ten kod nie zadziałał przy zablokowanym koncie, ale doładowałem za 50 zł i będzie spokój na dłużej. Pod tym względem virgin mobile wypadał lepiej ale za to zasięg miał gorszy XD
- 2
Murki szukam powerbank, najlepiej z 20000 mAh. Czy jest coś godnego do polecenia oprócz najnowszego xiaomi? Fajnie jakby miał QuickCharge i trochę cebuladeals ale bez przesadyzmu. #powerbank #pytanie #elektronika #baterie #mobile #gsm #kiciochpyta
Mirki potrzebuje wsparcia technicznego.
Poszukuję Routera z modemem GSM... Powody swoje niestety mamy, że nie związujemy się z dostawcą stacjonarnym i musimy korzystać z usług internetu mobilnego.
Jako zagorzały fanatyk Xiaomi, znalazłem modem XIAOMI ZMI MF815 ale cena 64$ i brak dostępności ;-/
Czy
Poszukuję Routera z modemem GSM... Powody swoje niestety mamy, że nie związujemy się z dostawcą stacjonarnym i musimy korzystać z usług internetu mobilnego.
Jako zagorzały fanatyk Xiaomi, znalazłem modem XIAOMI ZMI MF815 ale cena 64$ i brak dostępności ;-/
Czy
źródło: comment_a23Dv2IzUa1hmczvoI21sB1RbbJw1gKs.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
@KLIFord: Tak jak pisał @Avmatrac, jeżeli po wykorzystaniu podstawowego pakietu danych zostanie odnotowany duży ruch w sieci, to może zostać nałożony tzw. FUP, który ograniczy prędkość przesyłanych danych. Jest to stosowane w celu, aby umożliwić innym Abonentom swobodne korzystanie z sieci. Natomiast posiadamy w swojej ofercie opcję "Testuj": https://www.plus.pl/testuj-lte gdzie przez 2 miesiące możesz korzystać z usług i ewentualnie z niej zrezygnować, jeżeli nie spełni Twoich oczekiwań. Aby
konto usunięte via iOS
- 0
@Bialy_Mis: ja na tym śmigałem i nie narzekałem :)
@Bialy_Mis: w PL do 1000 zł kupisz Redmi Note 4 4/64 (Proline, Sferis, MiSpot). W Chinach może uda ci się dorwać Mi A1 jeżeli czysty Android wchodzi w grę. Ewentualnie Mi Max2.
konto usunięte via Android
- 1
- 1
- 2
Mirki - najlepszy internet mobilny bez zobowiązań, bo potrzebny tylko na 1,5 msc?
Około 20 GB/msc plus minus zużycie.
#internetmobilny #internet #gsm #kiciochpyta
Około 20 GB/msc plus minus zużycie.
#internetmobilny #internet #gsm #kiciochpyta
@Podajehaslookon: nie radziłbym, bo nie jest to jedna z dróg :) Żeby nie było zdziwienia, że wypowiedzenie nie weszło w życie.
@krzysiek_kili: Proszę, żebyś sobie nie żartował i nie dezinformował ludzi. Wiem, że Play broni się rękami i nogami przed podawaniem adresu e-mail, ale skoro pytałeś to Ci go podałem. Jeżeli wypowiedzenie będzie miało wszystkie powyższe aspekty to musicie je przyjąć :) Informacja uzyskana z BOK. Poza tym, moje wypowiedzenie normalnie zostało zaakceptowane. Dodatkowo wiem, że na rękę jest sieci utrudniać wypowiedzenie.
Mirki czy ktoś z was tu zebranych ma i korzysta ze wzmacniacza sygnału GSM, czy się sprawdza takie urządzenie, czy jest to legalne i jaki ewentualnie polecacie? #kiciochpyta #pomoc #telefon #gsm
- 1
Mirki, żeby kupić pakiet Internetu w Niemczech, który kosztuje 14,99 € to przeliczy mi na PLNy i pobierze z konta?
Wie ktoś, coś w tym temacie?
#lycamobile #gsm
Wie ktoś, coś w tym temacie?
#lycamobile #gsm
Witam. Czy orientuje się ktoś w jakiej sieci dostanę najtaniej pakiet internetu, który mógłbym używać w krajach UE? Chodzi mi o pakiet do oferty na kartę - co najmniej 500 MB.
#gsm #telefoniakomorkowa #play #orange #siec
#gsm #telefoniakomorkowa #play #orange #siec
konto usunięte via Android
- 0
@Davidvia0 @fiszifiszi @MichaelT128 fiszi chcial przekazac praktycznie to co Michael, 9 zł wydane na pakiet 2gb daje zgodnie z zasadą 5zł=257 mb dokladnie 462,6 mb w roamingu
Polecamy Rozmowy i SMSy bez limitu do wszystkich oraz GB na 31 dni https://is.gd/UEQiHX, w której otrzymasz 1,76 GB w UE.
Zrobiłem mały test telefonu Sony Xperia XZ Premium. Jakby ktoś się zastanawiał, wahał
https://vimeo.com/240308199
#gsm #smartfon #filmowanie
https://vimeo.com/240308199
#gsm #smartfon #filmowanie
- 0
@Pannoramix: Test możliwości wideo oczywiście. tylko.
Mirki gdzie uciekać z #virginmobile żeby było podobnie cenowo?
Uciekam bo nie mogę ogarnąć internetu na dwóch telefonach... Raz nie działa na APNach Virgina - przedstawiam na Playa, później odwrotnie i tak w kółko...
Mam za 29 zł no limit i nie chcę mieć gorzej.
#gsm #play #operatorzykomorkowi
Uciekam bo nie mogę ogarnąć internetu na dwóch telefonach... Raz nie działa na APNach Virgina - przedstawiam na Playa, później odwrotnie i tak w kółko...
Mam za 29 zł no limit i nie chcę mieć gorzej.
#gsm #play #operatorzykomorkowi
Witaj @Mimimimimimimimimimimi:
Przechodząc do nas nie pożałujesz :) W ramach najnowszej oferty Miśka w taryfie Nowy Plush otrzymasz za jedyne 25 zł pełen no limit tzn.: 10 GB Internetu, nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz SMS-y i MMS-y. Dodatkowo w ramach tej promocji dostaniesz 1,3 GB Internetu w roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz nielimitowane rozmowy, jak w kraju (z wykluczeniem połączeń międzynarodowych).
W przypadku przeniesienia numeru bezpośrednio do Nowego Plusha, otrzymasz
Przechodząc do nas nie pożałujesz :) W ramach najnowszej oferty Miśka w taryfie Nowy Plush otrzymasz za jedyne 25 zł pełen no limit tzn.: 10 GB Internetu, nielimitowane rozmowy do wszystkich oraz SMS-y i MMS-y. Dodatkowo w ramach tej promocji dostaniesz 1,3 GB Internetu w roamingu na terenie Unii Europejskiej oraz nielimitowane rozmowy, jak w kraju (z wykluczeniem połączeń międzynarodowych).
W przypadku przeniesienia numeru bezpośrednio do Nowego Plusha, otrzymasz
@Mimimimimimimimimimimi wybierzorange.pl, T-Mobile ogranicza prędkośc neta do 15 mb/s więc nie polecam
Plush ma całkiem fajna też ofertę, mi śmiga net z prędkością 50-90mb/s więc nie narzekam xd
Plush ma całkiem fajna też ofertę, mi śmiga net z prędkością 50-90mb/s więc nie narzekam xd
#gsm #androiddailynews #komorki #telekomunikacja #telefon
Jaki polecacie smartfon do 2000pln, głównie do zdjęć, dzwonienia, internetu i sms
Jaki polecacie smartfon do 2000pln, głównie do zdjęć, dzwonienia, internetu i sms
- 14
@Aequitas87: lg g6
@Aequitas87: musisz sie liczyc ze s7 jest bardzo delikatny. Jeden upadek i po wyswietlaczu, naprawa absurdalnie droga. Takze jesli lubisz sobie rzucac telefonem i beztrosko go uzywac, nie bedzie dla Ciebie dobrym wyborem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@adam-fischer-547727: ta się też dobrze sprawdza https://www.teletorium.pl/ladowarka-sieciowa-forever-premium-qualcomm-30-ptc-01/66302/
- 1
http://allegro.pl/oryginalny-kabel-ladowarka-iphone-5-5s-5c-6-6-i4826181115.html#thumb/2
http://allegro.pl/oryginalna-ladowarka-kabel-apple-iphone-5-6-7-se-i6823746758.html?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=OWQ0NTJkZjctMmNmMy00ZDAzLTkwNWQtZDk0ODQ1OTlmNTg1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=e7bf8408-7048-4325-9f73-23b4e0f5f8cc
Mirki, można zaufać tym przedmiotom? Dziwi mnie różnica ceny - w apple czy w różnych marketach 99zł ładowarka + 99zł kabel a tutaj 70 lub 80 zł za komplet.
#iphone #iphone6 #apple #ios #telefony #gsm
http://allegro.pl/oryginalna-ladowarka-kabel-apple-iphone-5-6-7-se-i6823746758.html?bi_s=ads&bi_m=showitem%3Aactive&bi_c=OWQ0NTJkZjctMmNmMy00ZDAzLTkwNWQtZDk0ODQ1OTlmNTg1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=e7bf8408-7048-4325-9f73-23b4e0f5f8cc
Mirki, można zaufać tym przedmiotom? Dziwi mnie różnica ceny - w apple czy w różnych marketach 99zł ładowarka + 99zł kabel a tutaj 70 lub 80 zł za komplet.
#iphone #iphone6 #apple #ios #telefony #gsm
@Nagor: najlepsze licencjonowane kable są od targusa. Wtyk do gniazdka może być byle jaki
- 1
@Nagor: imo p------i. Pytanie po co kupować oryginalne? Od 3 lat nie używam oryginalnych akcesoriów 6/6s/6splus/7plus nic im nigdy nie było, oczywiście można źle trafić i dostać jakiś szrot na allegro. Gdybyś potrzebował sprawdzonego sprzedawcę daj znać znajomy zajmuję się tym tematem i ma na prawdę elektronikę w bardzo dobrej jakości nie odbiegającej od oryginalnych.

























