Chyba na stare lata wracam do korzeni z dzieciństwa. Nie udało się odzyskać paru CD z albumami i zespołami, tzn. generalnie żadne CD już nie chcę się odczytać, w końcu mają grubo ponad 10 lat siedzenia na strychu w kurzu i innych dziwnych anomaliach.
Potrzebuję dobrych rekomendacji, kapel, utworów.
Przykłady co mi wpada w ucho dość dobrze, z tego co pamiętam












![vensooo - coraz bardziej podoba mi się gothic online ;]
#gothic #youtube #gry](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1660743940rxhV7lFagSlvNs500ek6YL,w400.jpg)

















![vensooo - Gothic Online - Historia Kolonii. Zaczynamy zabawę ;]
#gothic #online #gry](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_1660655045Y6eJXfkwLxbnsGQPHO95ej,w400.jpg)





#gothic #kronikimyrtany #gry