Wpis z mikrobloga

Poświeciłem trochę czasu, aby zrobić ukłon w stronę fanów starej wersji moda returninga - rebalance. Pewnie zastanawialiście się jakie są podobne mody do rebalance. Nie jest ich wiele. Zazwoczaj obecne mody robią graficzną abominację, importując tekstury, modele, nie pasujące do klinmatu gothica, gdzie retro oprawa graficzna daje swoisty klimat. Najlepsze mody to te, nie modyfikujące wizualnie świata poprzez upodobnienie do wiedźmina czy skyrima.

Istnieją dwie modyfikacje, podobne do rebalance. Jeda polecam, drugą wręcz przeciwnie.

Polecaną załaczam na obrazku. Nostalgic edition. Od rebalance w sumie rózni się mniejsza ilością contenty, ale to chyba jedyna różnica, poza tym klimat jest bardzo podobny i mimo zmian klimat gothic 2 noc kruka jest nadal odczuwalny. wielkim plusem jest uzupełniona górnicza dolina, gdzie można znowu wbić do obozu bractwa czy światyni śniącego.

Zaś nie polecam moda przeznaczenie. To inaczej mówiąc - #!$%@? global mod, gdzie mimo dużego contentu utruniony poziom gry obrzydza przechodzenie, na dodatek destiny team, z memiorusem na czele to buce jeszcze walące konia na pohybel graczom, że ich mod jest "trudny"

#gothic #returning
Pobierz
źródło: comment_1660801408ASZFzkz8F90z4Ae5HWYf2S.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Saint_Louis: mroczne tajemnice, złote wrota, kroniki też wyszły xD. I nikt się nie spuszczał nad tym, że to niewiadomo jak autorski kawał kodu i może być pobierany tylko z jednej strony.
mroczne tajemnice, złote wrota, kroniki też wyszły xD.


@plasq: Różnica jest taka, że przy mrocznych tajemnicach pracowała gimbusiarnia, a przy kronikach profesjonalna grupa modderska. Także nikt nie miał problemu z wydaniem głupiego moda. Natomiast Memorius jest zwykłym amatorem wywodzącym się z themodders (tamtejsze osobistości odstawiały jeszcze gorsze szopki). A co do złotych wrót to one w całości nie wyszły. Jedynie pierwsza część złotych wrót wyszła i nie wiadomo kiedy wyjdzie druga
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Saint_Louis: ja teraz się pogubiłem czy my się wykłócamy, czy zgadzamy xD.
Nevermind.
TheModders to kawał mojej podstawówki i gimnazjum, to ile tam modów powstawało to głowa mała, ale IMO jedno z lepszych zainteresowań jakie można było mieć w okresie nastoletnim.