Wpis z mikrobloga

Wiele osób narzeka tutaj na Gothic że ma drewniane sterowanie i ekwipunek, ale Resident Evil 2 chyba jeszcze bardziej przebija Gothica pod tym względem. xD

Żadna inna gra nie da Ci poczucia, że Twoja postać porusza się niczym czołg. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A podobno jak w RE3 Capcom wprowadził możliwość szybkiego obrotu o 180° to niektórzy fani jeszcze marudzili z tego powodu (nie wiem czy to prawda, ale gdzieś mi się obiło to o uszy), bo zbyt łatwo czy coś w tym stylu. xD

#residentevil #psx #gry #gothic
maciorqa - Wiele osób narzeka tutaj na Gothic że ma drewniane sterowanie i ekwipunek,...

źródło: comment_1671636059McG1ROfYwsJLdND7srteO9.jpg

Pobierz
  • 11
@maciorqa a wiesz jak został wykonany ten screen? Nie przypominam sobie żeby w tej lokacji Leon i Clair się spotykali, a bym bardziej stojąc do siebie bokiem. Wygląda jak jakiś mod na multiplayer
@maciorqa:

nie wiem czy to prawda, ale gdzieś mi się obiło to o uszy


Bardzo możliwe, fani RE narzekają na wszystko co do zasady xD Przy RE6 narzekali że to nie RE tylko akcyjniak, a przy RE7 pojawiały się narzekania, że z 1os to już nie Resident i nawet RE6 był lepszym Residentem bo przynajmniej kamera zza pleców była. Przy remaku RE2 nawet narzekali że kamera nie jest statyczna. Generalnie dla
Żadna inna gra nie da Ci poczucia, że Twoja postać porusza się niczym czołg. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@maciorqa: ...żadna, oprócz setek innych gier z tamtego okresu. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tank controlsy były kiedyś czymś powszechnym.

W swoich czasach gothic wcale nie miał drewnianego sterowania, po prostu współcześnie ludzie tak na niego narzekają, jedyne co było dziwne wtedy to ctrl+strzałki, ale po