Wpis z mikrobloga

Pytanie do nie-ultrasów: Jest sens przechodzić drugi raz Kroniki Myrtany (grałem jakiś rok temu jak wyszły i zrobiłem powiedzmy 95% kontentu).

Ostatnio zrobiłem G1 i G2:NK też. Myślę jeszcze o Risenie jedynce (kiedyś grałem) lub Risenie 3 (nigdy nie grałem).
#gothic

Co ograć

  • Kroniki Myrtany (drugi raz) 55.0% (33)
  • Risen 1 (grałem jakieś 10 lat temu) 40.0% (24)
  • Risen 3 (nigdy nie grałem) 5.0% (3)

Oddanych głosów: 60

  • 7
@PuriPuriPrisna: Grałem Araxos, więc wiem, że ominęły mnie zadania dla straży. Wiem, że ominęło mnie zakończenie gdzie ratujesz brata. Natomiast z zadań pobocznych zrobiłem w zasadzie wszystko. Dla mnie to właśnie 5%. No chyba, że serio tam jest dużo kontentu.
@Urajah: Coś tam było mówione, że wyjdzie ulepszona wersja kronik w najbliższej przyszłości, ale jak masz dużo czasu to graj śmiało bo to i tak zajmie pewnie miesiące. Risen 3 to idiotyczna sprawa bo to bezpośrednia kontynuacja Risen 2 a ta wyszła tylko na konsolę i nic człowiek nie rozumiał xd. Risen 1 jest spoko, ma taki klimat gothica, trochę ciekawych choć irytujących pomysłów fabularnych i tylko bohater ma kij w
Mordo, zaglosowalem na kroniki tylko dlatego żebyś nie grał w risena. Najlepszym wyborem będzie po prostu inny mod do gothica typu Cienie Przeszłości. Pozdrawiam i mam nadzieję, że pomogłem
@Urajah: Ominęło Cię też zakończenie z ucieczką z piratami. Tak, są dwa ukryte zakończenia. Ogólnie tego trochę jest. Zagraj drugi raz, idź do straży i powybieraj inne rzeczy, niż wybrałeś za pierwszym razem. I już się rozgrywka trochę zmieni.