Wpis z mikrobloga

Nie boję się za bardzo tego jak wyjdzie ostatecznie ten Gothic Remake, widać że twórcy się starają, nie będę miał do nich żalu jeśli wyjdzie słabo i zawiodą oczekiwania fanów, bo na pewno zrobią tak jak będą potrafili najlepiej.
Boje się tylko, że polski wydawca da ciała przy dubbingu i zamiast oryginalnych aktorów z jedynki wezmą totalnie nowych, innych którzy nie będą potrafili oddać ducha Gothica. Niby twórcy zapewniali, że będą angażować starych aktorów ale pytanie czy chodzi tu też o polski dubbing.

#gothic #gothic2 #gry
  • 12
Nie boję się za bardzo tego jak wyjdzie ostatecznie ten Gothic Remake


@Czarodziej_z_Boboli: Ja boje się wszystkiego związanego z tym rimejkiem. Wyobrażam sobie jak wiele rzeczy można tam #!$%@?ć. Ale trzymam mocno kciuki, bo jeśli im wyjdzie to będzie sztos sztosów.
Umówmy się, że nie ma szans na 1:1 dubbing, fabułę i całą resztę. Ja się nastawiam na inny (też dobry) klimat, dubbing nowy - ok trudno, rozumiem. Najważniejsze dla mnie by ten $wiat nie był uproszczony. Tylko jak oryginał czy Elex - wrzuceni na głęboką wodę i radź sobie.
@bary94pl: Nie no, Riseny były całkiem ok choć oczywiście bez podejścia do Gothiców. Na prawdę trzymam mocno za chłopaków kciuki, bardzo bym chciał żeby to im wyszło.