Wpis z mikrobloga

@Chlebek_Pyszny: Z kilku powodów nie zrobią:

- gmyranie w kodzie Gothic II to podobno istne piekło i trzeba być naprawdę kumatym, aby to działało. Aczkolwiek i tak G II jest dużo bardziej ogarnięte od G I, tam podobno są cyrki xD. Sam nie sprawdzałem, ale jak rozmawiałem z ludźmi, którzy mieli okazję coś robić no to naprawdę ciężko.

- chłopaki robili to bardziej dla "zabicia czasu i podniesienia skilla". Nie tylko
  • Odpowiedz
@Chlebek_Pyszny: Ci ludzie nabrali teraz na tyle doswiadczenia itp ze pewnie znajda prace w studiach ktore faktycznie placa :P

Projekt fajny dla studentow itp ale jak masz rodzine, zone, dzieci, kredyt itp to donejty to za malo
  • Odpowiedz
Projekt fajny dla studentow itp ale jak masz rodzine, zone, dzieci, kredyt itp to donejty to za malo


@3mortis: Nie każdy projekt musi być nastawiony na zysk. Owszem, nie możesz opierać całego swojego życia na projektach for fun, bo za coś trzeba opłaci prąd ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale tego typu projekty bardzo dużą uczą i bardzo mocno podnoszą wartość na rynku pracy. Jak przyjdzie ktoś do
  • Odpowiedz
@GratisLPG: No tak, dlatego mowie ze po tym projekcie znajda pewnie prace itp i sami stwierdzili ze nie planuja robic kolejnego moda. Podzialy, kłótnie itp pewnie dolozyly cegielke.

Mozna jeszcze powiedziec "niech zaloza studio i zrobia wlasna gre" ale tutaj juz trzeba ogrom wiecej pracy i organizacji i nie ma pewnosci ze wyjdzie cos co sie zwroci.
  • Odpowiedz
@3mortis: Żeby w dzisiejszych grach zrobić grę, która nie będzie traktowana jako indyk to trzeba mieć wydawcę, a wydawcy jak to wydawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo budżet najlepiej milion+ oraz wydać grę na kilka platform sprzętowych.
  • Odpowiedz
Żeby w dzisiejszych grach zrobić grę, która nie będzie traktowana jako indyk to trzeba mieć wydawcę, a wydawcy jak to wydawcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo budżet najlepiej milion+ oraz wydać grę na kilka platform sprzętowych.


@GratisLPG: Az tak zle nie jest ale wlasny silnik, modele, grafika, reklama itp do tego swietny pomysl. Nawet jesli indyk jest technicznie poprawny to za malo. Takie into the breach, ftl,
  • Odpowiedz
@GratisLPG: @3mortis: może nie oni, ale istnieje cień szansy że tym modem trafili do nowego pokolenia młodych programistów którzy nigdy nie przekonali się do 20 letniej gry ale widząc że rodacy osiągnęli tym modem tytuł modyfikacji roku i trafili do serc milionów innych też coś stworzą (taką mam nadzieję) (zgłaszam się na ochotnika jeżeli ktoś z wykopu ma ochotę devować moda do G2)
  • Odpowiedz
@3mortis: tester, znam podstawy kodowania, robiłem machinimy w podstawówce, mam przyjemny dla ucha głos, potrafię pisać wyrafinowane ściany tekstu, znalazłbym jakieś zajęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chlebek_Pyszny: ! Ja bym sobie ograł dalsze losy Marvina. W koloni może nie, ale po upadku, albo wypłynięciu bezimiennego na kontynent. W końcu jak Kruk przeżył to Blizna też mógł.
  • Odpowiedz
@jerry_owies: zabija się kruka. jak masz rozwiniętą postać i klepiesz magnatów, zabierasz im broń, to potem przy kolejnym spotkaniu kruk z kopniaka w ciebie wchodzi

a oficjalny przekręt dlaczgo on nagle w nocy kruka się pojawia było że on jest wysłańcem beliara
  • Odpowiedz