Wpis z mikrobloga

Chyba utkłem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Kroniki Myrtany, Orkowa Zaraza. Po przyjęciu misji, trafilem do Silbach. Tam za bramą czekał Weigar i razem ruszylismy na wybrzeże topielców. Po oczyszczeniu terenu ten stwierdził, że musi sie napić. Nie znalazlem go ani w knajpie ani w mieście. Zgodnie z opisem misji, trafilem na bagna, teleportując się do przystani łotrów. Nie spotkalem tam Adelarda, ktory mial na mnie czekać. Oczysciłem teren sam, ale po powrocie do Garosa, nie mam żadnych opcji dialogowych posuwających akcję do przodu. Domyslam sie, ze najpierw musze porozmawiać z Weigarem i/lub Adelardem. Gdzie ich znajdę?

#kronikimyrtany #gothic
  • 16
  • Odpowiedz
Próbowałem tez wczytac poprzedni save i rozegrac walkę na wybrzeżu topielcow ponownie. Po jej zakończeniu ekipa poszla powoli z buta, po czym gdy zebrałem fanty z trupów, znalazłem tylko jednego kusznika, ktory wybijał topielce na brzegu. Tempo w jakim wystartowali, zeby wrócić, sugerowało, ze mamy sie spotkac gdzieś na miejscu, ale chyba nie wyłapałem gdzie, a w dzienniku ostatni wpis mowi, ze razem z weigarem zabiliśmy herszta - nic więcej
  • Odpowiedz
Weigar znaleziony, wrocil na swoje miejsce do miasta, ale jest tylko "co słychać". Adelarda nie mogę znaleźć na bagnach, nawet na poprzednich save'ach. Jest jakis kod, zeby go przywołać?
  • Odpowiedz
@Piwarium: ja się trochę go naszukalem na tych bagnach, ale ostatecznie udało mi się go znaleźć, więc może po prostu słabo szukasz. (Ja też byłem przekonany, że przeszukałem całe bagna).
Spróbuj wejść na bagna od strony winnicy Rity i idź cały czas wydeptaną ścieżka, powinien tam stać z dwoma najemnikami. Ewentualnie obejrzyj może na YouTube jakiś gameplay z tego fragmentu gry i zobacz gdzie on stoi.

Jezeli go tam nie będzie,
  • Odpowiedz
Dziękuję :) Adelard znaleziony. Faktycznie byl na środku bagien, obok miejsca, w ktorym czekali na mnie ludzie Corteza przed questem w jaskini. Jeszcze mnie zestresował, bo akurat gdy go znalazlem, to walczył z jakims potworem i dopoki nie wrocil na swoje miejsce pod drzewem, to nie mial wlasciwej opcji dialogowej. 6 godzin go szukałem po różnych lokacjach i poprzednich zapisach.
  • Odpowiedz