Wpis z mikrobloga

@jerry_owies: Czyszczę sobie mapę w pierwszym rozdziale magiem, 30% w kosturach wir i przyzwanie wilka i tak można całą mapę prawie wyczyścić. Chyba zacznę od nowa, bo mi szkoda tych trofeów, mam zryty łeb i przyzwyczajony jestem do powergamingu.
@Izwlasnejwolisamsiezbaw: dobra bo każdy czepia się że grasz sobie jak ci się podoba, ja spróbuję odpowiedzieć na pierwotne pytanie.

Przypomnij mi czemu chce to piwo? Kojarzy mi się że gdzieś znalazłem to piwko w pierwszym rozdziale, bo normalnie oferował naukę i dostałem questa z Nelsonem.
@AtsuAtsu: Potrzebne mi to piwo, ponieważ ojciec Nelsona może mnie nauczyć prawie wszystkich umiejętności myśliwskich. A jako że ja sobie czyszczę większość mapy w pierwszym rozdziale, to mi szkoda tych trofeów, bo je można sprzedać.
@Izwlasnejwolisamsiezbaw: i dobrze myślisz, co rozdział jest nowy respawn. Jak powerlvlujesz to wybijaj ile możesz w 1 rozdziale. Niestety do miasta nie wejdziesz, a gdyby ci się udało, to zbugujesz sobie grę. Z resztą, nawet gdybyś cudem do miasta wszedł i nie zbugował misji, to prawie wszędzie odpali Ci się cutscenka, że kusznik z wieży Cię zdejmuje na hita (próbowałem wpłynąć wpław, a potem przeskoczyłem przez mur). Wilczego nie sprawdzałem, możesz