#gothic
Mam nadzieję, że to nie będzie tak, że w remake'u każda chata w starym obozie będzie podziurawiona. Na trailerze i w demie, każda chata podziurawiona, kopiuj wklej niemalże, brak różnorodności, nikt nie potrafi zbudować porządnej chaty.
Fajnie by było, jak już nie chcą dawać tych lamp z bryłek rudy w obozie sekty, żeby je postawili chociaż przed świątynią.
Mam nadzieję, że to nie będzie tak, że w remake'u każda chata w starym obozie będzie podziurawiona. Na trailerze i w demie, każda chata podziurawiona, kopiuj wklej niemalże, brak różnorodności, nikt nie potrafi zbudować porządnej chaty.
Fajnie by było, jak już nie chcą dawać tych lamp z bryłek rudy w obozie sekty, żeby je postawili chociaż przed świątynią.





































#gothic
źródło: xxx
Pobierz