#gothic
Mam nadzieję, że to nie będzie tak, że w remake'u każda chata w starym obozie będzie podziurawiona. Na trailerze i w demie, każda chata podziurawiona, kopiuj wklej niemalże, brak różnorodności, nikt nie potrafi zbudować porządnej chaty.
Fajnie by było, jak już nie chcą dawać tych lamp z bryłek rudy w obozie sekty, żeby je postawili chociaż przed świątynią.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wimix21: Te chatki już tak będą wyglądać niestety, mi też się nie podobają z uwagi na to, że swą konstrukcją sugerują chaos w budowaniu ich, a wszystkie wyglądają schematycznie. Poza tym ciężko sobie wyobrazić by ktoś budował z drewna w ten sposób.
  • Odpowiedz
#gothic #gry

Pograłem w demo. Wygląda to fajnie i już wiem, że będę się super bawił jak wyjdzie. Cieszy mnie fakt, że wrócimy do górniczej doliny a czytając komentarze większości gothicowców to stwierdzam że ich inteligencję umieszczam między klapą od samochodu a kloszem do lampy.
KjatanSveisson - #gothic #gry

Pograłem w demo. Wygląda to fajnie i już wiem, że będę...

źródło: IMG_20250226_142000

Pobierz

Jak nastawienie po zagraniu w demo?

  • Bardzo pozytywne 20.0% (30)
  • Generalnie jest okej 30.0% (45)
  • Mieszane 20.7% (31)
  • Słabe 14.7% (22)
  • Bardzo negatywne 14.7% (22)

Oddanych głosów: 150

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KjatanSveisson: są rzeczy które bezdyskusyjnie muszą poprawić przed premierą (a i w demie wyglądają nieco kompromitująco), ale to wszystko da się- wg mnie- naprawić. Vibe Gothica w tym czułem, a to jest najważniejsze. Natomiast jeśli nie poprawią najgorszych wtop to nie kupię gry w okolicach premiery (może jak będzie za 20% ceny).
  • Odpowiedz
Wszyscy z gothica oglądają robinaskateboard, wagona a nawet kajmę. Ale 10 lat temu silverek był moim ulubionym letsplejowcem z goticzka
#gothic
Jarkendarion - Wszyscy  z gothica oglądają robinaskateboard, wagona a nawet kajmę. Al...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Prawda jest taka, że demo w okresie, kiedy wydawca przygotowuje się do wprowadzenia produktu na rynek już za moment ma być swoistą zachętą, i jego celem nie jest zbieranie opinii, a nadzieje ze gracze powiedzą: wow.

Na ten moment mamy demo, z bardzo małą przestrzenią, paroma zadaniami, problemy z animacjami, słabą ptymalizacją gdzie leży wiele rzeczy. Mailem dość po 10 minutach, i naszła mnie chęć do za grania w oryginalnego gothica. Miałem
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@3k1m: ta? To sobie przypomnij demo do gothica 1, pewnie nie wiesz że takie było? Było było, piranie jak to piranie, ale thc nordic chyba idą ich drogą bo demo gotika różniło się od oficjalnego wydania jak księżyc od słońca, było może kilka wspólnych elementów.
  • Odpowiedz
Widzę, że już pojawiają się głosy, że to stary build, nie ma co oceniać po kawałku gry, a w ogóle to jeszcze dużo doszlifują. Problem jest następujący: na badanie terenu już był czas przy pierwszym demie. Tutaj dostajemy wycinek produktu, który można już kupić i to za niemałe pieniądze. Kampania marketingowa nabiera jakiegoś tam tempa, są nawet jakieś gadżety i duperele. Tymczasem na razie dostaliśmy grę, w której samo poruszanie się boli,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra pograłem w to demko do końca. Oprócz tego okropnego nieresponsywnego poruszania się, zepsutej kamery, skopanego prześwietlonego oświetlenia i dziwnej wydajności co dalej nam oferuje to demo? System walki gdy nie umiemy nic to praktycznie nie da się walczyć z wyjątkiem kretoszczurów bo inni przeciwnicy trafiają nas pomimo uniku a blok nie działa. Gdy odblokuje ulepszoną walkę bronią wszystkie walki wyglądają następująco. Przeciwnik wyprowadza atak, klikamy blok, przeciwnik wypada z równowagi klikamy
Zuben - Dobra pograłem w to demko do końca. Oprócz tego okropnego nieresponsywnego po...

źródło: cotokurwajest2

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pograłem sobie w ten remake i zdania nie zmienię. Kandydata do gniota roku już mamy. Poza grafiką, dubbingiem i dialogami wszystko leży i kwiczy. Ktoś twierdzi, że remake crapa będzie dobrą grą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gothic #gothicremake
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pograłem sobie w ten remake i zdania nie zmienię


@ProtossTassadar: Gorszy system walki widziałem chyba tylko w Risenie 2, okropne animacje, przeciwnika po trafieniu odrzuca jakby dostał z aarda, uniki są bezużyteczne, bo podczas ich wykonywania nie jesteś nieśmiertelny jak w Gothic 2, blokowanie OP, możesz sparować nawet dinozaura i szczura, wszystko sprowadza się do spamowania bloku i lpm. Nagroda gniot of the year gwarantowana.
  • Odpowiedz
gothic remake demo odpala się na linuxie(nobara), prawdę mówiąc fajna sprawa. Ciekawe czy na steamdecku idzie, ktoś próbował?
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie macie opinię o othello mod? Moim zdaniem mod ma fajne nowości, ale wklejanie l"hiverowych rozwiązań na grunt gry mającej nieco bardziej retro vibe chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem. No i jak zwykle wszędzie leży więcej śmieci pokroju kubków, kilofów, pustych butelek. No i opłaty za naukę mogą trochę opóźnić rozwój postaci. #gothic
Jarkendarion - Jakie macie opinię o othello mod? Moim zdaniem mod ma fajne nowości, a...

źródło: tsvffmgw5ejd1

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach