#informatyka #google #aplikacje #telefony #pytanie
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Szukam aplikacji która umożliwia pobieranie filmików z internetu poprzez wprowadzenie adresu strony internetowej. Z YouTube FB czy ogonie z internetu
#informatyka #google #aplikacje #telefony #pytanie
#informatyka #google #aplikacje #telefony #pytanie
@zieloneKolanoApokalipsy titanium backup
- 0
@asd1asd: to w sumie i tak spoko jak mam 10k zdjęć do wrzucenia na chmurę to chyba najlepsza opcja bez straty miejsca a zdjęcia do 16 MP są akceptowalne jako backup?
- 0
zdjęcia do 16 MP są akceptowalne jako backup?
@kreatynamonohydrant: sporo nowych smartfonów nadal robi zdjęcia w rozdzielczości 12-16MP. Wrzuć na próbę przykładowe zdjęcia poniżej i powyżej 16MP, i oceń. Powinno być spoko, choć nie korzystam z Google Photos. Kiedyś myślałem, żeby wrzucić swoje zdjęcia, coby nie musieć się o nie martwić, ale wtedy wiedzieliby więcej niż samemu im dostarczam w innych usługach.
Mirki mam problem, zaczynam odczuwać skutki #kryzys w związku z #koronawirus
Zostałem zatrudniony przez google. Współpraca układała sie świetnie! Google płacił mi systematycznie co 3 dni stała kwotę. Niestety z niewiadomych mi przyczyn ostatni przelew przyszedł 12 kwietnia, więc 15 już powinienem mieć kasę na swoim koncie, ale nadal jej nie dostałem. Pisałem do do centrali zero odpowiedzi... Jestem na skraju załamania, nie mam środków do życia :-/
Zostałem zatrudniony przez google. Współpraca układała sie świetnie! Google płacił mi systematycznie co 3 dni stała kwotę. Niestety z niewiadomych mi przyczyn ostatni przelew przyszedł 12 kwietnia, więc 15 już powinienem mieć kasę na swoim koncie, ale nadal jej nie dostałem. Pisałem do do centrali zero odpowiedzi... Jestem na skraju załamania, nie mam środków do życia :-/
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@pan_Dzik: @seanconnery: uważasz to za żart?
źródło: comment_1587230950wi4IgLtXWbROszw7faeu91.jpg
PobierzJak ktoś nie kojarzy, to jest to screen z Google Mapa. Zbiera on opinie o różnych obiektach, i czasami takie kwiatki wychodzą.
#heheszki #humorobrazkowy #google #googlemaps
#heheszki #humorobrazkowy #google #googlemaps
źródło: comment_15872117570G8fywS5HN3Gr2eGzGzdd3.jpg
Pobierz@rakujp: no ale chyba mają falafel?
Są kebaby wege (wiem, prawilny kebs ma mięso, ale co poradzić ( ͡º ͜ʖ͡º)), więc to nie jest takie głupie pytanie, o ile tamten lokal ma w ofercie kebsa bez mięsa.
Muzeum dla dzieci xD
źródło: comment_1587208537uj8qbkkHpMvvfGU8O8x1n7.jpg
Pobierz- 1
Mirki czy jest możliwość sprawdzenie w Gogole analytic albo webmaster tools ( idealnie by było wygenerowanie raportu ) na którym miejscu w google i jakich frazach było moja strona www w poprzednim miesiącu, chciałbym sobie to monitorować ale nie mogę nic znaleźć, ewentualnie znacie jakieś narzędzie do takiego monitorowania #google #webmastering #seo
@Marcymon: Analytics takich rzeczy nie zbiera. Monitorować frazy trzeba sobie osobno, są do tego narzędzia. Z darmowych możesz spróbować https://www.serprobot.com/ jeśli nie masz tego dużo :)
- 0
@Marcymon: Szukałeś w ogóle? :) Google Search Console -> Skuteczność -> u góry zmieniasz zakres dat, zaznacz też śr. pozycja.
Witam miki i mirabelki taki temacik. Podawałem numer telefonu znajomemu wpisując numer i dzwoniąc do mnie w celu puszczenia "cynka" okazało się że ma mnie podpisanego ? WTF ! Jakim cudem coś tam poszperałem w necie że to jest jakiś smart call ale pytanie zasadnicze jak to coś wyłączyć nie chce żeby każdy po wpisaniu mojego numer wiedział kim jestem. Ps. w moim koncie google mam wpisany telefon ale (podpis który mu
- 0
@archi3: nie używam zadnychtaki aplikacji nawet messengera nie mam nie mówiąc o whatsaap i inne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@KwadratPolski: ty nie msuisz. Wystarczy że ktoś inny mial ten numer zapisany w książce tel. Wtedy oni go do siebie zaimportuja i przy połączeniu tel łączy się z bazą i tak wyświetla
Witam mireczki ;)
Kupiłem smartwatch Fossil Gen5 z Wear OS. Mam mały problem, bo chciałbym żeby zegarek monitorował mój sen a doczytałem gdzieś że trzeba mieć zewnętrzną aplikację i połączyć z Google Fit.
Tylko problem jest taki że nigdzie nie mogę znaleźć żadnej aplikacji do monitorowania snu.
Może ktoś coś wie lub ma i używa?
Kupiłem smartwatch Fossil Gen5 z Wear OS. Mam mały problem, bo chciałbym żeby zegarek monitorował mój sen a doczytałem gdzieś że trzeba mieć zewnętrzną aplikację i połączyć z Google Fit.
Tylko problem jest taki że nigdzie nie mogę znaleźć żadnej aplikacji do monitorowania snu.
Może ktoś coś wie lub ma i używa?
@maciek84325 wytrzymywał dzień czy tak jak ktoś gdzieś pisał jak włączysz jakieś funkcje poza powiadomieniami to po kilku godzinach pada
- 0
@daniio33 Tak do wieczora to prawie na styk. Ale bateria to leciała w oczach.. Galaxy watch to nawet 4 dni mi ciągnie a ma już prawie dwa lata..
Ale zobacz sobie o tic watch 3 pro - ma dwa ekrany i bateria ponoć ładnie trzyma.. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ale zobacz sobie o tic watch 3 pro - ma dwa ekrany i bateria ponoć ładnie trzyma.. ( ͡º ͜ʖ͡º)
1
Google i Apple na tropie koronawirusa

Najwięksi producenci oprogramowania telefonów porozumieli się w sprawie śledzenia koronawirusa – bez śledzenia nas. Wśród metod walki z pandemią COVID-19 najskuteczniejsze wydaje się śledzenie kontaktów. Tę strategię przyjęły na przykład Singapur i Korea Płd – tam epidemia wydaje się pod kontrolą.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mam od 2 dni ogromne problemy z google chrome
Kiedy odpalę i próbuję włączyć jakąś stronę to cała przeglądarka się freezuje, nie reaguje na nic, po kilku kliknięciach gdziekolwiek w końcu pokazuje się że brak odpowiedzi
Nie da się przez to kompletnie używać przeglądarki
Wie ktoś jak to naprawić?
#chrome #google #informatyka #komputery #elektroda #pytanie
Kiedy odpalę i próbuję włączyć jakąś stronę to cała przeglądarka się freezuje, nie reaguje na nic, po kilku kliknięciach gdziekolwiek w końcu pokazuje się że brak odpowiedzi
Nie da się przez to kompletnie używać przeglądarki
Wie ktoś jak to naprawić?
#chrome #google #informatyka #komputery #elektroda #pytanie
- 2
@Meritum: brave to taki sam szit jak chrome. Jedyne na silniku chromium co sie do czegos nadaje na ten moment to edge beta
Komentarz usunięty przez autora
Czy w ankietach google można tworzyć różne ścieżki odpowiedzi tzn odpowiadam na pytanie 1 "nie" przenosi mnie do pytania 5 ale potem niezależnie od odpowiedzi do metryczki pomijając pytania (6,7,8)
#kiciochpyta #google #ankieta #studbaza
#kiciochpyta #google #ankieta #studbaza
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@Cyniczny_Lepralikon dzięki
@lunga: @TatoAktywny: nie każdy adres wymaga licencji. W O365 jest coś takiego jak "Udostępnione skrzynki pocztowe" (wcześniej nazywało się to Skrzynki Współdzielone). To jest sama skrzynka pocztowa bez licencji. Z reguły przeznaczona do użytku wspólnego typu "biuro" "support", taką skrzynkę można przypiąć jednemu lub wielu użytkownikom. Nie posiadana ona żadnych innych funkcjonalności po za wysyłaniem/odbieraniem i trzymaniem poczty, ponieważ nie jest to osobne konto użytkownika a wyłącznie skrzynka.
@Mirkosoft: Pod tym względem może tak :)
- 2
W ostatnich wyszukiwaniach Google mam jakieś ruskie wyszukania, pic rel. Konto Google mam bardzo dobrze zabezpieczone, wygenerowane losowo, mam podwójną autoryzację. Co do cholery?
#pytaniedoeksperta #informatyka #internet #google #it #komputery #pytanie #kiciochpyta
#pytaniedoeksperta #informatyka #internet #google #it #komputery #pytanie #kiciochpyta
źródło: comment_1586989210rKgnatYWAf29QCduLKSubN.jpg
Pobierz- 1
авиа билеты сургут
@Jurix: Jak miło ze strony FSB, na Sybir chcą Cię samolotem wysłać, nie musisz iść pieszo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://pl.wikipedia.org/wiki/Surgut
A ty myślałeś, że to syf, który za dzieciaka się kupowało w sklepiku szkolnym xD
#heheszki #humorobrazkowy #google #gimbynieznajo
#heheszki #humorobrazkowy #google #gimbynieznajo
źródło: comment_1586988781wd3WvULVeEorQOFuRldyme.jpg
Pobierz- 0
Mam problem z połączeniem konta Mi Home z Google Home. Do tej pory to działało bez problemu, jednak chcę zmienić konto Xiaomi (starego nie używam, urządzenia mam na nowym - tylko dwa odkurzacze). Kiedy w Google Home wybieram linkowanie do konta Mi Home, dostaję informację o tym, że konto zostało połączone i... tyle. Nie mam opcji zmiany konta, zalogowania się, wylogowania. Tak było tylko za pierwszym razem. Czy ktoś z Was zna




























Kurde google tak dużo danych zbiera o każdym userze a jak chce człowiek sprawdzić bezpieczeństwo i historię logowań to pokazuje tylko ostatnią aktywność...
Idzie coś jeszcze sprawdzić?
Miałem jakieś dziwne urządzenie "Android" przypisane do mojego konta google i je wylogowałem.
Ostatnia aktywność 14 kwietnia.
Mój telefon ma inną nazwę i nie wiem co to jest.
EDIT: I przede wszystkim zmień hasło oraz włącz 2FA jeśli dotąd tego nie zrobiłeś.
źródło: comment_1587296363ORXTfKfqkUAqdmCjztAKi4.jpg
Pobierz