Czy da się usunąć z google play kartę (mam revolut, ale nie chcę im wysyłać zdjęcia dowodu osobistego) bez konieczności podawania nowej karty?

Doładowałem sobie konto w google play za pomocą kodu. Teraz chcę usunąć kartę.
Kartę mogę usunąć ale żeby to zrobić muszę podać nową formę płatności (a jest tylko możliwość podania nowego numeru karty).
Sprawdziłem na kompie i na androidzie w obu miejscach jest to samo.

#pytanie #
BoKoR - Czy da się usunąć z google play kartę (mam revolut, ale nie chcę im wysyłać z...

źródło: comment_1586974120duohqcfio7IMq3mT02OjPx.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja jeszcze wczoraj usuwałem karte i nic takiego nie chciało


@H0nney: jakoś mnie to nie zdziwiło. Zawsze na kartkówkach z polskiego brakowało mi jednego punktu do lepszej oceny. Nawet jakbym był pierwszy, to i tak byłbym drugi :).

Kombinuje dalej, może coś przeoczyłem.
  • Odpowiedz
@symis: @H0nney:

Udało mi się rozwiązać problem.

Po pierwsze karta w Revolut została zablokowana, bo ktoś chciał z niej ściągnąć 50 zł. Dodałem drugą (wirtualną kartę).
Następnie w google, ustawiłem drugą kartę jako główny środek z którego rodzina może sobie kupować aplikacje (ale i tak ja muszę je potwierdzić :) ). Następnie usunąłem startą kartę z Revolut.
  • Odpowiedz
Dostajecie jakieś ankiety w Ankietach Google? Dostawałem od lutego co 3 dni a teraz przestój już 6 dzień :(
#google
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, zauważyłem, że w Chromie pojawiło mi się takie coś jak "Zarządzanie przez twoją organizację". O co w tym chodzi? Poczytałem trochę na necie, robiłem to co tam pisali, żeby to usunąć ale nic nie zadziałało (reinstalacja chrome, skanowanie malwarbyte, adwcleaner, usuwanie folderów chroma w rejestrze itp, itd). Nawet nie wiem kiedy dokładnie się to pojawiło, ale wczoraj czy tam przedwczoraj po aktualizacji przeglądarki zniknęło to na jakiś czas ale powróciło :(.
SupaHotFire - Mireczki, zauważyłem, że w Chromie pojawiło mi się takie coś jak "Zarzą...

źródło: comment_1586898330zxre9b1I4KovaxJRyg2DWh.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszyscy kochamy darmowe narzędzia - są super bo są darmowe a tak dużo nam dają!

Tylko co jeśli użycie darmowego narzędzia jest nielegalne? Czasem nawet jest przestępstwem! Dotyczy to nie raz narzędzi od #google i #facebook np. #gmail, #analytics, czy wtyczki Like!

O tym właśnie w najnowszym odcinku --> #techprawnik (tag autorski
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, moja żona prowadzi kanał na YT, ale jeszcze nie osiągnęła wymaganego progu, który pozwoliłby jej dołączyć do programu partnerskiego i z tego co rozumiem, nie może skontaktować się z jakąkolwiek obsługą.
W związku z tym pytanie do ogarniętych w temacie. Zniknął jej jeden z filmów, bez jakiegokolwiek powiadomienia itp. Ot po prostu go nie ma, a po kliknięciu w link jest informacja, że film nie jest dostępny. W tym ekranie "Stan
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam konto na yt , gdzie dawałem like tylko utworom muzycznym , coś na zasadzie playlisty. Nie mogę jednak odtwarzać jej z innego konta , bo filmy polubione na koncie są prywatne. Da się jakoś upublicznić polikowane filmy z konta?
Nie za bardzo chce mi się robić nowa playlistę i przerzucać wszystkie kawałki.
#youtube #google
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Matula11: polubień nie da się zrobić jako publiczne.
Wejdź sobie na music.youtube.com, na górze Biblioteka i potem na dole Utwory, które Ci się podobają z playlist. Utwórz nową, pododawaj te utwory do niej i zrób jako publiczną.
  • Odpowiedz
Jeśli szukacie zdjęć w Google dokładnych rozmiarów, np. FullHD, wystarczy w opcji szukaj dopisać "imagesize:[wymiar x wymiar]" Przykład:

landscape imagesize:1920x1080

#systemtip #protip #google #fotografia

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@carver Każdy z użytkowników Telegram ma swój osobisty wirtualny dysk -bez ograniczeń objętościowych- możliwość zapisywania wiadomości istnieje w specjalnie przygotowanym miejscu „Saved Messages” ( u góry kontaktów). Działa to na zasadzie miejsca w chmurze, które pozwala na przechowywanie wiadomości i przesyłanych mediów. Dostęp do zapisanych w chmurze informacji ma tylko właściciel - z każdego urządzenia z zainstalowanym Telegramem. Przenoszenie wiadomości oraz mediów odbywa się za pomocą narzędzia „Prześlij dalej”. Wystarczy zaznaczyć
  • Odpowiedz
@radarada: chyba obojętnie. Dawno nie korzystałem z aplikacji fejsbukowych, ale wydaje mi się, że mają funkcję autoaktualizacji, więc i tak się ściągnie najnowsza wersja samemu.
  • Odpowiedz
@przemoprzemek: są artykuły, które mówią, że to działa. Ogólnie Google zna adres twojej firmy i jeśli wrzucisz zdjęcie, to będzie pod firmę przypisane, więc geotagi są zbędne.

Zrób test. Wrzuć zdjęcie w Moja Firma z geotagiem, pobierz je z Map/Moja Firma i zobacz, czy tagi nadal są. Jeśli tak, to może mieć minimalny wpływ na pozycję.

Podobno trochę boosta dostaje się za geotagging na stronie internetowej. Ale to strona będzie
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Olabogacojapacze: Google Pay obecnie nie zabije, będzie dalej działać z Magiskiem. Tylko że nie wiadomo ile czasu bo Google coś kombinuje żeby to ukrócić kiedyś tam. No i jeśli wejdzie u nas kiedyś Samsung Pay I chciałbyś z niego skorzystać to po roocie już tego nie zrobisz w żaden sposób
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RRybak: znając życie pewnie jeden z nowych Huawei. Szukaj na początku jak dodać gappsy i później działaj. Ew appgalery
  • Odpowiedz
Mirki jakie narzędzie polecacie do zorganizowania videokonferencji z rodziną? Ilość osób do wdzwonienia się: ok. 8.

Próbowałem już z hangoutsem w taki sposób, że ja rozpoczynałem videorozmowę i podawałem linka do tej rozmowy.
Problem polega na tym, że jak ktoś się łączył z laptopa to nie było problemu, natomiast jak ktoś się chciał połączyć przez telefon, to kierowało go do aplikacji i tam nie miał możliwości dołączenia do tej rozmowy. Po prostu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach