Mirki, stary jestem i zapomniałem, była taka strona gdzie można było wysłać link i tam się otwierało google i wpisywało szukane hasło - tak zeby pokazać komuś jak sie używa google. Kojarzycie?
#google
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#google #zdjecia da radę jakoś sprawdzić które zdjęcia mam w oryginalnym rozmiarze na dysku Google w zdjęciach? Chciałbym zrobić trochę miejsca i nie wiem które zdjęcia są full bez kompresji.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki pomocy, z mojego telefonu zostały wysłane na 4 numery jakieś linki z napisem google weryfikuje numer telefonu, z dużym prawdopodobieństwem scamu i phishingu.

Powiem, szczerze, że przeczytałem https://niebezpiecznik.pl/post/twoj-telefon-sam-wyslal-sms-na-numer-732232988/
i nadal się trochę boje, szczególnie, że numery telefonów się nie zgadzają z podanymi w artykule, ktoś miał podobną teraz sytuacje? Ktoś z was wie, gdzie mogę znaleźć informację o tym sms'ach na koncie google?

Jestem aktualnie na prawdę trochę zaskoczony i trochę przerażony całą
z.....c - Mirki pomocy, z mojego telefonu zostały wysłane na 4 numery jakieś linki z ...

źródło: comment_1619120075hr7RKojA2tgkdOZtOBoir5.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zykythic: Google w ramach dodatkowej weryfikacji wysyła SMS-em kod do przepisania na Twoje wyraźne życzenie. Pamiętaj, że domena goo.gl była stworzona dla ogólnodostępnej usługi skracania linków. Usługa jest już wyłączona, więc wygląda na to, że nie jest to totalnie świeży temat.

Ktoś z was wie, gdzie mogę znaleźć informację o tym sms'ach na koncie google?


Verify your account
Velciak - @zykythic: Google w ramach dodatkowej weryfikacji wysyła SMS-em kod do prze...

źródło: comment_1619161167tMhrZzy0Ldea2H3uI2zbWQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Cointreau: jak coś to właśnie udało mi się skonfigurować nowy świat i 357.

1.Tworzysz nową rutynę, ja np. mam 'play radio 3 5 7'
2.Dodajesz działanie, ale nie z sekcji 'Odtwarzanie multimediów...' tylko 'Dodawanie własnych poleceń' i tam wpisujesz 'Play Radio 357 on TuneIn'

I włala, działa ( ͡
  • Odpowiedz
  • 1
@kubso dzięki. Może kiedyś się przyda ta instrukcja. Ja tego asystenta używam tylko do budzika, minutnika i gaszenia światła i czasem do słuchania radia rano. Nawet apke google home wywalilem z telefonu po skonfigurowaniu xD
  • Odpowiedz
Mireczki jak na #miui w telefonie #xioami mi 10 lite ustawić by aplikacje jaką się chce do otwierania danych plików lub np podłaczonych do telefnu urządzeń? W moim przypadku chodzi o to by po podłączeniu #dji #dron otwierała sie aplikacja lichi, a jest mozliwośc wyboru tylko Dji Fly... #android #google
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EvineX: Ja mam od miesiąca. Nie ma chooya, nie będę im wysyłał dowodu żeby obejrzeć jakiś głupi film, który dostał 18+ tylko dlatego że ktoś na nim przeklął. Im mniej yt tym lepiej dla wszystkich.
  • Odpowiedz
  • 2
@to_niezle: nie chodzi o to czy chce czy nie, ale niektórzy dbają o prywatność i nie rozdają skanów dowodów (co jest tak czy inaczej złą praktyką firm) na lewo i prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°). Już lepszą opcją jest weryfikacja za pomocą karty.
  • Odpowiedz
Dostałem dzisiaj 3 takie same smsy z kodem dostępowym do Google, z 3 numerów zaczynających się od +41 51111XXXX. Nic nie robiłem w tym kierunku.
Treść:

G-(tutaj cyfry) ialah kod pengesahan Google anda.

#google
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto pomoże? Jak sprawdzić "order id" w zamówieniach Google Play? Zapłaciłem za usługę, kase pobrało ale usługi nie zobaczyłem na oczy. Odezwałem się do twórcy aplikacji i powiedział "to możliwe bo pracowaliśmy nad aktualizacją i coś mogło się skopać". Powiedział też, że zwróci mi kase jak mu podam "order ID", czyli numer zamówienia.
Problem w tym, że na liście moich subskrypcji czy tam zamówień w sklepie GooglePlay widze tylko pozycje z ikonką
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

x-kom to czasem prawdziwi #januszebiznesu xD Rozumiem mieć przebitkę na produkcie ale 1000 zł? Przepraszam, ponad 1000 zł bo 1400-1500 zł to normalna cena za Pixel 4a w krajach z ojro. Mam wrażenie że oni zwyczajnie nie chcą babrać się z Pixelami więc dowalają astronomiczne kwoty, aby za X czasu ogłosić "ojej nikt nie kupuje więc ogłaszamy koniec bycia dystrybutorem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#telefony
L3gion - x-kom to czasem prawdziwi #januszebiznesu xD Rozumiem mieć przebitkę na prod...

źródło: comment_1619019175y98dTFnPm6FXUmAgygEzsJ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ale co Ci nie pasi? kup w innym sklepie, na amazonie czy coś?


@dawejtutaj: Nie ma innego Polskiego sklepu oferującego ten telefon ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja p------ę widzę że nawet nie można sobie ponarzekać na tym obsranym portalu bo od razu wychodzą wielcy wolnorynkowcy że jak w ogóle śmiem śmiać narzekać.
  • Odpowiedz