#gielda
Spółka erbud to jeden z moich ulubionych bananów na #gpw
Kapitalizacja na poziomie 325mln zł
posiadają 60% udziałów w grupie ONDE (60% z jej kapitalizacji 495mln=297mln)

Firma erbud o wycenie januszeksu powiatowego xD.
Żeby nie było tak kolorowo to w oczy rzuca się duży wzrost zadłużenia długoterminowego (krótkoterminowe to pewnie tylko bieżące rozlczenia podwykonawców i dostawców materiałów, więc mało znaczące i trzymają w granicach 1mld, co jest
Frank_Parker2 - #gielda 
Spółka erbud to jeden z moich ulubionych bananów na #gpw
Kap...

źródło: erbud

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sforce: nic z tych rzeczy, wyszedłem z giełdy, by pożegnać się z hipoteką ( ͡~ ͜ʖ ͡°) A że wyszedłem dosłownie za pięć dwunasta, w najgorszym możliwym momencie, to cóż... najbardziej szkoda mi tego Asbisa, ale panie, kto to wiedział. Analiza wsteczna zawsze skuteczna ( )
  • Odpowiedz
  • 0
@sforce: teoretycznie na hakach jest tylu chętnych, ze może ładnie odbic jak będzie jakis sygnał zmiany trend
a LPP dziś wraca po peroniarzy :)
  • Odpowiedz
#gielda #rklb No i nie spadł skubany , wierzylem że jednak zejdzie do 69/70 .

Ustawiłem zlecenie na 79.1 usd ale pewnie też nie wejdzie.

Niby sie ciesze bo na głównym portfelu zysk ale na spekulacyjnym peron odjechał :(
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OP delivered po 4 latach.
Wołam plusujących TEN WPIS

Właśnie zakończył się kamień milowy w projekcie, niedawno minęły mi 4 lata w firmie i nie mogę uwierzyć, że nie chce mi się jej zmieniać (co śmieszne, bo obiecałem wołać przy zmianie pracy)

Po półtora roku od rozpoczęcia pracy jako manual, czyli we wrześniu 2023, podjęta była decyzja, żebym zaczął się szkolić w kierunku automatyzacji testów. Technicznie było to dla mnie ok, jednak bardzo dużo czasu
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Herm1t: dla mnie to nie jest normalne, ok spadek sprzedaży o 2% (i to tylko w części marek i krajów), z drugiej strony wzrost przychodów i zwiększenie marży - a kurs poleciał jak jakiś smieciuch xddd
  • Odpowiedz