Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@ProfesorP1ZDAN: Ty dalej to trzymasz?
- 0
@chaddeveloper: linie lotnicze ogólnie chyba ciężki temat, ale ja chce się ładować w Ubisoft więc spokojnie można zakładać, że jestem idiotą
@chaddeveloper: wiem, ale miałem jakieś 40 koła ukiszone w etf obligacyjnym bo czekały na wyjęcie i w kwietniu uderzyłem pięścią w stół bo się nie doczekam xD
- 3
#gielda Czitos coś odwali przez łikend czy nie bo nie wiem czy dokupować
- 4
- 1
#gielda
Spółka erbud to jeden z moich ulubionych bananów na #gpw
Kapitalizacja na poziomie 325mln zł
posiadają 60% udziałów w grupie ONDE (60% z jej kapitalizacji 495mln=297mln)
Firma erbud o wycenie januszeksu powiatowego xD.
Żeby nie było tak kolorowo to w oczy rzuca się duży wzrost zadłużenia długoterminowego (krótkoterminowe to pewnie tylko bieżące rozlczenia podwykonawców i dostawców materiałów, więc mało znaczące i trzymają w granicach 1mld, co jest
Spółka erbud to jeden z moich ulubionych bananów na #gpw
Kapitalizacja na poziomie 325mln zł
posiadają 60% udziałów w grupie ONDE (60% z jej kapitalizacji 495mln=297mln)
Firma erbud o wycenie januszeksu powiatowego xD.
Żeby nie było tak kolorowo to w oczy rzuca się duży wzrost zadłużenia długoterminowego (krótkoterminowe to pewnie tylko bieżące rozlczenia podwykonawców i dostawców materiałów, więc mało znaczące i trzymają w granicach 1mld, co jest
źródło: erbud
Pobierz- 0
#gielda
Ile Asbis ma szansę jeszcze urosnąć, sensownie?
Ile Asbis ma szansę jeszcze urosnąć, sensownie?
@Majku_: paper hends
@sforce: nic z tych rzeczy, wyszedłem z giełdy, by pożegnać się z hipoteką ( ͡~ ͜ʖ ͡°) A że wyszedłem dosłownie za pięć dwunasta, w najgorszym możliwym momencie, to cóż... najbardziej szkoda mi tego Asbisa, ale panie, kto to wiedział. Analiza wsteczna zawsze skuteczna (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 0
Kiedyś pisałem, że jak CCC zejdzie do 77zł a wraz z kursem spadnie ilość szortów poniżej 5 to wbiję pierwszą paczkę do portfela
Już prawie prawie
https://rksgpw.com/stocks/MODIVO
#gielda
Już prawie prawie
https://rksgpw.com/stocks/MODIVO
#gielda
- 12
- 5
- 4
#gielda dobieracie SIVE na promocji?
- 58
OP delivered po 4 latach.
Wołam plusujących TEN WPIS
Właśnie zakończył się kamień milowy w projekcie, niedawno minęły mi 4 lata w firmie i nie mogę uwierzyć, że nie chce mi się jej zmieniać (co śmieszne, bo obiecałem wołać przy zmianie pracy)
Po półtora roku od rozpoczęcia pracy jako manual, czyli we wrześniu 2023, podjęta była decyzja, żebym zaczął się szkolić w kierunku automatyzacji testów. Technicznie było to dla mnie ok, jednak bardzo dużo czasu
Wołam plusujących TEN WPIS
Właśnie zakończył się kamień milowy w projekcie, niedawno minęły mi 4 lata w firmie i nie mogę uwierzyć, że nie chce mi się jej zmieniać (co śmieszne, bo obiecałem wołać przy zmianie pracy)
Po półtora roku od rozpoczęcia pracy jako manual, czyli we wrześniu 2023, podjęta była decyzja, żebym zaczął się szkolić w kierunku automatyzacji testów. Technicznie było to dla mnie ok, jednak bardzo dużo czasu
#gielda ale zwała
- 8
@Herm1t: dla mnie to nie jest normalne, ok spadek sprzedaży o 2% (i to tylko w części marek i krajów), z drugiej strony wzrost przychodów i zwiększenie marży - a kurs poleciał jak jakiś smieciuch xddd
- 2
#gielda dostałem wypłatę 18k czego podjeść ?
- 0
#gielda
Uważam, że @kwiat_pustyni626 byłby idealnym zastępstwem tomka, gdyby nie wrzucał na czarnolistę w momencie jak go rynek wyjaśnią.
Uważam, że @kwiat_pustyni626 byłby idealnym zastępstwem tomka, gdyby nie wrzucał na czarnolistę w momencie jak go rynek wyjaśnią.

























źródło: 1000094856
PobierzCo prawda, wymienił też z 5 innych, które poleciały w dół -15% po wynikach ale nie dobra o tym mówić