Najlepszy śmieć

  • CCC 18.7% (26)
  • JSW 9.4% (13)
  • Dino 30.2% (42)
  • Lepiej zgubić pieniądze albo przepić 41.7% (58)

Oddanych głosów: 139

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie logowałem się do aplikacji od 2 tygodni. Dopiero dzisiaj zobaczyłem że ktoś mi się włamał na konto i sprzedał moje wszystkie pozycje i nakupił kilka najgorszych śmieciuchów, chyba dla zartów.


#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i co z tymi semisami, miało rosnąć, wziąłem dziś etf i już jestem -0.8% w plecy. Chyba trzeba ucinać straty.
#gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gielda
Co jest tanie i będzie drugim sandiskiem albo micronem?Na bank wiecie więc się podzielcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Frogi: Czytałem, że optyka. Główni gracze, tj. Lumentum i Coherent już urosły. Mogą dalej rosnąć, ale chyba już nie w takim tempie. Za to z tego co rozumiem to jest zbyt mała podaż, więc zamówienia spadną na graczy kategorii B - SIVE, MSSCORP (6830), Auros (322310). Również już trochę urosły, ale nadal jest ogromny potencjał.
Ktoś podrzucał tu profil tego analytikiera z reddita, można trochę z jego postów wyciągnąć -
  • Odpowiedz
  • 0
@Zebrzysta_Zebra: dużo dla kogo?
Leci bo było spompowane. Zbrojenia są i będą, ale jak dronem można rozwalić czołg...
A energia droga, metale drogie. Zamówienia odległe... Tusk miał kupowac u Niemca a okazało się, że niewiele kupi w ramach SAFE.
Zobaczymy co sie stanie przy lucze na 1080€
  • Odpowiedz
Od czwartku szukałem jakiegoś śmieciucha do kupna, ale widzę, że CDP zaraz znowu będzie poniżej 250zł więc sobie dokupię pod przyszłoroczną pompę (mam nadzieję) #gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@let_it_be: Biernacki to jest janusz biznesu. Powinieb się podzielić dywidendą i zyskami z większą liczbą ludzi, a nie kisić ten hajs dla samego siebie. Wszyscy by zyskali, on również.
  • Odpowiedz