Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@NimooZysku: po zerwaniu NDA przez CEO wrzucilem na pałę pare złotych i od tamtej pory zrobiło mi to 55%, ale wypchnąłem i wyrzuciłem z obserwowanych
@NimooZysku: nie sprzedałem i nie sprzedam, już się pogodziłem z tym, że to pieniądze do piachu.
Najlepszy śmieć
- CCC 18.7% (26)
- JSW 9.4% (13)
- Dino 30.2% (42)
- Lepiej zgubić pieniądze albo przepić 41.7% (58)
@Iwan_Szatow najlepszy znaczy że najgorszy?
- 8
#gielda ło matko jaka pompa na $LPK
Klasycznie - Szkoda że więcej nie kupilem
Klasycznie - Szkoda że więcej nie kupilem
źródło: image_picker_FE7D5CE9-412B-4805-A332-6B07F7212208-1011-00000018C1839FD9
PobierzNie logowałem się do aplikacji od 2 tygodni. Dopiero dzisiaj zobaczyłem że ktoś mi się włamał na konto i sprzedał moje wszystkie pozycje i nakupił kilka najgorszych śmieciuchów, chyba dla zartów.
#gielda
#gielda
- 0
- 6

Nokia waszym zdaniem ma potencjał do wzrostów? #gielda
@BrakWolnegoLoginu: 20/30$ na koniec roku
100 czy 200 to nie zrobi, bo to by było pewnie większe niż spaceX. ( liczba akcji x 100/200 $ ) - nie chce mi się liczyc
100 czy 200 to nie zrobi, bo to by było pewnie większe niż spaceX. ( liczba akcji x 100/200 $ ) - nie chce mi się liczyc
@LlLlLlLlLlLlLl: 1 reverse split (resplit) 1:30
12 kwietnia 2023
12 kwietnia 2023
- 11
No i co z tymi semisami, miało rosnąć, wziąłem dziś etf i już jestem -0.8% w plecy. Chyba trzeba ucinać straty.
#gielda
#gielda
- 2
#gielda
Co jest tanie i będzie drugim sandiskiem albo micronem?Na bank wiecie więc się podzielcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co jest tanie i będzie drugim sandiskiem albo micronem?Na bank wiecie więc się podzielcie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Frogi: Czytałem, że optyka. Główni gracze, tj. Lumentum i Coherent już urosły. Mogą dalej rosnąć, ale chyba już nie w takim tempie. Za to z tego co rozumiem to jest zbyt mała podaż, więc zamówienia spadną na graczy kategorii B - SIVE, MSSCORP (6830), Auros (322310). Również już trochę urosły, ale nadal jest ogromny potencjał.
Ktoś podrzucał tu profil tego analytikiera z reddita, można trochę z jego postów wyciągnąć -
Ktoś podrzucał tu profil tego analytikiera z reddita, można trochę z jego postów wyciągnąć -
- 2
@suweren_sudoku: mam sive już, liczę na miliony procent jeszcze
- 17
źródło: 1000016782
Pobierz- 0
@Dalegor_: Ukraina
- 11
Od pół roku dokupuje Diagnostyke xD Zwróci się za 50 lat
#gielda
#gielda
@Qurvinox: dzis wlasnie zrobilem tam sobie badania krwi, takze mysle, ze niedlugo urosnie
- 54
@Qurvinox: A Pokaż
- 3
@nie_umiem_inwestowac: zgadza się, nie jestem kosmitą
- 0
- 0
@Zebrzysta_Zebra: dużo dla kogo?
Leci bo było spompowane. Zbrojenia są i będą, ale jak dronem można rozwalić czołg...
A energia droga, metale drogie. Zamówienia odległe... Tusk miał kupowac u Niemca a okazało się, że niewiele kupi w ramach SAFE.
Zobaczymy co sie stanie przy lucze na 1080€
Leci bo było spompowane. Zbrojenia są i będą, ale jak dronem można rozwalić czołg...
A energia droga, metale drogie. Zamówienia odległe... Tusk miał kupowac u Niemca a okazało się, że niewiele kupi w ramach SAFE.
Zobaczymy co sie stanie przy lucze na 1080€
@widmo82: W takim razie czekam aż zleci do tej luki i trochę dokupię wtedy. Chciałbym się pozbyć juz tego xD
Od czwartku szukałem jakiegoś śmieciucha do kupna, ale widzę, że CDP zaraz znowu będzie poniżej 250zł więc sobie dokupię pod przyszłoroczną pompę (mam nadzieję) #gielda
@suweren_sudoku: najlepsze zawsze było to że dostawałeś tego maila kilka minut po tym jak pozycja już została wyzerowana
@suweren_sudoku: Marcin w poniedziałek z rana dzwoni, echhhhh
- 14
#gielda #meczennicydino
300 zł podwyżki dla wszystkich.
https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/dino-peka-po-strajku-ostrzegawczym-oglasza-podwyzki,170143.html
300 zł podwyżki dla wszystkich.
https://www.dlahandlu.pl/detal-hurt/dino-peka-po-strajku-ostrzegawczym-oglasza-podwyzki,170143.html
@let_it_be: Biernacki to jest janusz biznesu. Powinieb się podzielić dywidendą i zyskami z większą liczbą ludzi, a nie kisić ten hajs dla samego siebie. Wszyscy by zyskali, on również.
























źródło: IMG_20260511_103843
Pobierz