Chciałbym podziękować pięciu osobom z okolic Trójmiasta, przez które Obwodnica Metropolitalna upadła i sobie głupi ryj rozwaliła (nawet pomijając jej dość kontrowersyjny przebieg).

Przypomnijmy: decyzja środowiskowa to dokument niezbędny do rozpoczęcia budowy. Jej wydanie dla Obwodnicy Metropolitalnej zaskarżyło do sądu pięć podmiotów, wśród nich Genowefa Zasada, sołtys Glincza, która odwołanie złożyła wspólnie z Bartoszem Radko, Eugeniusz Patoka - przedsiębiorca z gminy Kolbudy, wójt gminy Kolbudy, czyli Leszek Grombala, a
Pobierz K.....y - Chciałbym podziękować pięciu osobom z okolic Trójmiasta, przez które Obwodn...
źródło: comment_9PwbqF86bbV0qQYWSjrTnStTyuqb03zq.jpg
@turok2016: jakiś wykopek w znalezisku dot. w/w sprawy bardzo ładnie napisał, o co tym osobom chodziło. zwykłe bicie piany, przerzucanie gorącego ziemniaka i chrapka na kasę.

tak czy inaczej, bez tej drogi obwodnica Trójmiasta, która już dzisiaj jest niewydolna, zapierdzieli się na ament. i tyle będzie.

@pawmie: tyż prawda. 8 lat rządów pajaców nie wystarczyło, by zabezpieczyć infrastrukturalnie swój matecznik. obecna sytuacja jest na rękę obecnej władzy. S6, a zwłaszcza
Należy skończyć z idiotycznym pomysłem posypywania solą dróg! W Skandynawii nikt nie sypie soli na drogi!
Dlaczego należy tego zakazać?
-Sól posypywana w Polsce zimą na drogi jest bardzo toksyczna dla roślin, wiosną widać obumarłe przez to drzewa i rośliny, zniszczone trawniki i tereny zielone w miastach, na co trzeba wydać kolejne pieniądze by to naprawić.
-Sól dostaje się potem do wód gruntowych, rzek i jezior powodując szkodliwe zmiany w ekosystemie mające
Pobierz johanlaidoner - Należy skończyć z idiotycznym pomysłem posypywania solą dróg! W Skand...
źródło: comment_KuirBURNvmJGonCWbMFm2o2N0IpCanLW.jpg
Jutro w Gdyni odbędzie się uroczystość włączenia do służby nowego okrętu Marynarki Wojennej - ORP Kormoran.

Jest to pierwszy z trzech zamówionych okrętów, którego głównym zadaniem będzie poszukiwanie i zwalczanie min. Jest wyposażony w najnowsze na świecie urządzenia służącego do tego celu. Z pokładu okrętu będzie również można prowadzić operacje podwodne (posiada komorę dekompresyjną). Kadłub statku zbudowano ze stali austenicznej, której wybór podyktowany był jej bar­dzo niską prze­ni­kal­no­ścią magne­tyczną oraz nie­rdzew­no­ścią. Stal
Pobierz a.....t - Jutro w Gdyni odbędzie się uroczystość włączenia do służby nowego okrętu Ma...
źródło: comment_vWEc5J2D3Su3875PepzWs0mduMn3Vyrz.jpg
Ładny cyrk się szykuje na najbliższe tygodnie. Ciekawe w jakim stanie będzie ten wiadukt. Poza tym spójrzcie na zdjęcia jak on jest zalany całkowicie i woda nie spływa to będzie to samo co jest na Wzgórzu Św. Maksymiliana przy każdym większym deszczu. Już nie wspominając, że projekt przebudowy podjazdu to dramat. Niech żyje UM Gdynia, Szczurek i firma MTM! ( ͡º ͜ʖ͡º)
#trojmiasto #gdynia
@Polinik latwo jest napisac ze firma X jest slaba bo tak, bez żadnych argumentów... MTM ma fakapy jak inne firmy, obsmarowywanie jej nie jest w porzadku. Widzialem prace wielu firm "drogowych" i jeżeli chodzi o terminowosc/cene/serwis/wykonanie nie odbiega od konkurencji, a to ze wygrywa w Gdyni ciągle to juz inna sprawa...
@OrangeEkspert: ja wiem o tej stronie bardzo dobrze, aczkolwiek nie mogę dokładnie ustalić mojego adresu, a przy tym adresie niby jest internet neostrada 10mb/s ale z tego co wiem to nie ma tam żadnej skrzynki żeby podprowadzić kable
"Gneisenau" został zatopiony przez wycofujące się wojska niemieckie u wejścia do portu w Gdyni w marcu 1945. W latach 1945-46 nadbudówki i wieże pancerne zostały zdemontowane przez pracowników powstałego m.in. w tym celu przedsiębiorstwa robót podwodnych i nurkowych - Polskie Ratownictwo Okrętowe i przeznaczone na złom. 15 lipca 1949 roku podjęto decyzję o rozpoczęciu demontażu kadłuba. 27 kwietnia 1950 roku prace rozpoczęło Przedsiębiorstwo Ratownictwa Okrętowego. W czasie prac w wypadku (przymknięte drzwi
Pobierz WroTaMar - "Gneisenau" został zatopiony przez wycofujące się wojska niemieckie u wejś...
źródło: comment_KYJRBmxom27z3JrdgEgUBpsPuvu4oqFq.jpg