Mirki pijcie ze mną kompot. Dostałem tel w sprawie pracy :) Od grudnia witaj #gdynia ! Może jeszcze nie #programista15k ale powoli do przodu ( ͡º ͜ʖ͡º). #chwalesie

Pytanie do Mirków i Mirabelek z Gdyni. Chcę wynająć kawalerkę w jaką dzielnicę celować a jakich unikać. Pracę mam na aleja Zwycięstwa 96/98 w Pomorskim Parku Technologicznym. Spoko by było żeby do roboty nie lecieć przez korki i na
MOBILIZACJA!
kiedy? piątek - 19:00
gdzie? w Twojej miejscowości! Lista poniżej - jest i Warszawa i Chrzanów, Gdańsk i Olkusz, Kraków i Dąbrowa Górnicza, a także ponad 40 innych miejscowości w Polsce - lista wciąż rośnie.
dlaczego? Bo bez wolnych sądów i wolnych wyborów nie ma wolnej Polski! Na sąsiadującej z nami Białorusi najpierw przejęto instytucje, a później zaczęto fałszować wybory. Ostatnie, niezmanipulowane głosowanie odbyło się tam 21 lat temu! Od tego
Pobierz Tom_Ja - MOBILIZACJA!
kiedy? piątek - 19:00
gdzie? w Twojej miejscowości! Lista pon...
źródło: comment_PedbJOBkXiKhHii4lgLhg96C39MGXmFT.jpg
akcja ratowania PRL-BIS odcinek 999999999999. Kiedy normalni ludzie cieszą się z dobrze rozwijającego, demokratyzującego się kraju banda idiotów wolne dni spędza na darciu mord pod budynkami sądów.


@Singularity00: My jesteśmy przeciwko PRL-BIS. Dlatego nie chcemy przejęcia władzy nad sądami (a pośrednio wyborami) przez partię rządzącą. Wszystko jedno czy to PiS, czy PO, czy Korwin, czy Razem.
Nie jesteśmy za tym, co jest - stan obecny nie jest idealny, wymaga zmian. Ale
Może nie pilnie ale fajnie jakby poszło, bo w planach coś nowszego i fajniejszego, więc #sprzedam i #sprzedamauto marki prawdziwego pogromcy szos czyli #bmw model wprost UWIELBIANY przez wszystkich użytkowników jakim jest e46 COMPACT. Zanim stwierdzisz _ja #!$%@? to powiem tylko, że zbliża się zima i możesz mieć stosunkowo w niskiej cenie 8999zł DO NEGOCJACJI furę, która i zarzuci bokiem i dojedzie do pracy/szkoły/kochanki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz Januszex9000 - Może nie pilnie ale fajnie jakby poszło, bo w planach coś nowszego i f...
źródło: comment_l79Zq5XE9WwVCb39JaNMKyPiVwjdQoSn.jpg
@Chicane: A dziękuję. Za mojej kadencji zawiódł mnie jedynie alternator ale zamiast wymieniać na używany i ryzykować powtórkę z rozrywki kupiony nowy i odbudowany cały system wraz z rolkami i napinaczami. A takto normalne czynności eksploatacyjne typu końcówki drążków. Nie rujnuje mnie ale sprzedaje bo mam w planach już coś innego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Poise: Jeśli tak to coś długo, wolno leciał. Zazwyczaj to 3-5s słychać. A tym razem z 15-20s. Szczerze mówiąc to myślałem, że zaraz coś pierdyknie.
Mirki, mam zagwozdkę dotyczącą skm w #trojmiasto xD a mianowicie kupiłem bilet online, przyszedł w pdfie, wszystko spoko ale nie mogę się doszukać w tym informacji dotyczących na jakiej platformie należy czekać, no i jaki będzie numer pociągu (numer pociągu, bo nie chcę się sugerować, że ten przyjedzie np. o 13:13 i tylko ten jeden wtedy będzie). Jedyne cyfry, które są na tym bilecie to te pod kodem qr.. napis pod nim