#motomirko z #trojmiasto Szukamy kogoś z upierdzielonym motocyklem, np. crossem. Testujemy nowy preparat do czyszczenia moto (szczególnie do usuwania błota, śladów po owadach i zanieczyszczeń oleistych), który świetnie sprawdził się za granicą i chcemy go wprowadzić u nas. Sprawa jest prosta, przyjeżdżasz do nas (do Rębiechowa) swoim moto, robimy krótkie testy, a w zamian od nas dostajesz pełny produkt (nowy) i wkrętarkę albo zestaw kluczy (do wyboru).

#gdynia #gdansk #sopot
Mirki i Mirabelki gdzie składać CV do pracy po skończonym inżynierze z geodezji i 2 letnim doświadczeniu w pracy w urzędzie? Gdzie mnie przyjmą od razu? Wprowadzam się w listopadzie i nadal nie mam pracy, bo jak debil muszę czekać aż firmy zbiorą CV i nawet bez laski mnie nie poinformują, że nie spełniam oczekiwań.

P. S. Angielski bardzo dobry.
#gdynia #praca
@desertue: mam ten sam problem - nie powiedziałbym że w gównopracach, płacą lepiej niż w geo i nikt Ci nie karze zapierniczać za 11-14zł przy -15 stopniach w lutym i jeszcze robi łaskę, ta branża jak nie masz znajomości, nie jesteś ustawiony to jest tragedia, lepiej pracować w fabryce - serio. Musisz niestety z CV sunąć wyższe i wpisać jakieś gównoprace w CV to cię przyjmą od ręki, te studia to
Reklama zakładu braci Ostojskich z Przewodnika ilustrowanego miasta Gdyni i Wybrzeża z 1927 roku. Szybki rzut oka na Księgę adresową Gdyni z lat trzydziestych wskazuje dwóch panów Ostojskich - Jana i Bogusława, kolejno ślusarza i szofera - mieszkających pod adresem Śląska 15b - dzisiaj to miejsce wygląda tak. Kolejny rzut oka na wydawnictwo poświęcone pierwszej wystawie rzemieślniczej w Gdyni z 1934 odkrywa gdzie znajdował się zakład braci Ostojskich - przy ulicy
Pobierz PrzewodniG - Reklama zakładu braci Ostojskich z Przewodnika ilustrowanego miasta Gdyn...
źródło: comment_HXVtY7XCFtceEWCYDLhtta5Zw2wyXSuB.jpg
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MikroBelka69: 3 dni robocze od nadania (ekonomia), 1 dzień roboczy od nadania (priorytet). Przy czym nie jest to termin gwarantowany. Gwarantowane jest 14 dni roboczych pod warunkiem nadania do godziny 15:00 (lub później, w placówkach przyjaznych e-commerce)
@MikroBelka69: tym razem uderzyłem do Habibi w cholernie żałuję ...
po poście opisujących jak bardzo #!$%@? kebaba mi zaserwowali zapraszaja w innych godzinach na darmowego
bralem dla siebie, dziewczyny i kumpla a jest mi cholernie glupio bo namowiłem go na jednego z najgorszych kebabów. Jak mnie najdzie ochota na kolejnego biore tego z tesco na Cisowej jak bedzie slaby to p****ole kebaby w 3miescie xD sprawdzilem 6 bud w gdyni i