Mirki z #trojmiasto, a konkretniej #gdynia #sopot
gdzie zabrać współpracowników, którzy wpadaja z Finlandii na szkolenie na jakąś luźną kolację?
Myślałem o Sliwce w kompot lub Stacji Sopot. Co myślicie? :)
gdzie zabrać współpracowników, którzy wpadaja z Finlandii na szkolenie na jakąś luźną kolację?
Myślałem o Sliwce w kompot lub Stacji Sopot. Co myślicie? :)




































#motomirko z #trojmiasto Szukamy kogoś z upierdzielonym motocyklem, np. crossem. Testujemy nowy preparat do czyszczenia moto (szczególnie do usuwania błota, śladów po owadach i zanieczyszczeń oleistych), który świetnie sprawdził się za granicą i chcemy go wprowadzić u nas. Sprawa jest prosta, przyjeżdżasz do nas (do Rębiechowa) swoim moto, robimy krótkie testy, a w zamian od nas dostajesz pełny produkt (nowy) i wkrętarkę albo zestaw kluczy (do
W sobotę zimny motocykl został gruntownie wyczyszczony, a poszczególna ze stron w dany sposób:
@Julek00: udało się umyć? jak wrażenia?