Ponawiamy prośbę, bo ostatnio nie wyszło

#motomirko z #trojmiasto Szukamy kogoś z upierdzielonym motocyklem, np. crossem. Testujemy nowy preparat do czyszczenia moto (szczególnie do usuwania błota, śladów po owadach i zanieczyszczeń oleistych), który świetnie sprawdził się za granicą i chcemy go wprowadzić u nas. Sprawa jest prosta, przyjeżdżasz do nas (do Rębiechowa) swoim moto, robimy krótkie testy, a w zamian od nas dostajesz pełny produkt (nowy) i wkrętarkę albo zestaw kluczy (do
@filtrytotupl: Zgodnie z obietnicą krótka recenzja z mojej strony. Po piątkowym teście u Was - spryskanie ubrudzonej powierzchni środkiem i jedynie ściągnięcie mikrofibrą zabrudzeń - efekt był bardziej niż zadowalający. Na powierzchni (matowa czarna folia / biały plastik) nie było żadnych śladów brudu w postaci smug o błotnym zabarwieniu, a całość miała nawet jakby lekko błyszczące wykończenie.

W sobotę zimny motocykl został gruntownie wyczyszczony, a poszczególna ze stron w dany sposób:
#jedzenie #restauracja Byłem dzisiaj z rodzicami w restauracji Anker w #gdynia Ja zamówiłem małą pizzę capriciosa i dużą sałatkę z tuńczykiem oraz zupę ogórkową, mama i tata na spółkę dużą pizzę capriciosę i duża sałatkę z tuńczykiem oraz mama tylko dla siebie barszcz czerwony z kołdunami. Całość: 66 PLN dostaliśmy dużą butelkę soku pomarańczowego gratis. Myślę, że się spoko opłaca. Wszystko smaczne.
@Bleno: a co byś chciał zjeść?

Jak burger to Carmnik, 3burger, Środmieście, Baranola
Jak azja to Haos, Lolo Thai Jolo i Neon
Jak pizza to Viva la pizza, Mąka i Kawa, Czerwony Piec
Jak vege to Falla
Owoce morza to Honolulu
Calodobowe śniadania to Marmolada, Chleb i Kawa
Kuchnia kreolska to Dodo Rotti

Te mam przetestowane i polecam wszystkie.
#gdynia #dziki ##!$%@? ##!$%@?
idę na siłkę, a tu normalnie jakby stado giga kretów przeszło XD później skojarzyłem, że to pewnie dziki
poszukałem na necie, ale nigdzie ani słowa, a na pewno ktoś to nagrał albo chociaż foty zrobił ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś coś?
Czas akcji: 24-26 października
Miejsce akcji: Okolica pamiątkowego kamienia przy Morskiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://wikimapia.org/22437670/pl/Pomnik-Pami%C4%99ci-Gdy%C5%84skich-Kosynier%C3%B3w
Pobierz ecco - #gdynia #dziki ##!$%@? ##!$%@?
idę na siłkę, a tu normalnie jakby stado giga ...
źródło: comment_mZq8vhKA4ifY3cqPVkwbFP07Xw6hmrOc.jpg