Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Myszka i Szczurek w jednej parze! #polska #heheszki #zdjecia #polityka #wybory #gdynia #wyborysamorzadowe2018 #trojmiasto
- Kalafioroglowy
- Skinnyp
- Lipathor
- Maneharno
- entefuhrer
- +1 innych
@MagicPiano222 szara myszka dla burmistrza
Nie uwierzycie, ale blisko mnie spadła trakcja trolejbusowa XD
#gdynia
#gdynia
- 20
Najgorsze w mieszkaniu w #gdynia jest to, że siedzisz sobie spokojnie przy kompie a tu nagle słyszysz za oknem takie charczące reeeeeeeeeeeeeeee, ghreeeeeee, ghreeeee, reeeee.
Myślisz sobie: "#!$%@? pewnie znów mewy".
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Wyglądasz przez okno a to Joanna Senyszyn głos Pomorza.
#wybory #wyborysamorzadowe2018 #heheszki
Myślisz sobie: "#!$%@? pewnie znów mewy".
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Wyglądasz przez okno a to Joanna Senyszyn głos Pomorza.
#wybory #wyborysamorzadowe2018 #heheszki
- Lipathor
- konto usunięte
- Polinik
- konto usunięte
- jata12
- +15 innych
@inquis1t0r: to ona jeszcze żyje?
1
P310 Elektra - prom elektryczny zbudowany w Polsce
P310 Elektra - prom elektryczny zbudowany w Polsce
z- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
- #
516
Ale odj@#ał ?! - kolizja w Gdyni

Zajechanie i szczęście kobiety na chodniku
z- 269
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Idę sobie wczoraj po plaży w #gdynia a tam niezbyt częsty u nas biegus, chyba biegus zmienny - Calidris alpina. Para, sobie tuptała po plaży. #ptaki #smiesznypiesek #natura #mojezdjecie #fotografia - nie bijcie, jeśli zdjęcie słabe, uczę się.
- 4
@Fevx: W Polsce się już chyba nie gnieździ i dlatego w sezonie lęgowym bardzo trudno go spotkać, natomiast późnym latem i jesienią nad morzem jest ich mnóstwo. Tak dla porównania na obozie obrączkarskim w Ujściu Wisły w 2017r. złapało się na pierwszym miejscu b. zmiennych-2180, a dalej 101 b. krzywodzioby, 96 sieweczka obrożna...
Bywają stada po kilkadziesiąt, a nawet kilkaset osobników.
Co ciekawe większość siewek jakie tam można spotkać jest mało
Bywają stada po kilkadziesiąt, a nawet kilkaset osobników.
Co ciekawe większość siewek jakie tam można spotkać jest mało
@aaadam91 dobrze wiedzieć, dzięki. Bardzo lubię fotografować ptaki, więc na pewno będę wrzucał z czasem więcej zdjęć :)
- 5
No to do Sopotu z Gdyni do południa nie da się jechać główną drogą.
Rano o 7:30 BMW w słup. Było zimno 4C, mogło byc miejscami ślisko.
Dla pojazdu: BMW X5 3.0 DIESEL E53
Rano o 7:30 BMW w słup. Było zimno 4C, mogło byc miejscami ślisko.
Dla pojazdu: BMW X5 3.0 DIESEL E53
Poranne podsumowanie utrudnień na drogach Pomorza
Podziel się
Nawet do południa potrwać mogą utrudnienia w ruchu na alei Zwycięstwa z Gdyni do Sopotu. O 7:30 na wysokości Kolibek BMW uderzyło w słup sieci trolejbusowej. 38-letni kierowca zginął. Na
@reddin z cyklu "jeżdżę szybko ale bezpiecznie", 1953 rok, koloryzowane
- marko2
- kierownikzmiany36
- Nie_znany
- konto usunięte
- Banek5000
- +3 innych
Kolejny szybki i bezpieczny. Swoją drogą jak bardzo trzeba być bezpiecznym, żeby zabić się w takiej kolubrynie jak X5?
- 1
Mieszkam w Sopocie przy monciaku ale dojeżdżam na Morski jako student. Mam do was pytanie jaki bilet miesięczny opłaca się kupować? :) Aktualnie wziąłem na skm Gdynia-Sopot za 43zl Czy jest jakiś bardziej opłacalny sposób?
Z góry dziękuje za odpowiedź, trochę nie ogarniam
#trojmiasto #skm #gdynia #sopot
Z góry dziękuje za odpowiedź, trochę nie ogarniam
#trojmiasto #skm #gdynia #sopot
#trojmiasto #gdansk #sopot #gdynia
Gdzie polecicie jakiś komis snowboardowy? Interesuą mnie głównie spodnie
Gdzie polecicie jakiś komis snowboardowy? Interesuą mnie głównie spodnie
@LubieKiedy: lumpeks
588
Karolina wyjechała na studia do Trójmiasta i zaginęła. Rodzina prosi o pomoc.

Rodzina Karoliny Szczęsnej umiera z niepokoju. Dziewczyna miała rozpocząć wymarzone studia w Gdyni, lecz wszelki ślad po niej zaginął. Karolina ostatni raz widziana była 1 października w Sopocie. Od t...
z- 121
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
Mam pomysł na obraz, który bym chciał mieć na ścianie.
Podobny do tego co picrel, ale sanie zastąpione innym elementem -- słowem zima, las, atak wilków, ktoś się broni -- a najlepiej jakby scena działa się w nocy.
Ma ktoś doświadczenie w zamawianiu u malarza/studenta z ASP gdzieś w #gdansk, #sopot albo #gdynia?
Takie coś to w ogóle jest praktykowane?
Wołam @alhakeem, bo on zna takie tajniki. ( ͡
Podobny do tego co picrel, ale sanie zastąpione innym elementem -- słowem zima, las, atak wilków, ktoś się broni -- a najlepiej jakby scena działa się w nocy.
Ma ktoś doświadczenie w zamawianiu u malarza/studenta z ASP gdzieś w #gdansk, #sopot albo #gdynia?
Takie coś to w ogóle jest praktykowane?
Wołam @alhakeem, bo on zna takie tajniki. ( ͡
- 8
15
Gdańsk, lista dewastacji - European Best Destinations

Budzę się rano i nie wiem, czym mnie dzisiaj deweloper zaskoczy.
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
W #gdynia otworzyli nową, modułową strzelnicę. Tutaj macie opis i filmiki prezentacyjne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#bron
#bron
- 9
- Michwsek
- martuch
- konto usunięte
- RicoElectrico
- konto usunięte
- +2 innych





























Czy ja widze właśnie nasz okręt podwodny?
#kiciochpyta