Wpis z mikrobloga

hulajnogi Quick - 40 zł za darmo

Działają w Warszawie, Gdańsku, Sopocie oraz Gdyni

Od wczoraj w stolicy, z tej okazji dwa kody:
HELLOWARSAW - dodaje 25 zł
WAWA - dodaje 15 zł

Wg ich Facebooka to pierwszy ok trzeba wykorzystać do północy, a może wystarczy wpisać by dziś został dodany do konta, nie wiem ale możecie sprawdzić ;)

Podczas rejestracji można podać kod polecający ale on jednak nic nie dodaje do konta...

#kodyodlubiekiedy #hulajnogaelektryczna #hulajnogi użytkownicy #hive #bird #lime będą zainteresowani #kodyrabatowe

#warszawa #gdansk #gdynia #sopot

Aplikacje: Quick Google Play | Quick AppStore
  • 17
  • Odpowiedz
@LubieKiedy: z dostępnością bida u nas w porównaniu do blinkee (6 mam 4 minuty od domu)
Tyle dobrze, że strefa mi sięga pod dom. Ale nie ogarniam jeszcze o co chodzi z jasnymi i ciemnymi strefami. ( najciemniejsze to zakazana strefa )

Ale po tym co czytam w komentarzach na trojmiasto to strach wypożyczać, tyle dobrze że karta nie musi być podpięta

Blinkee po ostatnim kodzie i promocji ze zniżką za
  • Odpowiedz
@Line-Storm: a mi sie dużo hulajnóg rzuca w oczy ostatnio ( chociaż ciagle mi sie myli firma Quick z Logo :D )

Rzeczywiście legendy w aplikacji nie ma co jest bardzo złe, ale te czerwonawe to zakaz parkowania. I tak dobrze, że poprawili aplikację, bo była na początek tragiczna

Dlaczego strach wypożyczać?

No niestety szkoda, że samo wypożyczenie kosztuje 3 zł, ale to we wszystkich firmach (oprócz sopockiego Dash) ale chyba
  • Odpowiedz