Wpis z mikrobloga

Polecacie jakąś folię lub szkiełko na ekran zegarka, które nie będzie się zsuwało albo odklejało? Widziałem różne do wyboru, ale nie chcę w ciemno kupować i losować aż trafię. Pytam o Garmin Venu 3

#garmin
  • 5
  • Odpowiedz
@Xelor: zamów sobie od chińczyków. Posortuj po modelu i z aukcji gdzie jest najwięcej sprzedanych sztuk. Nie warto przepłacać. Ja do swojego Epix'a 2 zamówiłem 2 sztuki za 6 zł i nie widać szkła naklejonego na ekran. Na basenie zegarka używam i też nic się nie dzieje.
  • Odpowiedz
@Xelor venu ma ten problem że szkoło ma zaokrąglone i wyjścia są dwa, albo kupujesz takie/tego typu i masz trochę paskudniejszy zegarek (bo ta obwódka na szkle to się to Pri wyglądu nie umywa), albo takie, które całości nie pokrywa, bo nie zachodzi na krawędzie. Choć ostatnio kupiłem dla mojej szanownej małżonki jeszcze inne, ale nie testowaliśmy jeszcze bo to ze zdjęcia się trzyma, więc się nie wypowiem.
Kulawy_Lis - @Xelor venu ma ten problem że szkoło ma zaokrąglone i wyjścia są dwa, al...

źródło: image_picker_33F81487-6A30-4418-BF0D-89F2E1BF344B-60510-00000A2F4851B33E

Pobierz
  • Odpowiedz