Wpis z mikrobloga

@randall Wiesz, wiadomo że spojrzenie w dół na zegarek to ułamek sekundy ale przyzwyczaiłem się z Endmomondo czy MapMyRun do tekstów co km "Łączny dystans 3km, tempo odcinka 5min/min, całkowity czas 17min30sek" I miałem wszystko na słuchawce i myślałem że tu to też tylko kwestia ustawień ;-)
@randall Ale co tu jest od oustawienia? Jest Alert okrążenia, ale ja nie robię kółek tylko biegnę po mieście np. 5km. I chciałbym żeby po pierwszym kilometrze podało mi dystans, aktualne tempo na km oraz całkowity czas biegu, a po drugim km by powiedzial, że całkowity dystans to 2km, średnie tempo takie i takie i całkowity czas taki a taki a nie żeby po drugim km mówiło mi, że 1km.... Ja tu
@dlaczegoniemamtakiejsily: Ja tego w życiu nie testowałem bo nie biegam ze słuchawkami, a do tego jestem zboczeńcem i patrzę średnio 20 razy na km na zegarek (tak, liczyłem to ( ͡° ͜ʖ ͡°)) ale widzę, że to jest to czego szukasz.

Okrążenie to w domyśle dany dystans czyli 1km, 2km czy ile tam sobie życzysz. Popatrz potestuj, a nie od razu najeżdżacie, że zegarek nic nie potrafi
randall - @dlaczegoniemamtakiejsily: Ja tego w życiu nie testowałem bo nie biegam ze ...

źródło: IMG_2438

Pobierz