Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

America
- 64
- 247
ONZ zwróciła się do Francji o „poważne zajęcie się problemami rasizmu i dyskryminacji rasowej w policji”
XD
#francja
konto usunięte via Wykop
- 36
@EarpMIToR: super oby tak dalej im dłuzej inżynierowie i lekarze będą ubogacać ich tym my będziemy bezpieczniejsi.

RadzieckiSnajper
via Wykop- 7
@gaarahokage: tak więcej czarnych w czarnych to na pewno pomoże ....
#francja ciekawe czy oni maja pracownikow na zbiory winogron
ciekawe
ciekawe
@wylisiony_afrowiorek: tym się zajmą po zbiorach sklepowych
- 0
@Aseru: czemu fajnie tak sobie pozrywać
- 301
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MePix: bo taka ich czarna natura ...noo
- 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@America: To prawactwo powojenne nasprowadzało i dało fundament.
#francja Nauczycielkojebca dostanie kolejną kadencję? Jak myślicie ?
konto usunięte via Wykop
- 3
@NaczelnyAgnostyk: Makaron tak pięknie się podkłada, że ktoś z prawicy dojdzie do władzy, byleby to nie była ta stara putinowska "dama do towarzystwa" Le Pen, która gdyby mogła to sprzedałaby Polskę i Ukrainę Putinowi, bo według niej jesteśmy w tym samy kręgu kulturowym. XD
@NaczelnyAgnostyk: youve got to pump nauczycielka up
- 1
Mireczki wczoraj widziałem filmik jak jeden z inżynierów w profesjonalny sposób zapierdzielal ze sklepu widlakiem z towarem na palecie ma ktoś może? :D
#francja
#francja
Francuska tv pokazuje teraz program o bawołach w afryce #francja
źródło: 4f081fc7ef7b7d8b522721c2c9ba146e9f46249c6cab1928125e5fbc28dd5700
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 5
@kamil_nie: anglojęzyczny kanał pokazałeś
We francuskich mediach informacyjnych temat jest grzany od rana do wieczora ale klasyczny bełkot lewactwa:
Policja zbyt agresywna, trzeba współczuć rodzinie zabitego.
A za zamieszki odpowiada "młodzież" xD
We francuskich mediach informacyjnych temat jest grzany od rana do wieczora ale klasyczny bełkot lewactwa:
Policja zbyt agresywna, trzeba współczuć rodzinie zabitego.
A za zamieszki odpowiada "młodzież" xD
konto usunięte via Wykop
- 0
@kamil_nie: No co? W dzien rozwalic pol miasta a wieczorem kolacja, TV poogladac i spac bo jutro od rana trzeba druga polowe miasta tym razem spalic.
- 72
- 4
Dzisiaj wygląda że będzie trochę spokojniejsza noc. Na razie główne dymy to Marsylia i Grenoble. Przedmieścia Paryża zwykle ruszają między 23.00 a 24.00 naszego czasu więc jeszcze zobaczymy, Dwa filmy z Grenoble które wygląda że jest całkowicie opanowane przez inżynierów i lekarzy.
Centrum Grenoble. Wszystkie sklepy rozgrabione.
#francja
Centrum Grenoble. Wszystkie sklepy rozgrabione.
#francja
Macron powinień zadzwonić do Putina z prośbą o wysłanie rozgwardii do Paryża, w celu pomocy w tłumieniu zamieszek #francja
konto usunięte via Wykop
- 1
@kamil_nie: Chyba Wagnerowców, oni mają doświadczenie z Afrykańczykami.
konto usunięte via Wykop
- 1
- 2
- 276
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 28
Chciałbym żeby te zamieszki trwały jak najdłużej i r-----------y jak najwięcej.
W końcu europejski kraj byłby zmuszony do określenia stanowiska wobec inżynierów.
Albo zaczną z nimi ostro cisnąć albo będzie piękny pokaz dla innych państw do czego nie wolno dopuścić.
#francja
W końcu europejski kraj byłby zmuszony do określenia stanowiska wobec inżynierów.
Albo zaczną z nimi ostro cisnąć albo będzie piękny pokaz dla innych państw do czego nie wolno dopuścić.
#francja
konto usunięte via Wykop
- 30
@Kantar: Nie określą się, przeczekają, straty będą ogromne, a potem wszyscy będą udawać że nic się nie stało.
konto usunięte via Wykop
- 5
@Kantar: A no i na koniec jeszcze pokazowy proces "złego policjanta" oraz obiecanki lub realne akcje rządowe uderzające w policje. Schemat znany z USA.
- 75

#francja ma ktoś kompilację bożą?
- 1
@Odchod_Pasywny nie działają mi te linki na telefonie, chce żebym się logował
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 295
@Odchod_Pasywny: Przypominaja rozbestwione gremliny, tam tez jeden drugiego zabijał.¯\(ツ)/¯
Komentarz usunięty przez moderatora
- 7
Jakie to jest głupie że w wiekszosci krajów jak ktoś chce zdecydowanej reakcji na takie zamieszki i przestępczość to do wyboru ma tylko prawicę albo skrajną prawicę.
Dlaczego walka z taką przestępczością stała się domena prawicy. Chyba czy prawa czy lewak to chcemy bezpieczeństwa.
Nie ciężko zauważyć że jak powsadzasz tych przygłupów na parę lat do więzienia to mocno ukrócisz ich zapał do r---------i kolejnym razem, w przeciwieństwie do aresztu na parę
Dlaczego walka z taką przestępczością stała się domena prawicy. Chyba czy prawa czy lewak to chcemy bezpieczeństwa.
Nie ciężko zauważyć że jak powsadzasz tych przygłupów na parę lat do więzienia to mocno ukrócisz ich zapał do r---------i kolejnym razem, w przeciwieństwie do aresztu na parę
konto usunięte via Wykop
- 10
@Kantar: lewica i lewoskrętni liberałowie wpadli w pułapkę tolerancji dla nie tolerancji
@Kantar: Nie pytaj o logike w ideologi która ma w sobie tyle sprzeczności. Lewak pod żadnym pozorem sie nie przyzna do błędu i utnie każdą próbe dyskusji. W najlepszym wypadku dostaniesz fikołki intelektualne oparte na emocjach, płaczu i wyzwiskach.
Cancel culture nie powstało z niczego. Zauważ nawet na wykopie że albo jesteś za PO albo faszystą.
Różne mniejszości po prostu wykorzystują to. Doskonale wiedzą że mają parasol ochronny i masz
Cancel culture nie powstało z niczego. Zauważ nawet na wykopie że albo jesteś za PO albo faszystą.
Różne mniejszości po prostu wykorzystują to. Doskonale wiedzą że mają parasol ochronny i masz

























