Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NaczelnyAgnostyk: Makaron tak pięknie się podkłada, że ktoś z prawicy dojdzie do władzy, byleby to nie była ta stara putinowska "dama do towarzystwa" Le Pen, która gdyby mogła to sprzedałaby Polskę i Ukrainę Putinowi, bo według niej jesteśmy w tym samy kręgu kulturowym. XD
  • Odpowiedz
Mireczki wczoraj widziałem filmik jak jeden z inżynierów w profesjonalny sposób zapierdzielal ze sklepu widlakiem z towarem na palecie ma ktoś może? :D
#francja
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil_nie: anglojęzyczny kanał pokazałeś
We francuskich mediach informacyjnych temat jest grzany od rana do wieczora ale klasyczny bełkot lewactwa:
Policja zbyt agresywna, trzeba współczuć rodzinie zabitego.
A za zamieszki odpowiada "młodzież" xD
  • Odpowiedz
Dzisiaj wygląda że będzie trochę spokojniejsza noc. Na razie główne dymy to Marsylia i Grenoble. Przedmieścia Paryża zwykle ruszają między 23.00 a 24.00 naszego czasu więc jeszcze zobaczymy, Dwa filmy z Grenoble które wygląda że jest całkowicie opanowane przez inżynierów i lekarzy.
Centrum Grenoble. Wszystkie sklepy rozgrabione.
#francja
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałbym żeby te zamieszki trwały jak najdłużej i r-----------y jak najwięcej.
W końcu europejski kraj byłby zmuszony do określenia stanowiska wobec inżynierów.
Albo zaczną z nimi ostro cisnąć albo będzie piękny pokaz dla innych państw do czego nie wolno dopuścić.
#francja
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JIDF: tak wygląda upadły kraj, gdy możesz sobie wyjść na ulicę strzelać z kałacha, nagrać to i udostępnić w internecie, bo wiesz że nic ci nie grozi xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie to jest głupie że w wiekszosci krajów jak ktoś chce zdecydowanej reakcji na takie zamieszki i przestępczość to do wyboru ma tylko prawicę albo skrajną prawicę.

Dlaczego walka z taką przestępczością stała się domena prawicy. Chyba czy prawa czy lewak to chcemy bezpieczeństwa.
Nie ciężko zauważyć że jak powsadzasz tych przygłupów na parę lat do więzienia to mocno ukrócisz ich zapał do r---------i kolejnym razem, w przeciwieństwie do aresztu na parę
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kantar: Nie pytaj o logike w ideologi która ma w sobie tyle sprzeczności. Lewak pod żadnym pozorem sie nie przyzna do błędu i utnie każdą próbe dyskusji. W najlepszym wypadku dostaniesz fikołki intelektualne oparte na emocjach, płaczu i wyzwiskach.
Cancel culture nie powstało z niczego. Zauważ nawet na wykopie że albo jesteś za PO albo faszystą.
Różne mniejszości po prostu wykorzystują to. Doskonale wiedzą że mają parasol ochronny i masz
  • Odpowiedz