• 314
@ButtHurtAlert: dla nich zawsze wina leży w niezależnych od nich czynnikach, a oni sami nie mają wpływu ani nie ponoszą odpowiedzialności za swoje życie, tacy ludzie bez właściwości po prostu
z fartem
  • Odpowiedz
Jakby były zamieszki jak we Francji, dołączyłbyś się na trzeciego i próbował upolować jakieś fanty ze sklepów? #francja

?????

  • tak 26.1% (380)
  • nie 49.6% (721)
  • pomidor 24.3% (353)

Oddanych głosów: 1454

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Amerykanie zarówno w czasie I i IIWŚ walczyli w Belgii. Jest tam bunkier na granicy, w środku wpisy żołnierzy z obydwu wojen. Nazwisko, data. Jeden wpis się wyróżnia, ma dwie daty, jedną 1918, drugą 1945 i do tego dopisek. Po raz ostatni jestem w tym $%&*! bunkrze.
  • Odpowiedz
Najlepsze ze makaron ma w konstytucji narzędzie które pozwala mu zostać dyktatorem który jednym podpisem mógłby wprowadzić wojsko na ulice i godzinę policyjną by w 2 dni zakończyć zamieszki
#francja
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@KuKumber: każdy biały francuz, i każdy logicznie myślący francuz, z którym rozmawiałem, mowil, ze popiera decyzje Macrona odnośnie podwyższenia wieku emerytalnego
  • Odpowiedz
@LukaszTV: widziałem nagranie jak zaatakowali strazakow I obrabowali ich wóz. Jeszcze da się niżej upaść więc czekam na podobne nagranie z karetką
  • Odpowiedz
W tej sytuacji chyba należy kibicować maksymalnej eskalacji.

Rozlanie się tego wariactwa, jest szansą dla Francji. Po przez wstrząs, po przez powstanie odpowiedniego gruntu, przyzwolenia tubylczego społeczeństwa pod zmiany i jakieś zdecydowane ruchy.

Mąż stanu powinien umieć wykorzystać taką falę. Tylko nie ma tam męża stanu.

#francja
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 278
@IdillaMZ: tak samo myślę. Niech to p--------e tak mocno jak tylko się da. Niech w każdym mieście będą rozwalone ulice albo zmusi ich to do konkretnego działania albo Europa będzie miała przykład jak się kończy multikulti.
Win win
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Raf_Alinski: nie no, to nie tak.
Tam służby są opresyjne wobec wszystkich obywateli, niezależnie od wyznania, koloru skóry, orientacji. Dzięki temu nikt nie czuje się gnębiony jakiś specjalnie bardziej i nie ma powodu porysować.
  • Odpowiedz