Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Franek_z_fabryki_firanek
- 2
93
Marcin Banot - wspiął się na 200m wieżowiec w Paryżu bez żadnych zabezpieczeń.

Marcin Banot, posługujący się w internecie nazwą BNT, wspiął się w piątek wieczorem na wieżę Montparnasse w Paryżu. Zrobił to poraz drugi.
z- 42
- #
- #
- #
- #
- #
- 186
- 59
@Ustrojstwo: dosłownie jak kurvinoksy
@zapomnialemhaslo: a to ja z telefonu pisałem, z Chroma. Nie mam apki :< zobaczymy czy przez PC da rade do pobrac
#francja znalazłem filmik gdzie lekarze i inżynierowie szkolą swoich bojowników do rozkradania, niszczenia i strzelania do uzbrojonych przeciwników na ulicach #francja
huopy uważajcie tam na siebie
https://www.youtube.com/watch?v=mpuBSLzARbs
huopy uważajcie tam na siebie
https://www.youtube.com/watch?v=mpuBSLzARbs
- 4
Jakby były zamieszki jak we Francji, dołączyłbyś się na trzeciego i próbował upolować jakieś fanty ze sklepów? #francja
?????
- tak 26.1% (380)
- nie 49.6% (721)
- pomidor 24.3% (353)
#francja https://twitter.com/KittyFormanA/status/1674911520138903552?s=20
Jak widać we Francji Black friday trwa nawet w saturday ...(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Jak widać we Francji Black friday trwa nawet w saturday ...(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 4
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: 100%legit no scam
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Amerykanie zarówno w czasie I i IIWŚ walczyli w Belgii. Jest tam bunkier na granicy, w środku wpisy żołnierzy z obydwu wojen. Nazwisko, data. Jeden wpis się wyróżnia, ma dwie daty, jedną 1918, drugą 1945 i do tego dopisek. Po raz ostatni jestem w tym $%&*! bunkrze.
- 5
Najlepsze ze makaron ma w konstytucji narzędzie które pozwala mu zostać dyktatorem który jednym podpisem mógłby wprowadzić wojsko na ulice i godzinę policyjną by w 2 dni zakończyć zamieszki
#francja
#francja
konto usunięte via Wykop
- 3
@sprawiedliwosc666: przez Żydów, masonów czy reptilian?
@sprawiedliwosc666 ci czarni to się sami opłacają, plądrując sklepy. Nie muszą im wcześniej płacić.
- 5
konto usunięte via Wykop
- 16
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: rozboje po towary, protesty po gwiazdki
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: śmieszne jest to ze się tak wszyscy p------------a do czarnych gdzie biali jakiś czas temu tez wszystko r-----------i. Po prostu taki u nich folklor xD
- 1
Widać bez zmian #francja
źródło: temp_file.png3226063737494676953
Pobierz- 296
W tej sytuacji chyba należy kibicować maksymalnej eskalacji.
Rozlanie się tego wariactwa, jest szansą dla Francji. Po przez wstrząs, po przez powstanie odpowiedniego gruntu, przyzwolenia tubylczego społeczeństwa pod zmiany i jakieś zdecydowane ruchy.
Mąż stanu powinien umieć wykorzystać taką falę. Tylko nie ma tam męża stanu.
#francja
Rozlanie się tego wariactwa, jest szansą dla Francji. Po przez wstrząs, po przez powstanie odpowiedniego gruntu, przyzwolenia tubylczego społeczeństwa pod zmiany i jakieś zdecydowane ruchy.
Mąż stanu powinien umieć wykorzystać taką falę. Tylko nie ma tam męża stanu.
#francja
@IdillaMZ: tak samo myślę. Niech to p--------e tak mocno jak tylko się da. Niech w każdym mieście będą rozwalone ulice albo zmusi ich to do konkretnego działania albo Europa będzie miała przykład jak się kończy multikulti.
Win win
Win win
Komentarz usunięty przez moderatora
- 5

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@latarnikpolityczny: anestezjolog, specjalista od znieczulenia ostatecznego
@latarnikpolityczny: Tlumacz jezyka migowego, duzo mial do powiedzenia
- 135
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Aokx: Zależy czy żołnierze będą biali czy czarni.
Komentarz usunięty przez moderatora
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Raf_Alinski: w rosji raczej sie krwawo tlumi zamieszki wiesz
@Raf_Alinski: nie no, to nie tak.
Tam służby są opresyjne wobec wszystkich obywateli, niezależnie od wyznania, koloru skóry, orientacji. Dzięki temu nikt nie czuje się gnębiony jakiś specjalnie bardziej i nie ma powodu porysować.
Tam służby są opresyjne wobec wszystkich obywateli, niezależnie od wyznania, koloru skóry, orientacji. Dzięki temu nikt nie czuje się gnębiony jakiś specjalnie bardziej i nie ma powodu porysować.
- 2
źródło: 1688163872130999
Pobierz
@zapomnialemhaslo: Ten jest ewidentnie upośledzony.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...































z fartem
Komentarz usunięty przez moderatora