@ciagleloginzajety: Rodo nie powinno dotyczyć wykroczeń i przestępstw niezależnie od tego, czy policja prowadzi dochodzenie czy nie. Jeśli ktoś coś ukradł to nagranie z monitoringu powinno być jak najbardziej bez cenzury
  • Odpowiedz
@ciagleloginzajety: wszystkie psy powinny być zacipowane, trzeba zrobić jakiś prosty tani polski system, jak udało się z mobywatel to przypisanie czworonoga do właściciela też nie będzie problemem
  • Odpowiedz