Wlasnie wpadla fakture z PGE z nowymi cennikami na 2023.
G11 w limicie 2k - 0,50/kwh brutto bez dystrybucji
Po przekroczeniu 2k - 0,85/kwh
Dystrybucja zazwyczaj to 2x tyle, liczac po starych stawkach (37 gr) to daloby 0,87/kwh w 2k I 1,17 ponadto. Zakladam jednak ,ze na dystrybucji tez doloza swoje.. no coz. Tanio juz bylo, smarujcie sie ( ͡º ͜ʖ͡º)

#prad #energetyka
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@handballer:
całodobowa za energię czynną 0,40900
całodobowa opłata kogeneracyjna MWh 4,06000
całodobowa opłata OZE MWh 0,90000 0,24 5
całodobowa opł.za skł. jakościowy 0,00950
całodobowa opłata zmienna sieciowa
  • Odpowiedz
  • 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak u Was w firmach, zostajecie na stałej, sasinowej (specjalnie pisane z małej) cenie, czy przechodzicie na rozliczenia giełdowe (np. RDN)?
#energetyka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

decoupling od Chin


@wuwuzela1: nie wszystko na raz, to trzeba na spokojnie, najpierw zróbmy porządek z orkami a później zajmiemy się resztą wedle zasady dziel i rządź
  • Odpowiedz