• 141
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@Grooveer: Nie wiem w co gra Scholz, ale mieszkam w Niemczech od 10 lat i nigdy nie spotkałem Niemca sympatyzującego z Rosją. Internet z kolei jest pełen ruskich udających Niemców.
  • Odpowiedz
Dobre podsumowanie dlaczego wodór to kupa, mało wydajne paliwo, a liczne technologie produkcji wodoru nie są ani ekologiczne ani tanie, dodatkowo z powodu braku specyficznych materiałów bez szans na obniżenie kosztów w przyszłości. Z filmiku dowiecie się też co oznaczają pojawiające się w mediach określenia kolorków wodoru, jak zielony, szary etc.
#energetyka #tesla #fizyka #motoryzacja #ciekawostki #gruparatowaniapoziomu
Manah - Dobre podsumowanie dlaczego wodór to kupa, mało wydajne paliwo, a liczne tech...
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Manah: pożyjemy, zobaczymy. Ta baba jedyne co potrafi to krytykować i szukać i przekazywać negatywne informacje. Przypomnę, że Einstein twierdził, że elektrownie jądrowe to mrzonki, a opanowanie energii jądrowej przez człowieka nigdy nie nastąpi.
  • Odpowiedz
@anonimowy_programista: Jak chcesz się czegoś dowiedzieć, to proszę bardzo. Główny problem z rezygnacją z paliw kopalnych to nie problem aut napędzanych wodorem/elektrykami. Transport to tylko ułamek całej emisji. Problem jest z tym, jak przechowywać nadwyżki energii wyprodukowanej w lecie (wiatr mocniej wieje w lecie, słońce dłużej i mocniej świeci też, czy w europie, czy na północy stanów zjednoczonych).
Obecnie nie da się wyprodukować tyle akumulatorów, żeby te nadwyżki z lata
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@czeki21 mam zwykla ladowarke do baterii aaa która nie wylacza się jak naladuje do pelna baterie. mysle ze najbezpieczniej to ladowac te 7 godzin max bo nigdy nie wiadomo w jakim stopniu rozladowane
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@matkuma: obecnie ładowarki procesorowe z niezależnymi kanałami to standard. Prędzej czy później ją kupisz, a najczęściej decyzja zapada po usmażeniu akumulatorów w starej. Te prądy ładowania to jest wieczność, a ładowarka bez zabezpieczeń to tak nie bardzo.
  • Odpowiedz
Wielkie inwestycje w gazociągi już za nami. Branża obawia się dołka <<< znalezisko
W 2022 r. dobiegły końca kluczowe inwestycje związane z rozbudową polskiego systemu gazociągów przesyłowych. W 2023 r. sektor wykonawczy wchodzi z obawami o to, na czym będzie zarabiać.

Przez ostatnie kilka lat w branży gazowej trwał intensywny wyścig z czasem, a granicznym terminem był koniec 2022 r., czyli moment zaprzestania dostaw błękitnego paliwa z Rosji. W praktyce przestało ono
BaronAlvon_PuciPusia - Wielkie inwestycje w gazociągi już za nami. Branża obawia się ...

źródło: comment_1673788679cNURjmNxKbhHYLikND39zn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach