Siema Mirki, szukam słuchawek BT, bądź na kablu (usb-c) dousznych. Tylko muzyka. W domu mam Bayerdynamics DT990 PRO i jestem bardzo, bardzo zadowolony, niestety na dwór ich nie wezmę. Chciałbym coś o podobnej charakterystyce, czyli neutralne, bez faworyzowania żadnej z pasm (dlatego JBL odpadają od razu). Chciałbym wydać w okolicach 300 zł, ale rozważę też droższe warianty (wolałbym nie, bo przy dziecku i psie będzie łatwo zgubić/ uszkodzić i byłoby szkoda)

Głównie będą
weeden - Siema Mirki, szukam słuchawek BT, bądź na kablu (usb-c) dousznych. Tylko muz...

źródło: comment_1619039998a6dkLPZrWJ4UaHp0BJ43Ls.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@weeden: nie wiem bo tws to chyba masa innych czynników niż tylko dźwięk, right? Fit, ładowania, zasięgi, inne duperele. Crin ocenia tylko wartości soniczne, przy czym jest to jeden z niewielu recenzentów którym można zaufać (podejście, metodologia, doświadczenie, topowy bias-reduction itd.) w tym zakresie.
  • Odpowiedz
Hej, jakie #planszowki polecacie dla początkującego? Budżet to 250 - 300 zł i niestety tylko w #empik (bony). Mam już #scrabble #uno i #monopoly. Na pierwszy rzut wybrałem:
- Catan,
- Carcassonne,
- Rummikub Standard (nie wiem, czy nie za prosta/dziecinna),
- Eksplodujące Kotki.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Defender: zarówno dla 2 jak i 4 graczy - Sagrada. Jest nie tylko świetna mechanicznie, ale i piękna, a do tego ma nieskomplikowane zasady. Jeśli chcecie grać na więcej osób, to dodatek Jeszcze więcej szkła wprowadza elementy dla 5 i 6 gracza :)
  • Odpowiedz
Ile się czeka na kod doładowania z tego gówna #empik do #psn #ps5 ?
Pisało, że dostępne, w zamówieniach piszą, że zrealizowane a kodu w bibliotece jak nie było tak nie ma.

Dobrze, że wziąłem tylko 15zł ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo musiałem zrobić transakcje w 2 różnych sklepach do promocji w bezcenne chwile od Mastercard.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Cyfranek: zależy od banku - w większości wystarczy zgłoszenie w bankowości online, warto załączać screeny np. z info o zakupie itd. - generalnie im więcej „danych” tym rosną szanse na powodzenie. Bank a raczej wydawca karty ma 30 dni z tego co pamietam na odp.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#empik
jak zamówię książkę w empiku (przez stronę internetową) to będę mógł np. za godzinę odebrać w sklepie jeżeli mają ją na stanie?
bo na stronie cena książki to 32zl a kupując w salonie 45zl xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dostałem jakiś kod rabatowy od empik, też ktoś dostał? Wygląda to trochę podejrzanie, nie mogę sprawdzić zjakiego numeru wysłali, nie mam go w kontaktach. W internecie też nić nie piszą o takim kodzie (15zl od 100 przy zakupie w salonie)
#empik
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdyby ktoś chciał kody na korzystanie z 30 dni bezpłatnego Empik Go, to proszę o plusy lub zgłoszenie na PM. E-booki, audiobooki i podcasty dostępne są przez aplikację mobilną lub na czytnikach książek (PocketBook, inkBook). Empik Go działa na podobnej zasadzie jak, dla zasięgu: #legimi, #storytel lub #audioteka.
#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#empik #empikgo #pocketbook #
Cyfranek - Gdyby ktoś chciał kody na korzystanie z 30 dni bezpłatnego Empik Go, to pr...

źródło: comment_1617806321QmIDnSBoTMr3XMWnzDuFGV.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiem, że dość specyficzne pytanie, ale czy ktoś się orientuje czy w tym momencie na Bielanach w empiku są dostępne jakieś dodatki do planszówki Catan? xD byłem w dominikańskiej i w renomie i nie było, a zamówienie online nie wchodzi w grę bo potdzebowalbym na jutro. Inne sklepy też odpadają bo mam kartę podarunkową.
#wroclaw #grybezpradu #empik #planszowki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam nowe kody na 30 dni dostępu gratis do e-booków, audiobooków i podcastów w ramach wypożyczalni Empik Go. Chętnych zapraszam do kontaktu przez wiadomość. Oferta ważna dla założonych ba nowo kont.

#cyfranek -->> obserwuj/czarnolistuj
#podcast #audiobook #empik #ebook #czytajzwykopem #ksiazki #empikgo #rozdajo
Cyfranek - Mam nowe kody na 30 dni dostępu gratis do e-booków, audiobooków i podcastó...

źródło: comment_1617176339USTc0kEChUFtlkNR5ApgVX.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Boomerski post dla rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ruszył konkurs Empiku na najlepszą książkę dla dzieci: Przecinek i Kropka. Warto zapoznać się z nominacjami: KLIK może coś się nada także dla Waszych dzieciaków.
#empik #rodzice #rodzicielstwo #wychowanie #ksiazkidladzieci #ksiazki #dzieci #30plusclub #40plusclub
ksaler - Boomerski post dla rodziców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ruszył konkurs Empiku na najlepszą k...

źródło: comment_1617008681u33dlGioXEjRoPn0CZm4Ci.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moja mama mnie dzisiaj uświadomiła, że empik ma darmową wysyłkę od 40 zł do punktów bez żadnych smartów
myślałem, że to allegro tylko takie wspaniałe, a tu konkurencja nawet lepsza

#empik
#allegro
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Chcę zamówić 3 książki i odebrać je w salonie, przed dodawaniem do koszyka sprawdziłem że wszystkie 3 są podobno dostępne w 1 z salonów w mieście otwartym dzisiaj do 21.
Przy checkout przed płatnością pokazuje mi termin dostawy na 30-31 marca a nie będę miał możliwości żeby wtedy to odebrać.
Z doświadczenia z empikiem jak myślicie, będzie dzisiaj do odbioru wszystko?

#empik
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach