@apaczacz: `Czytałem, iż jesteś zdumionym tym, że jeśli im wysyłasz zdjęcie, to musisz im dać zgodę na to, by je mieli.

Ba! Istnieje nawet domniemanie, że takiej zgody udzielasz, ale wolą to napisać, bo czasem ludzie się na to oburzają, że im wysyłają zdjęcia.
;-)
  • Odpowiedz
Który abonament jest najlepszy do słuchania audiobooków? A może lepiej kupować osobne tytuły? Znalazłem kilka opcji: Audioteka (19,90 zł/msc), Empik GO – 29,99 zł/msc, Storytel – 34,90 zł/msc albo Legimi – 39,99 zł/ms.

Czy ktoś używa jakiegoś? Używam Kindle Paperwhite do czytania ebooków i tych mi nie brakuje. Najbardziej mi zależy, aby dało się używać jednego konta przez 3-4 osoby. Jakieś sugestie co wybrać?

#empik #legimi #audioteka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Możesz kartami doładować sobie portfel i potem normalnie opłacasz zamówienie. Jest tylko jeden haczyk - tak można opłacić tylko produkty, których sprzedawcą jest Empik (na empik.com jest dużo produktów od innych firm).
  • Odpowiedz
Zainteresowani wypożyczaniem e-booków i audiobooków z bibliotek publicznych powinni wiedzieć, że niektóre biblioteki ruszyły już z dostępem do Empik Go: http://cyfranek.booklikes.com/post/4492970/premiera-empik-go-takze-dla-bibliotek
#cyfranek -->>obserwuj/czarnolistuj
#audiobook #empik #empikgo #legimi #czytajzwykopem #ebook #biblioteka
Cyfranek - Zainteresowani wypożyczaniem e-booków i audiobooków z bibliotek publicznyc...

źródło: comment_1629558557P1pxRt7WxH0zuF02TLXji5.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#empik zmienia regulamin Empik Premium Free i od teraz darmowa dostawa do paczkomatów i punktów odbioru jest z mwz 60 zł. W płatnym Empik Premium bez zmian darmowe paczkomaty, punkty odbioru i kurier z mwz 40 zł #pieniadze #zakupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Orientuje się ktoś czy na promocji w empiku
Rabat 20% na zakupy dokonane przy odbiorze paczki w salonach Empik”
można wziąć grę planszową na ten rabat?
#empik #kiciochpyta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gufi1315:

Kupon rabatowy nie może zostać wykorzystany na zakup wyszczególnionych poniżej produktów:

artykuły spożywcze, baterie, bilety, gramofony, gry i akcesoria multimedialne, e-karty i karty prezentowe, karty

prezentowe „Super Prezent”, paczki empik.com oraz Empik Foto, podręczniki szkolne, pre-paid (abonamenty,

dodatki i doładowania do gier, doładowania portfela, doładowania telefoniczne, startery GSM), reklamówki

oraz zakup usługi Empik Premium.
  • Odpowiedz
@jar3cki: Jak to tylko 18,85?! Ja tę książkę Kinga kupiłem za 28 zł na allegro w zamówieniu tydzień temu, jutro będzie w paczkomacie na pewno, bo dzisiaj rano wysłali. Będzie czytane.
  • Odpowiedz
na co można wydać kartę prezentową 50 zł do #empik jeśli nie interesują mnie książki?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeżeli macie konto bankowe w PKO BP a jeszcze nie aktywowaliście sobie apki mobilnej IKO to jest teraz świetny moment na to - bank dorzuca bowiem voucher o wartości 100 zł do sklepu empik.com. Nie pamiętamy aby kiedykolwiek w historii aż tyle dawali za aktywację apki (ʘʘ)( ͜͡ʖ ͡€)

Szczegóły => https://zarabiajnabankach.pl/100-zl-na-zakupy-w-empik-com-za-aktywacje-aplikacji-iko-przez-klientow-pko-bp/

#zarabiajnabankach

#banki #bank #promocja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach